לראשונה צעדת ה"שרמוטות" תתקיים בהדר ולא במרכז הכרמל מוזמנים להשתתף ולתמוך בקולות השקופים בחברה של נפגעות ונפגעי תקיפה מינית ביום שישי (21/06/19)

צעדת השרמוטות תתקיים מחר (שישי 21/06/19) בחיפה. זאת הפעם הראשונה שהיא תתקיים בהדר ולא במרכז הכרמל כפי שהיה נהוג בשבע השנים האחרונות. ההתכנסות בשעה 10:00 בבית הקרנות בחיפה.

הצעדה תעבור דרך הרחובות הרצל, החלוץ, סרקין ועד שוק תלפיות, זאת במחאה נגד אלימות מינית, האשמת הקרבן והזולת, השמעת קולן של נפגעות ונפגעי תקיפה מינית ובמטרה לעתיד בטוח לנשים במרחב הציבורי.

הדר ישראל ממארגנות הצעדה אמרה בשיחה לחי פה: "שום בגד הוא לא הזמנה לאונס, אף אישה לא אשמה בפגיעה שחוותה, אנחנו מאמינות לנפגעות".

 הדר מזמינה כל מי שרוצה לתמוך- ללא הבדלי דת, גזע, מין ומגדר לבוא לצעוד ולתמוך בקולות השקופים בחברה שלנו, של נפגעות ונפגעי תקיפה מינית.

3 תגובות
 1. ציפי אמר/ה

  קצת לא יפה ולא מכבד לדעתי לעשות צעדה באיזור עם אחוז חרדי גבוה כאשר המשתתפים לבושים בצורה חושפנית אשר נוגדת את מנהגם ואת צורת החינוך של האוכלוסייה… מפתיע אותי חוסר ההתחשבות..

  1. פופי ככו אמר/ה

   סליחה? חוסר התחשבות ? חוסר התחשבות שמאות התיקים שהמשטרה סוגרת סתם. אני צריכה לדכא את עצמי ולתת שיכפו עליי דברים רק כי אנשים אחרים לא רוצי לראות חלקי גוף מסויימים שלי ? ממש ממש לא. קוד הצניעות הזה לא באמת משקף צניעות. כל אדם יכול להתלבש איך שבא לו מתי שבא לו בלי לדפוק חשבון לאף אחד.

 2. יפית אמר/ה

  צודקת לגמריי

לא ניתן להגיב