סמר עודה, כתבת חי פה, נבחרה לאשת התקשורת המובילה לשנת 2017 בחברה הערבית

בטקס המציין נשים מובילות בחברה הערבית לשנת 2017, נבחרה כתבת מערכת חי פה סמר עודה לאשת התקשורת המובילה לשנת 2017.

בטקס שנערך זו השנה ה-18 ברציפות ע”י מוסתווא ארגון המתנסים הערביים בישראל ובו השתתפו אישי ציבור, חברה ומכובדים רבים, הוענקו פרסי הוקרה ל-50 נשים מובילות בחברה הערבית כל אחת בתחומה (רפואה, תקשורת, חינוך, פוליטיקה, טכנולוגיה אופנה, יופי ועוד).

סמר עודה, כתבת חי פה, נבחרה לאשת התקשורת המובילה לשנת 2017, על פועלה בתחום העיתונות הכתובה, רדיו, טלוויזיה ואינטרנט ב-14 השנים האחרונות, הן בעברית והן בערבית.

הטקס נערך השנה באולמי אלרשיד באעבלין, הישוב המארח, וכלל קטע אומנותי, קטעי קריאה, שירה פולקלור ערבי (דבקה) וכן נערך טקס לזכרה של הנערה ליאן נאסר, בת ה-19 מטירה שבמרכז אשר נרצחה בליל ראש השנה האזרחית בפיגוע הטרור באיסטנבול בתורכיה. בטקס הוזמנו בני משפחתה של המנוחה להסיר את הלוט מעל תמונת ענק של ליאן וכן הוענקה להוריה תמונה עם כיתוב שנעשתה במיוחד בתורכיה.

פרסי ההוקרה מוענקים מדי שנה לנשים שנבחרות ע”י וועדה על פועלן ותרומתן לחברה בכלל ולחברה הערבית בפרט על הצלחתן להשתלב, להוביל ולפרוץ דרך, במטרה לעודד אותן להמשיך בדרכן לעלות ולהצליח ולהוות דוגמה לנשים נוספות.

 

סמר עודה היא עיתונאית בצוות הכתבים של חי פה מזה ארבע שנים. במקביל היא מגישה תוכנית בריאות שבועית ‘הכל בריאות’ בערוץ הלא טי וי בשפה הערבית. לפני כן הגישה תוכנית בריאות ‘הבריאות שלנו’ בערוץ הלא טי וי וערוץ 2. היא עבדה במחלקת חדשות רדיו חיפה, והיתה עורכת וכתבת בעיתון ‘העבודה’ האלקטרוני והמודפס.

הגיבו כאן לכתבה