ליעד טל סיים את קורס התכנות היוקרתי של בית הספר למקצועות המחשב וההגנה בסייבר

קורס התכניתנים הוא הקורס היוקרתי ביותר בתחום התוכנה בצה”ל המכשיר את חניכיו לפיתוח מערכות תוכנה. הקורס, המתקיים בבסמ”ח, בית הספר הצה”לי למקצועות המחשב וההגנה בסייבר, נמשך כ- 25 שבועות, במהלכם מקבלים החניכים את הכלים הנחוצים לעבוד בעולם ההיי- טק ופיתוח התוכנה. 


בקורס לומדים השוחרים תכנות בשפות המתקדמות ביותר במערכות ההפעלה השונות והמגוונות ובסופו משובצים באחד מגופי פיתוח התוכנה של צה”ל באגף התקשוב וההגנה בסייבר, זרוע היבשה, זרוע האוויר והחלל, זרוע הים או אגף המודיעין, וייקחו חלק בפיתוח מערכות תוכנה מתקדמות לשם שדרוג האפקטיביות של צה”ל בשגרה ובחירום.

ליעד טל

ליעד משתף:

התחביב הכי גדול שלי הוא תכנות, זה תמיד היה. התחלתי להתעניין בעולם המחשבים בכיתה ג’, בצעירותי חקרתי את חומרת המחשב ובכיתה ו’ כבר התחלתי ללמוד שפות תכנות. בכיתה ז’ לקחתי קורס אינטרנטי בתחום ואפילו השתתפתי במסלול של חברת נס-טכנולוגית לפיתוח אפליקציות והייתי שותף בהקמת עסק לפיתוח אפליקציות, הרגשתי שצברתי מספיק ידע בתכנות אפליקציות ורציתי להתחיל לצבור ניסיון בעולם העסקים. בעסק שפתחתי, פיתחתי אפליקציות עבור עסקים וחברות. זה מה שעשיתי לאורך כל התיכון.

הקורס עבור ליעד היה מדהים, הוא שמח להגיע למקום כזה ולתת מעצמו ככל שניתן.

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.

3 תגובות
 1. עדי ליאור אמר/ה

  מעניין!
  אשמח לראות עוד כתבות על אנשים לא מעניינים שמסיימים קורסים צבאיים לא מעניינים

 2. דולב פוגל אמר/ה

  כל הכבוד יא אלוף 🏆

 3. שוחר אמר/ה

  כל הכבוד!
  ובכל זאת, קורס התכניתנים בחיל התקשוב הוא ממש לא הקורס היוקרתי בצה״ל בתחום הזה, יש קורסים נחשבים הרבה יותר בחיל המודיעין. לא שהקורס רע, אבל…
  ליעד – אלוף!