רגל פה רגל שם: תושבי חביבה רייך ברמז נפגשו עם חדווה אלמוג והגישו שאילתא עם קליש רותם

ראש בראש: קליש רותם נגד אלמוג. תושבים מרחוב חביבה רייך ברמז טוענים שאיכות חייהם נפגעת בגלל הבנייה ברחוב. לפני 3 שבועות הם הגיעו לפגישה עם מ"מ ראש העיר וראש מנהל ההנדסה חדווה אלמוג, שהקשיבה לכל הקשיים. אתמול בישיבת מועצת עיר אותם תושבים התייצבו עם מצלמות שלופות כדי לצלם את עינת קליש רותם מעלה שאילתא לסדר היום ומתארת את המצוקות שלהם.

מבזקי וואטסאפ

תושבים מרחוב חביבה רייך ברמז הגיעו אתמול לישיבת מועצת העיר על מנת לשמוע את תשובת ראש העיר יונה יהב ומ"מ ראש העיר וראש מנהל ההנדסה חדווה אלמוג לשאילתא של יו"ר סיעת חיים בחיפה עינת קליש רותם בעניינם. לטענת תושבי הרחוב על אף פניות חוזרות ונשנות לעירייה ול – 106 הם מרגישים שהם גרים באתר בנייה וסובלים מתנועת משאיות, רעש כבד בכל שעות היום, אבק והעדר חניות בסמוך לבתי המגורים.

מ"מ ראש העיר חדווה אלמוג אמרה בישיבה, שרק לפני 3 שבועות היא שוחחה עם תושבים מרחוב חביבה רייך, שפנו אליה וביקשו להגיע לפגישה. "לפני 3 שבועות ניהלנו פגישה, שבמהלכה התושבים מרחוב חביבה רייך ברמז הסבירו מה מקשה על החיים שלהם בשכונה. הם תיארו את הקשיים שלהם בגלל פרויקטים של פינוי בינוי, ואני הבטחתי לבדוק מה אפשר לעשות על מנת להקל על הקושי שלהם. ואכן בכל בוקר יוצאים סיורים לרמז על מנת לבדוק מה קורה בכבישים. אני גם הבנתי מהם, שרבים מהם הורים לילדים קטנים, והיו רוצים לראות בשכונה מעונות וגנים, ואנחנו בודקים את זה. דלתי תמיד פתוחה, ואם יש בעיות נוספות או שהבעיות, שהתושבים התלוננו עליהן, לא נפתרות, אתם תמיד מוזמנים אליי לפגישות נוספות".

 

יש לציין, ששכונת רמז כולה עוברת בשנים האחרונות התחדשות עירונית, ומה שהתחיל בפרויקט אחד של פינוי, בינוי ועיבוי הפך לפרויקטים רבים, ששינו את המראה הכללי של השכונה. בעוד שהרבה דיירים, שבניין המגורים שלהם הולך לקראת פינוי בינוי או תמ"א 38 מרוצים מכך שערך היח"ד בבעלותם עומד לעלות, כשמדובר בבניינים רבים בסמוך לבניין המגורים שלהם, התמונה קצת שונה.
דיירים בשכונת רמז מתלוננים שהשכונה נראית כמו אתר בנייה, יש תנועה של משאיות בבוקר, שמקשה על היציאה מהשכונה ויש פקקים רבים. בנוסף, יש הרבה מאוד אבק בבניינים, שעוברים בנייה מחדש. הדיירים טוענים גם שיש קושי גדול עם מקומות חנייה בסמוך לבתים, בגלל שלעתים מוסיפים עשרות רבות של יח"ד, ולא בונים בהלימה חניות חדשות.

כללית מוקדים ייעודיים לבדיקות מעבדה WB
חדווה אלמוג בישיבת מועצת עיר
חדווה אלמוג בישיבת מועצת עיר

בסיום נערכה הצבעה בה נדחו הטענות. אלמוג אמרה שוב לתושבי הרחוב, שהם מוזמנים אליה בכל עת על מנת לראות כיצד ניתן לקדם את האינטרסים שלהם.


 

שוש קולין לימוד אנגלית מונפש 700 על 100
הרב יהוד גינזבורג אתך המעגלי החיים – WB

כתבות נוספות עוד מאותו הכתב

תגובות

בטעינה...