מזוזות עד הבית בחיפה עם הרב יהודה גינזבורג

שירות מיוחד של מכירה, התקנה וברכה בכל בית באזור חיפה

המזוזה במסורת היהודית – שד"י:

במשך אלפי שנים, המזוזה מגינה על בתי עם ישראל ועל האנשים החיים בהם, כך על פי המסורת היהודית. על קלף המזוזה תמצאו את האותיות שד"י (שומר דלתי ישראל) הכתובות בצידה החיצוני של יריעת הקלף אשר עליה כתובה המזוזה. לעתים מוטבעות האותיות שד"י גם על בית המזוזה.

נהוג בקרב בתי ישראל לבדוק את המזוזות בבית, אם מתרחשות על בני המשפחה בעיות וצרות שונות. אז יש לוודא שאין המזוזות פסולות. על פי ההלכה יש לבדוק את המזוזות פעמיים בשבע שנים, על מנת להבטיח את שלמותן ותקינותן ובכך לשמור על שלומם של בני הבית.

 


שליחות – מזוזות תקינות בכל בית בחיפה

אחת המטרות של בית חב"ד בחיפה, היא לוודא כי בכל בית בחיפה קיימות מזוזות כשרות. בהתאם למסורת היהודית, בחב"ד מאמינים כי ככל שבתי העיר יותקנו במזוזות כשרות, כך תתחזק הקהילה בה אנו חיים והצרות יתרחקו מאתנו.


שירות מזוזות עד הבית, לכל בית באזור חיפה

בית חדש? עוברים דירה? בשעה טובה!

מזוזות כלבבך – עד הבית!

אתם בטח עמוסים עד מעל לראש בארגון, סדר קניות ועוד המון פרטים חשובים במעבר הדירה. כדי לחסוך לכם זמן יקר ומאמץ, אנחנו מציעים לכם לרכוש מזוזות בשירות עד הבית, כולל התקנה וברכה עם הרב יהודה גינזבורג.

בשוק קיים מסחר גדול של מזוזות ובתי מזוזות. חשוב מאוד לקנות קלפים במקומות אמינים ובטוחים. הרב יהודה גינזבורג מקפיד לרכוש עבורכם את הקלף הכשר והתקין. הוא יביא אליכם הביתה מבחר קלפים אמינים עם אחריות ובמחיר הוגן.

כמו כן יגיע הרב עם מבחר בתי מזוזה וכך תוכלו לרכוש בתי מזוזה מכל הסוגים, הגדלים ובמחירים טובים.

כל מה שנשאר לכם לעשות זה ליצור קשר עם חב"ד כרמל צרפתי ולהזמין את הרב יהודה לקביעת מזוזות אצלכם בבית. שיהיה במזל טוב!

 

בנוסף, במידה שהנכם מעוניינים, הרב יהודה גינזבורג יערוך לכם טקס חנוכת בית מיוחד, עם אפשרות למניין עבור קביעת המזוזה ולימוד סודות הזוהר של היום המיוחד הזה, בו אתם קובעים מזוזה על דלת ביתכם.


עוד על המזוזה תוכלו לקרוא כאן: 

לא ניתן להגיב