ערב הוקרה לפעילי כחול לבן נערך בקריית ביאליק

מטה כחול לבן בקריות (צילום: פעילי המטה)

מטה כחול לבן בקריית ביאליק, בראשותו של מיכאל גורין, אירח אמש (רביעי 2/10/19) חמישה חברי כנסת מהמפלגה: מיקי חיימוביץ, יואל רזבוזוב, גדי יברקן, איתן גינצבורג ובועז טופורובסקי, להרמת כוסית לחגים ולערב הוקרה לפעילי כחול לבן בקריות.

בערב ההוקרה שהתקיים בבית יד לבנים בעיר, השתתפו למעלה מ-60 פעילים מהקריות, ביניהם, ראשי המטות של המפלגה בקריות: טל הויגר מקריית מוצקין, יוסי ירדני מקריית ים וחבר המועצה רואי דוד מקריית אתא. בתחילת הערב צוין ההישג האלקטורלי המדהים של המפלגה בקריות, שעמד על 37.5 אחוזים בקריית ביאליק, 36.5 אחוזים בקריית מוצקין, 22 אחוזים בקריית ים ו – 22 אחוזים בקריית אתא.

שתי הסיבות העיקריות להצלחה של כחול לבן בקריות:

  • המחויבות של כל ראשי מפלגת כחול לבן לפתרון הבעיות הייחודיות של האזור: הקמת בית חולים בקריות ופינוי המפעלים המזהמים ממפרץ חיפה.
  • החיבור החזק של מפלגת כחול לבן לקהילת יוצאי אתיופיה שהצליח להעביר מאות רבות של מצביעים מהליכוד לכחול לבן בקריות.

ח”כ מיקי חיימוביץ, אשר הוצבה בחזית המאבק של איכות הסביבה מטעם כחול לבן, אמרה:

בחודשים האחרונים יצרתי קשר מאוד חזק עם אזור חיפה והקריות ואני מרגישה מחויבת למלחמה בזיהום האוויר ולדאגה לבריאות תושבי מפרץ חיפה. אזור מפרץ חיפה הוזנח הרבה שנים ובכוונת כחול לבן לשנות את המציאות הזו. אני מתחייבת לעבוד קשה על מנת להרוויח את האמון שכחול לבן קיבלה מהתושבים באזור.

ח”כ איתן גינצבורג:

הקריות הביאו הישג פנומנלי שמתחבר להישג ברמת המדינה שהפך את כחול לבן למפלגה הגדולה ביותר בכנסת. ההישג הוא בגלל הנכונות והאכפתיות של פעילי ותומכי כחול לבן. כחול לבן מחויבת ליצור שינוי עבור האזרחים. מפלגת כחול לבן שואפת לממשלת אחדות ובאה למו”מ בידיים נקיות.


ח”כ בועז טופורובסקי, אשר שימש גם כראש מטה השטח של כחול לבן:

התגובה של ח”כים בליכוד לתוצאות הבחירות היו האמירה “השטח שלכם ניצח את המנגנון שלנו”. השטח של כחול לבן אשר בנוי על מתנדבים ולא על חלוקת ג’ובים ניצח בבחירות. עם אמונה ואכפתיות נוכל לשנות את המדינה.


ח”כ גדי יברקן:

הח”כים של כחול לבן דואגים לטובת המדינה ואילו הח”כים של הליכוד עסוקים רק בטובתו של אדם אחד. הליכוד הגיע לפשיטת רגל מוסרית. אני סומך על הרביעייה המובילה בכחול לבן שתדע לעשות את הדבר הנכון למדינת ישראל. כחול לבן ניצחה בגלל הרצון של עם ישראל לחזור למנהיגות מחברת ומלכדת.

ח”כ יואל רזבוזוב, אשר היה הח”כ האחראי על אזור הקריות:

הייתי משוכנע ביכולת של כחול לבן להצליח בקריות מכיוון שאני גדלתי בקריות ומכיר טוב את האזור. אני מבטיח לייצג את הצרכים של תושבי הקריות בכנסת כי הגיע הזמן לשנות את היחס למפרץ חיפה. הגיע הזמן לדאוג לאנשים שמשלמים מיסים, משרתים בצבא ודואגים לגורל המדינה. הגיע הזמן להחזיר את מדינת ישראל להיות מדינה ערכית שמחויבת לאזרחים שלה.
חברי הכנסת כחול לבן (צילום: פעילי המטה)

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.