מנכ”ל “חוצות המפרץ” יוסי מורג: רבעון מוצלח ל”חוצות המפרץ”

רבעון מוצלח ל”חוצות המפרץ”
מנכ”ל “חוצות המפרץ” יוסי מורג, הודיע השבוע כי התוצאות הכספיות של “חוצות המפרץ” ברבעון השני של השנה, היו מעבר לתחזית (האופטימית) וכפי שמסתמן כעת, אם לא תהיינה הפתעות מיוחדות, התוצאות הכספיות גם בשנת 2009, תהיינה אף טובות יותר מהשנה הקודמת

תוצאות טובות. במרכז הקניות הגדול בישראל “חוצות המפרץ”, ממשיכים לרשום עלייה בתחזית הנרשמת מדי שנה ב-11 השנים האחרונות. מנכ”ל “חוצות המפרץ” יוסי מורג, המציין בימים אלה 11 שנים שבהן מנהל את המתחם, יכול לאפשר לעצמו להתבטא בחיוך, “אני מאחל לעצמי שנמשיך לרשום עלייה בתחזית גם ב-11 השנים הבאות”.

יוסי מורג, אופטימי ביותר לעתיד מתחם “חוצות המפרץ” ורואה בברכה את העברת הבעלות על המתחם משלושה שותפים לשניים בלבד, “שיעשו כל שביכולתם בכדי לקדם את האינטרסים של חוצות המפרץ”. כזכור, לאחרונה פורסם בתקשורת ש”האחים עופר” ו”אשטרום נכסים”, רכשו את חלקה ב”חוצות המפרץ” של “כור נכסים” מקבוצת “אי. די. בי”.

“חוצות המפרץ”, משתרע על שטח של כ-158,000 מ”ר, מרוכזות בו 67 חנויות ענק מרווחות במיוחד, שהן חנויות הדגל של מיטב הרשתות הקמעונאיות בישראל וממוצב כמרכז עסקים ושירותים גדול, המאפשר נגישות מ-5 נתיבי כניסה לרכב מצפון, מדרום וממערב. הקונים ב”חוצות המפרץ”, נהנים מ-3,000 מקומות חנייה בחינם! ובמקום, גם תחנת רכבת לנתב”ג, לנהריה ולת”א ורכבת פרברים.

יצוין כי, כ-1,700 מ”ר שטחי מסחר, כבר נפתחו לאחרונה במדרחוב המקורה החדש – “שופיניון” ב”חוצות המפרץ” ובהן: חנות של “איטל סופה”, רהיטים וסלונים מקב’ ד”ר גב, חנות של רשת “גולף”, כ- 400 מ”ר, חנות של “אופטיקה הלפרין”, כ-144 מ”ר, שתי חנויות של רשת “מתאים לי” ML לנשים ו-ML לגברים עם כניסות נפרדות, כ- 144 מ”ר וחנות של “הוניגמן “TNT, כ-430 מ”ר. מנכ”ל “חוצות המפרץ” יוסי מורג, מציין כי עד סוף השנה תיפתחנה ב”שופיניון” חנויות נוספות.

לדברי מנכ”ל “חוצות המפרץ” יוסי מורג,במתחם “השופיניון”, אמורות להיפתח:רשת “ספייסס”, לכלי עבודה למטבח, תבלינים וסדנאות בישול, כ- 450 מ”ר ו”פאנקי פיש” – חנות מתנות ואביזרים לבנות, ששכרה כ- 86 מ”ר. רשת “טויס אר אס”, מרחיבה את הסניף בכ-260 מ”ר נוספים לשטח הקיים עם כניסה, כולל ויטרינות מהמדרחוב המקורה החדש – “שופיניון”. יצוין כי, המחיר הממוצע לשכירות ב”חוצות המפרץ” וב”שופיניון” במתחם, כ- 20-25 דולר למ”ר לחודש.

מנכ”ל “חוצות המפרץ” יוסי מורג, מציין כי, קיימת תנועה ערה של מתעניינים בשטחים פנויים להשכרה.

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.