האם מ”מ ראש העיר חדוה אלמוג תתמודד לראשות העירייה?

חדוה אלמוג: יו"ר הוועדה המקומית לתכנון ולבניה - חיפה

“אם לא אוצב כמספר 2 או 3 אני אשקול את צעדי”

את הדברים האלה אמרה ממלאת מקום ראש העיר חדווה אלמוג, בתכנית זירה חופשית על רקע השמועות על הקרע בין ראש העיר יונה יהב לבינה אם כי היא הכחישה אותן.

בשבועות האחרונים יש שמועות על קרע בין ראש עיריית חיפה יונה יהב ובין חדוה אלמוג על כך שאין בכוונתו להציב אותה במקומות הראשונים ברשימה וכידוע אלמוג מזה 15 שנה היא מספר 2 ברשימה ומזה 10 שנים ממלאת מקום ראש העיר ומחזיקה בתיק מנהל ההנדסה.

אלמוג, מספרת כי כל יום פונים אליה לגבי השמועות ושואלים למה יהב עושה לה את זה ומבקשים ממנה לרוץ לראשות העיר. במהלך התכנית אלמוג, הכחישה את השמועות והדגישה כי לא היה ולא נברא אבל אם משהו ישתנה הכל פתוח. וכשנשאלה אם יהב, לא ישבץ אותה כמועמדת מספר 2 או 3 היא אמרה “אם זה יקרה אני אשקול את צעדי”.

חדוה אלמוג (צילום: סמר עודה)

“בערכים שלי אני לא יכולה להתמודד מול ראש העיר ואני חושבת שהוא ראש עיר מצוין”

יש לציין כי בראיון לחי פה שנעשה עם חדוה אלמוג, בחודש מרץ השנה ונשאלה אם יש כיווני מחשבה להתמודדות לראשות העיר היא השיבה:

“כל עוד ראש העיר מכהן אין לי שום כוונה להתמודד מולו. בערכים שלי אני לא יכולה להתמודד מול ראש העיר ואני חושבת שהוא ראש עיר מצוין מה שהעיר הזאת עברה בעשור האחרון אין ספק שנעשו פה מהפכות שהציבור לא מודע להם אם הוא לא קשור להם”.

הכתבה המלאה בלינק המצורף:

 

 

חדוה אלמוג (צילום: סמר עודה)

 

 

הגיבו כאן לכתבה