תיקון הודעה שגויה בדבר חולה קורונה שהפר בידוד – הודעת עיריית נשר

היום פרסמנו הודעה על אדם שהפר בידוד בעיר נשר ונקנס בסכום של 5,000 ש”ח.
כעת הודיעה עיריית נשר כי בבירור נוסף מול משרד הבריאות עולה כי האדם החלים וסיים את תקופת הבידוד, אך מועד החלמתו לא עודכן בבסיס הנתונים של משרד הבריאות.
לפיכך בוטל הקנס.

אנו מעבירים כאן את ההודעה הרשמית של ראש עיריית נשר, מתנצלים לפני קוראינו ולפני המשפחה על הטעות ומאחלים לאותו אדם בריאות טובה.

הודעת עיריית נשר

רועי לוי ראש עיריית נשר
רועי לוי ראש עיריית נשר

עדכון להודעה בדבר מפר הבידוד שפורסמה בצהריים:
נמצא, כי על אף שהתושב שוחרר מבידוד אמש, משרד הבריאות לא גרע את התושב ממניין החולים ולכן הופיע כחולה ברשימות המשטרה ונרשם לו דו״ח בגין הפרת בידוד. בעקבות כך משפחתו של התושב פנתה אל ראש העיר, רועי לוי שפתח בבירור מול קופת החולים ומשרד הבריאות. בעקבות הבירור ובקשת ראש העיר, קופת החולים הוציאה מכתב הבהרה לתושב ולראש העיר כי הנ״ל החלים ומשוחרר מבידוד מתאריך 12.9.20 . המכתב הועבר למשטרת ישראל בבקשה לביטול הדו״ח בצורה מיידית. אנו מאחלים לתושב ולבני משפחתו בריאות איתנה ושנה טובה. רועי לוי: ״לצערי אנו מתמודדים עם חוסר תאום בין הנתונים הנמסרים לרשויות ממשרד הבריאות לבין הנתונים המצויים בידי קופות החולים. לא אחת התרעתי על כך בפני פיקוד העורף ומשרד הבריאות, כי באופן קבוע קיימת סטיה של בין 15%-20% בין נתוני החולים הפעילים לבין החולים המופיעים ברשומות משרד הבריאות. מידע זה נאסף בצורה יומית על ידי משיחות שאני מקיים עם כלל החולים בעיר. המקרה בו נגרמה עוגמת נפש לתושב מחזק את הצורך במתן סמכויות נרחבות לרשויות המקומיות בטיפול ובניהול משבר הקורונה בעירם.

קורונה – כל הכתבות

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.

3 תגובות
 1. דניאל אמר/ה

  ועוד יצא עם אשתו הכלבה שגם היא חולה !!!
  אני מקבל צמרמורת וחרדה להסתכל על התמונות ואיך הוא קרוב לעגלה של הסופר. בטח נגע בה כל הקנייה ואז הבא אחריו מסכן, בתום לב ייקח את העגלה ונגמר הסרט שלו … 😡😡😡

  1. רונן אמר/ה

   הדברים הרבה יותר גרועים ממה שאת חושב. מנהל קריית החינוך החדש מר עידו שמש גם נכנס לבידוד לאחר שבא במגע עם חולי קורונה מאומתים בבית הספר וכבר ראו אותו מפר בידוד.
   אם זו הדוגמא של איש חינוך אז מה אתה רוצה מאחרים?

 2. רפי רפול - חסון. אמר/ה

  תיקון נכון.שבוע טוב