גלית אמסלם, מנהלת בית הספר הפתוח, מתקדמת לתפקיד בפיקוח

גלית אמסלם הודיעה היום להורים שהיא מסיימת את תפקידה כמנהלת בית הספר הפתוח בנווה שאנן. אמסלם הודיעה היום (יום שלישי, 02/04/2019) להורי התלמידים בבית הספר, כי היא מתקדמת לתפקיד בפיקוח של משרד החינוך בנושא “הכלה ושילוב” ומסיימת את תפקידה כמנהלת בית הספר. אמסלם הבטיחה להורים כי התפקיד יעבור למנהל החדש בצורה מסודרת.

כזכור, שנת הלימודים הנוכחית לא נפתחה בבית הספר הפתוח בגלל טענות ההורים על כך שבית הספר איבד מצביונו והוא כבר לא מתנהל על פי העקרונות המוכרים
במשך חודש הגיעו תלמידים מעטים מאוד לבית הספר וההורים ארגנו עבורם מסגרת חלופית. מנהל המחוז במשרד החינוך ד״ר סער הראל הסכים לנהל משא ומתן עם ההורים, אבל רק לאחר שהלימודים יתנהלו כסדרם. לאחר כחודש ההורים החזירו את התלמידים ללימודים ומספר שעות לאחר מכן כבר התקיימה פגישה עם נציגי ההורים, משרד החינוך במחוז והעירייה.

בית הספר הפתוח בחיפה


אחת האימהות אמרה הערב לכתבת חי פה כי אם אמסלם מעוניינת להתקדם לתפקיד אחר במשרד החינוך, היא מפרגנת לה, כמובן:
״הבת שלי לומדת בבית הספר וכמובן שחשוב לי שבית הספר יתנהל על פי העקרונות, שבגללם הבאתי את הבת שלי ללמוד כאן. יחד עם זאת אני הרגשתי שלאמסלם יש הרבה כוונות טובות והיא מאוד משתדלת לנהל את בית הספר הכי טוב שאפשר, אבל מה שהיא לא עשתה, היו טענות והקשו עליה מאד לפעול״.

ממשרד החינוך נמסר כי הגב’ גלית אמסלם זכתה במכרז פיקוח במחוז חיפה:
“אנו מאחלים לה בהצלחה רבה. בתקופה הקרובה יצא בית ספר למכרז ניהול בהתאם לנהלים”.

הגיבו כאן לכתבה