יהב בפגישה עם מנכ"ל משרד ראש הממשלה: נתנגד להגעת אוניות אמוניה לחיפה, אפילו כפתרון זמני

עיריית חיפה בראשות יונה יהב לא מתקפלת בנושא האמוניה וממשיכה יחד עם הירוקים של חיפה לפעול בכל הכח ללכת רק על חלופת האיזוטנקים ולהתנגד להגעת אוניות אמוניה לעיר.

ראש עיריית חיפה יונה יהב, יחד עם מנכ"ל העירייה גדי מרגלית, נועדו הבוקר (ב') עם מנכ"ל משרד ראש הממשלה אלי גרונר, במטרה לדון בחלופת האיזוטנקים וליישם אותה במקום החלופה שהוצעה והיא הגעת אוניות אמוניה לחיפה. חלופה שיהב מתנגד לה ובכוונתו ללכת עם זה עד לבג"ץ.

ירון חנן מהירוקים של חיפה אמר בשיחה לחי פה: "הממשלה מתכוונת להביא אמוניה לחיפה ולשמור על מונופול האמוניה בידיים של חיפה כימיקלים. לכן אנחנו הפעלנו לחץ חזק בימים האחרונים יחד ובתאום עם עמותת צלול על העירייה שלא להתקפל ולהתעקש שזה בניגוד להחלטת בג"ץ. אני שמח שראש העיר קיבל את עמדתנו לא הסכים לפתרון הזמני וממשיך להתעקש על חלופת האיזוטנקים שלטענת הממשלה כי לא יכולים לקבלה מאחר ופיקוד העורף מתנגד לה בטענה שמדובר בחלופה מסוכנת. יהב הציג למנכ"ל ראש הממשלה מסמך שמראה כי פיקוד העורף אחראי על מצבי חירום ולא שגרה כך שחוות הדעת שלו על חלופת האיזוטנקים אינה רלוונטית וכי בכוונתם ללכת עם זה לבג"ץ".

תגובה
  1. יהודה אמר/ה

    ברוך השם שהזבלון הזה כבר לא ראש העיר

לא ניתן להגיב