קבוצת ונוס חיפה זכתה במקום הראשון בטורניר כדורשת בינלאומי.

בטורניר שנערך באילת, זכתה אתמול (שבת) הקבוצה החיפאית במסלול היהלום של קבוצות ליגת העל.

ונוס חיפה. (צילום: איגוד הכדורשת הישראלי)

אתמול, (17.03.18) הסתיים טורניר הכדורשת הבינלאומי השביעי באילת בו השתתפו כ- 2000 שחקניות ומעל 150 קבוצות, בכל הרמות התחרותיות הקיימות בענף הכדורשת.

למשחק הכדורשת מאפיינים הדומים למשחק הכדורעף, כאשר ההבדל העיקרי הוא שבמקום להדוף את הכדור במכות עילית ותחתית, תופסים את הכדור בידיים לפרק זמן של עד שנייה אחת. המטרה במשחק היא לגרום לכדור לפגוע במגרש הקבוצה היריבה, תוך העברתו מעבר לרשת.

ונוס חיפה היא אלופת טורניר אילת, טורניר הכדורשת הגדול של השנה, כאשר היא מנצחת בגמר את דורה כפר סבא 2:1. ונוס חיפה, היא קבוצה חיפאית אשר הוקמה לפני 5 שנים ומאז משנה לשנה עולה בדירוג הישראלי.

כתבות נוספות בחי פֹּה - חדשות חיפה:

החלק הארי של הקבוצה היה שותף בנבחרת הכדורשת של עיריית חיפה במכביה אשר גם שם זכתה במקום הראשון!

היום, נבחרת ונוס חיפה, עשתה היסטוריה כשלראשונה העבירה את גביע הטורניר היוקרתי לצפון ולחיפה. עד היום שלטו בפסגת הכדורשת קבוצות ממרכז הארץ.

הקבוצה החיפאית תחת שרביטו של המאמן ניר שאול, נמצאת חזק על מפת הכדורשת הארצית (וגם הבינלאומית) עם רצף הזכיות המרהיבות במכבייה ובטורניר אילת.

ניר שאול, מאמנן של הבנות בתגובה לחי פה על הזכייה ועל הקבוצה בכלל:

“קבוצת ונוס שמה את חיפה על מפת הכדורשת הארצי !!! לאחר שנים רבות בהן ההגמוניה הייתה של קבוצות ממרכז הארץ 12 לביאות הגיעו לטורניר היוקרתי והחשוב ביותר באילת וזכו בו לאחר משחקים צמודים ומותחים. חשוב לי לציין שהבנות ב”ונוס חיפה” הן קבוצת נשים “מורעלות”, מגיעות פעמיים בשבוע לאימון מפרך בן שעתיים, קופצות, מזנקות, רצות ומזיעות את הנשמה והכל – על זמנן הפנוי, ללא תמורה ועל חשבון חיי המשפחה . זו דוגמא ומופת לספורט אמיתי”.

הגיבו כאן לכתבה

תודה על המשוב. לאן תרצו להמשיך מכאן?

  1. להגיב לכתבה
  2. לדף הבית של חי פה
  3. למדור ספורט בחיפה
  4. סגור והמשך בכתבה זו