יהב: "אפשר להחזיר את חיפה כימיקלים לפעילות מלאה מחר בבוקר באמצעות איזוטנקים"

ראש עיריית חיפה יונה יהב אמר את הדברים הבוקר (ב') בטקס השקת האוטובוסים החשמליים של אגד וכן בפגישה שנערכה לפני שעה קלה עם נציגי ועד עובדי החברה. לדבריו: "לא נסכים להפקיר את עובדי חיפה כימיקלים צפון ואפשר להחזיר את המפעל לפעילות מלאה מחר בבוקר באמצעות איזוטנקים".

בתמונה יהב ונציגי עובדי חיפה כימיקלים צילום: ראובן כהן
האקדמית גורדון – הרשמה – WB

בפגישה שנערכה לפני שעה קלה בין ראש עיריית חיפה יונה יהב, נציגי ועד העובדים של חיפה כימיקלים צפון וארגוני הסביבה, הוחלט כי עיריית חיפה תעשה כל שלאל ידה כדי לממש את חלופת האיזוטנקים. את הדברים האלה אמר יהב, גם הבוקר בטקס השקת האוטובוסים החשמליים בו השתתפו השר להגנת הסביבה זאב אלקין ושר התחבורה והמודיעין ישראל כץ.

יונה יהב: ״פתרון שמתאים למפעל בדרום יכול להתאים באותה במידה למפעל בצפון ואין כל סיבה להפרדה בין המפעלים. לא נסכים להפקיר את עובדי חיפה כימקלים צפון ואפשר להחזיר את המפעל לפעילות מלאה מחר בבוקר באמצעות איזוטנקים".


יהב התחייב שאם הנהלת החברה תציג את כל המסמכים, כפי שנדרשה יינתנו הרישיונות להפעלת איזונטקים.


יו״ר ועד חיפה כימקלים צפון אלי אלבז: "אנחנו הולכים יחד עם ראש העיר לפגישה עם השרים בירושלים. כנראה שבהנהלת חיפה כימקלים שכחו שיש עובדים גם במפעל בצפון ולא רק בדרום. אנחנו דורשים להגיע להבנות מיידיות כדי לחזור לעבודה. לא יכול להיות שמפעל כ"כ רווחי יפטר עובדים ולא נסכים שרק המפעל בדרום יעבוד. כל העובדים זכאים לפרנסה ותעסוקה להם ולמשפחותיהם".

בתמונה יהב ונציגי עובדי חיפה כימיקלים צילום: ראובן כהן
מפגש בעיריית חיפה עם נציגי עובדי חיפה כימיקלים צילום: ראובן כהן

 

הרב יהוד גינזבורג אתך המעגלי החיים – WB

כתבות נוספות עוד מאותו הכתב

תגובות

בטעינה...