השג להורים בבית הספר דוד ילין במרכז הכרמל: אין אישור בנייה לקבלן

פרויקט מגדלי מגידו בחיפה, של הקבלן גד זאבי, ממשיך לעלות לכותרות בשל הסמיכות של הפרויקט לבית הספר דוד ילין

בית ספר דוד ילין, מרכז הכרמל

ההורים בבית הספר דוד ילין ברחוב מגידו בדוד ילין הצליחו למנוע את תחילת הבנייה של המגדלים ברחוב, עד שיהיה מבנה חלופי לתלמידים בבית הספר. אחת האימהות הפעילות בבית הספר כתבה היום בפייסבוק על ההצלחה, שלטענתה היא פועל יוצא של שיתוף הפעולה של כלל הורי בית הספר.

“ברצוננו לספר כי בעקבות המאבק הציבורי …ותמיכת כל ההורים בבית הספר . וקבוצות ההורים בחיפה והסביבה .
החליטה היום הועדה המקומית נגד התחלת הבניה באתר בית הספר דויד ילין .
בדף הפייס בוק שלנו ניתן למצוא עותק של ההחלטה שהועבר לנו על ידי עיריית חיפה רצינו לאמר לכולם תודה …. תודה על הגב . תודה על השיתוף והתמיכה …תודה שהייתם שם בשבילנו . בשביל הילדים ובשביל ההורים …
המאבק שלנו ימשיך עד לועדה המחוזית והלאה על פי הצורך אבל אנחנו מרגישים מחוזקים מאוד עם הידיעה שעריית חיפה . חדווה אלמוג ושאר חברי המועצה לא עצמו עיניים וצודדו בצד החלש ….”

 

כזכור, על פי התכנית היזם של מגדלי מגידו היה אמור לבנות מבנה חלופי לבית הספר דוד ילין לפני תחילת הבנייה. ההורים חששו שהיזם ימצא דרך להתחיל את הבנייה ללא מבנה חלופי, מה שעלול לסכן את בטיחות ילדיהם. הם פנו לעירייה ובשיתוף פעולה עם מ”מ ראש העיר וראש מנהל ההנדסה חדווה אלמוג וראש מנהל החת”ר אילנה טרוק הצליחו לשכנע את הוועדה המקומית לתכנון ובנייה לא לאפשר את התחלת העבודות ברחוב עד שלא יהיה מבנה חלופי לתלמידים.

יש לציין כי ההצלחה הזו מצטרפת לכמה הצלחות קודמות של הורים שמנצלים את כוחם המשותף על מנת להגן על ילדיהם בעזרת העירייה. ההורים מבית הספר הרצל בשכונת כרמליה היו מאוד מודאגים כתוצאה ממשאיות שלא אפשרו, לטענת ההורים, לילדים לחצות בבטחה את הכביש. ההורים פנו לעירייה והצליחו לגרום לכך שמשאיות לא נכנסות יותר בסמוך לבית הספר.

 

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.