הירוקים וכחול לבן סיכמו את קמפיין הבחירות המוצלח מאד בבית אבא חושי בחיפה

תאטרון חיפה – רחב

מסכמים קמפיין: הירוקים של חיפה הרימו כוסית לכבוד חג הפסח ולכבוד סיום הקמפיין המוצלח מאד שכבש את חיפה, עם שותפיהם לדרך ממפלגת כחול לבן. כחול לבן גרפה את מירב הקולות בחיפה (32.69%) ובכך חיזקה, לא רק את מעמדה, אלא גם את מעמדם של הירוקים, החזק ממילא (הירוקים מחזיקים בארבעה מושבים במועצת העיר ומהווים את הסיעה הגדולה במועצה, לצד “חיים בחיפה” וסיעתו של יהב.

עשרות תומכים גדשו את האולם בבית אבא חושי בנווה שאנן בהרמת הכוסית המשותפת של הירוקים של חיפה עם בכירי מפלגת כחול לבן. מלבד חבר הרביעייה שהקימה את כחול לבן, בוגי יעלון, באו לכבד את הירוקים גם חברי הכנסת שנבחרו, מיקי חיימוביץ’, רדיר מריח מדלית אל כרמל, יזהר שי-יזם ההיטק, ואורלי פרומן-מנכ”לית משרד התרבות לשעבר.

כללית  – מיון לייד הבית – רחב
הירוקים של חיפה חוגגים עם בכירי כחול לבן את סיום הקמפיין לכנסת (צילום: ירון חנן)
הירוקים של חיפה חוגגים עם בכירי כחול לבן את סיום הקמפיין לכנסת (צילום: ירון חנן)


מיקי חיימוביץ’ הבטיחה כי לא תשקוט ותמשיך לטפל גם כחברת כנסת בבעיות מפרץ חיפה. גם בוגי יעלון התייחס בהרחבה למצב במפרץ חיפה שמהווה סימפטום ליחסה של הממשלה לשורה ארוכה של נושאים הקשורים לחיי תושבי מדינת ישראל ומה שחשוב להם באמת. כולם בירכו את אביהו האן ופעילי הירוקים של חיפה שתרמו משמעותית להצלחה המשמעותית של כחול-לבן בבחירות בחיפה ובקריות .

האקדמית גורדון – הרשמה – רחב
תגובות
בטעינה...
תאטרון חיפה – רחב
מירית הנדסה – עתלית – רחב
הסטודיו – אירועי החודש
האקדמית גורדון – הרשמה – רחב
הרב יהוד גינזבורג אתך המעגלי החיים – WB
עיריית חיפה – רחב
הורדת האפליקציה איכות אוויר – איגוד ערים WB
האקדמית גורדון – הרשמה – רחב