חדשות חיפה

ועידת ישראל לנשים ועסקים 2017

הורדת האפליקציה איכות אוויר – איגוד ערים WB

זו השנה השלישית בה נפגשות נשות עסקים מכל הארץ לועידת נשים ועסקים. כנס נשים ועסקים 3 נערך הפעם באונברסיטת תל אביב. בכנס הושקה שדולת “נשים בעסקים”.

IMG_1074.JPG

השדולה הוקמה על מנת לפתור צרכים של נשים עצמאיות ונשות עסקים. הצעות חוק שמגיעות לכנסת, לא נותנות התייחסות מיוחדת לנשים. רוב הסוגיות מגיעות מהשטח. מקימות השדולה מספרות לחי פה כי מטרת היוזמה היא להביא את השטח לכנסת.

תאטרון חיפה – מתחלף WB

IMG_1075.JPG

השדולה בראשות טלי פלוסקוב תכלול מס ח”כיות חוצה מפלגות ונשות עסקים ועצמאיות מייצגות מכל הקשת העסקית, מכל המגזרים והתחומים. סה”כ 50 נשות עסקים מוכרות במשק.
השדולה תושק בכנסת בכנס חגיגי ב-22.02.17 בשעה 10:00. כולן מוזמנות.

אלי_דבי.jpg

נגה כרמי ואלי דבי
לשאלת אלי דבי את ח”כ טלי פלסקוב מאיין כל רעיונות הצעות חוק?.
טלי השיבה: “מהשטח”. כלומר יתכן ויש סוגיות קיימות שאיני מודעת להן? מאחר ותחום התמחותי יזם חברתי, אלי דבי הציע הציע להביא את השטח לשולחן הכנסת ולקיים שדולת נשות עסקים שיביאו את קולן של העצמאיות ונשות העסקים לכנסת ונקרא לה “נשים בעסקים”.

IMG_1077.JPGאלי דבי סיפר לחי פה: ח”כ טלי פלסקוב הרימה את הכפפה מייד והקמנו את השדולה.
טלי גייסה חכיו”ת לשדולה חוצה מפלגות ואני (אלי דבי) כמנהל השדולה אצרף נשות עסקים מייצגות את כל תחומי העיסוק ומכל המגזרים. הקו המנחה יהיה נשות עסקים עצמאית, שמייצגות ומשפיעות על דעת קהל.
לא מנכליות ולא מנהלות בכירות. מנכלית בנק לא תוכל להועיל לשדולה, הן אינן חוות את הרגולציה העסקית הכלכית ביום יום.
השדולה תכלול 50 נשות עסקים בינהן: ג.יפית. מכל דליות, לבנת פורן, מיכל אנסקי, נגה כרמי מנהלת אתר חדשות חיפה, חני לביא, עו”ד נרונימאלוני סדובניק, לוסי אהריש, חלי ממן, נאוה קולג’ ועוד.

שוש קולין לימוד אנגלית מונפש 750 על 90
תגובות
בטעינה...