חסימת כבישים למשחק הכדורגל שיתקיים הערב (25/2/19) בסמי עופר

הסדרי התנועה הצפויים הערב לקראת משחק הדרבי שייערך בין קבוצות הכדורגל מכבי והפועל חיפה בשעה 21:00 באצטדיון סמי עופר בחיפה. הכניסה לתוך שכונת נאות פרס תותר אך ורק לדיירי השכונה בהצגת תו דייר/תעודת זהות.

המשטרה ממליצה להגיע בתחבורה ציבורית ולרדת בתחנת חוף כרמל. לבאים לאצטדיון ברכב פרטי, ניתן לחנות בחניוני האצטדיון או בחניונים הסמוכים. לאחר שהחניוני האצטדיון יתמלאו, ייסגרו לתנועה הצמתים הבאים:
צומת כביש 4 – הפסל. צומת בי”ס “נאות פרס” – עזר ויצמן. כיכר נאות פרס לכיוון מערב. צומת קסטרא- עזר ויצמן לכיוון האצטדיון.

במשטרה מדגישים, כי רכבים אשר לא יחנו כחוק, או ייחנו בשולי הדרך / נתיב נסיעה – ייגררו. כמו כן המשטרה לא תאפשר כל גילוי של אלימות פיסית ומילולית, בתוך תחומי האצטדיון ומחוצה לו וכל קריאה גזענית או פגיעה ברכוש ותנקוט באפס סבלנות וסובלנות כלפי כל מי שיהיה מעורב באירועים מסוג זה.

מדוברות רכבת ישראל נמסר לחי פה:

ביום שני ה-25.2.19, החל מהשעה 21:00 יתקיים משחק ליגת העל בכדורגל בין “הפועל חיפה” ו – “מכבי חיפה” באצטדיון “סמי עופר” בחיפה.

בסיום המשחק, תפעיל רכבת ישראל, עבור ציבור האוהדים, רכבת מיוחדת בשיטת “מלא וסע”, אשר תצא בשעה 23:30 (לערך) מתחנת חיפה חוף הכרמל.

הרכבת תעבור בתחנות: בנימינה, חדרה מערב, נתניה, בית יהושע, הרצליה, ותסיים את נסיעתה בתחנת תל אביב סבידור מרכז.

כמו כן, ציבור האוהדים מוזמן לעשות שימוש ברכבות הסדירות הרבות אשר יעברו בתחנת חיפה חוף הכרמל, אשר תתוגבר בדיילים, מאבטחים, קופאיות ומנהלים.

רכבת ישראל מאחלת לציבור האוהדים נסיעה טובה ובטוחה.

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.