נאבקים עד הסוף • הורי התלמידים ב"גבריאלי" רגע לפני הדיון המכריע במועצת העיר חיפה

אביהו האן - נגד סגירת גבריאלי (צילום: עומר מוזר)

"לא לסגור לשנה ולא לשנייה" | דיון מכריע במועצת העיר חיפה בנושא ביה"ס גבריאלי

לקראת ישיבת מועצת העיר שתתקיים היום, ג' 2/3/21 בשעה 18:00, ותדון באופן מיוחד בגורלו של ביה"ס "גבריאלי", הגיעו למחות הורים וחברי מועצה מול בניין עיריית חיפה.

אמש (ב' 1/3/21) יצאו הילדים והוריהם גם כן למחות על סגירת בית הספר והבוקר קיבלו מראש העיריה מכתב, בו היא אומרת שתשקול את הדבר מחדש.

אביהו האן נגד סגירת בית ספר 'גבריאלי' | צפו

סטניסלב ספיבק, אבא לשניים הלומדים ב'גבריאלי' | צפו

אלה, בתה לומדת ב'גבריאלי' | צפו

רגע לפני הדיון המכריע בסוגיית בית ספר גבריאלי בשכונת נווה פז בחיפה, ההורים, בתמיכת נציגי המועצה, באו להשמיע את קולם שוב, בתקווה שדרישתם תענה ולא יסגרו לילדיהם את בית הספר, היחיד שנשאר עבורם באזור זה בעיר.
"ראש העיר עושה בדיוק הפוך ממה שמנהיגה צריכה לעשות" אמר אביהו האן, חבר מועצת העיר מסיעת הירוקים שתומך במאבק ההורים. "זו אוכלוסיה שצריכה שיחזקו אותה", אמר, "ולא להיפך".

"זה כואב לי", אומרת אלה, שבתה לומדת בכיתה ה' בגבריאלי, "למה הילדים צריכים לעבור את זה?"

2 תגובות
 1. ירון חנן אמר/ה

  כל הכבוד לאופוזיציה ולחברי המועצה מהקואליציה שהפכו את ההחלטה של צוקליש וסיגל ציוני לסגור בית ספר בשכונה לא קלה ולפזר את התלמידים בבתי ספר בשכונות אחרות. כך לא מטפחים שכונה, כך לא מביאים הורים צעירים לגור שם, בדיוק להפך, כך בדיוק הורסים שכונה שדווקא זקוקה לחיזוק מיידי. יצר ההרס של הנהגת העירייה הזו לא יודע גבולות…
  קליש הפחדנית תמיד מחפשת כשהיא נלחצת על מי להטיל את האחריות למחדליה… הפעם זה משרד החינוך
  ואני שואל: איפה שאר חברי הקואליציה? איפה לזר קפלון שהבטיח להורים שיעמוד לצידם? איפה דוד עציוני שחשב שהוא מועמד מתאים לראשות העיר ועוד פעם נוטש את התושבים? איפה יואב רמתי שכנראה לא מצא אינטרס אישי לעזור להורים הללו- מדוע כולכם ואחרים בקואליציה האכזרית הזו? מדוע נטשתם את ההצבעה ביחד עם צוקליש הפחדנים או הצבעתם נגד? למה אתם ממשיכים להיות משתפי פעולה להרס כל דבר טוב שעוד נותר לפליטה בעיר הזו?

 2. אייל אמר/ה

  עציוני ברח בהצבעה
  לזר קפלון שהבטיח להורים שהוא לצידם ברח בהצבעה
  סגנים תחת איומים לפיטוריהם אם יצביעו נגד הסגירה..
  בבחירות הבאות תחפשו עבודה אחרת.
  תושבי חיפה רואים היטב מי בורח ומי נלחם למענם.

לא ניתן להגיב