טקס הוקרה לעיתונאים וותיקים התקיים באגודת העיתונאים.

מקבלי הפרסים למפעל חיים:
אריאלה ראובני, מאיר שושני ודוד זוהר .

ביום שלישי ה 24.05.16 התקיים טקס רב משתתפים באגודת העיתונאים, בטקס הוענקו תעודות הוקרה לוותיקי האגודה העיתונאים.

מקבלי מגן ההוקרה
אריאלה ראובני סופרת העיתון דבר, דוד זוהר סופר ועיתונאי בעיתון מעריב ומאיר שושני ראש מערכת עיתים בחיפה שפעל מעל כ 20 שנה כיו”ר אגודת העיתונאים בחיפה ובצפון.

דוד_זוהר_ואריאלה_ראובני_ומאיר_שושני_קבלת_פרס_הוקרה.JPG

דוד זוהר, אריאלה ראובני ומאיר שושני מקבלי מגן ההוקרה
גבי_זוהר.JPGגבי זוהר :”ועד האגודה החליט השנה לפתוח בטקס המציין את תרומתם של וותיקי התקשורת בישראל מאז קום המדינה והשנה כמו בעבר הטקס מתקיים בסמיכות ליום העצמאות. אנו מעניקים אות הוקרה למפעל חיים לשלושה עיתונאים. אותם השלושה שנבחרו הם הראשונים במסורת שתימשך גם בשנים הבאות. לכתיבתם ופעילותם של העיתונאים הללו קדמו מקצוע העיתונאות וקדמו מטרות אגודת העיתונאים בחיפה והצפון והם חלק מהנוף התקשורתי של מדינת ישראל.אנו מרגישים לא פעם כנווט בודד על סיפון הספינה בים ואני קורא לכל חברי בתא העיתונאים שפרשו, לעיתונאים צעירים וותיקים לחבור אלינו מחדש ולהתפקד לאגודה. שלושת העיתונאים שנבחרו שימשו עבורנו כמודל הערצה.”

יעקב_בזק_וגבי_מעניקים_לדוד_מגן_הוקרה.jpg

יעקב בזק וגבי זוהר מעניקים לדוד מגן הוקרה
יעקב_בזק.JPGיעקב בזק:
“הייתי רוצה להבריא את האגודה ולגבש את חבריה ולפעול להחזרתם של אלא שעזבו, לא חשובה הסיבה ואולי על כולנו להתלכד לבנות אגודה חזקה ומשפיעה כראוי לעיר חזקה כמו חיפה”.

קהל_4_עם_ברכה_סלע_ויעקב_בזק.JPG

קהל בני המשפחה ועיתונאים חולקים כבוד עם ברכה סלע ויעקב בזק
ברכה_סלע.JPGברכה סלע :”היום שפר מזלנו וחברו להם אנשים טובים באמצע הדרך שבזכותם ובהיותם למדנו ושמענו וחוינו אירועים חדשותיים מקוריים ואחרים שפרסמו בראש חוצות.
אש הכתיבה, המידע, הבדיקות הקפדניות בכל עניין, האמינות והמיומנות מאפיינת את השלושה שזוכים היום בפרס מפעל החיים. על עבודת רבת שנים וכעיתונאים מובילים בחיפה ובצפון מדינת ישראל. בזכות כתיבתכם הקולחת וסקירתכם הביאו לכך שחיפה תהיה על המפה”

מאיר_ודוד_עם_פרחים.JPG

מאיר שושני ודוד זוהר עם פרחים
ראש העיר יונה יהב הוזמן אך לא הגיע ושלח מכתב לזוכים בהתנצלות שנמנע ממנו להגיע לאירוע בשל מחויבויות קודמות
אני שולח את ברכותי החמות אשר נבחרתם השנה לקבל את הפרס על פעילותכם ותרומתכם הן למקצוע העיתונאות והן לסיקור חלקה הצפוני של מדינת ישראל וחיפה.
בימים ההם בטרם המצאת האינטרנט הייתם אתם הרשת החברתית והברומטר אשר שיקף את צרכינו בהתמודדות היום יומית מצוקותינו אתם הייתם השגרירים ברגעי השמחה, ההצלחה ובתנופת הפיתוח והעשייה. הייתם קול מקצועי ואמין. הבאתם בחריצות וביושר את קולם של תושבי העיר ואני מאחל לכולכם ימים של בריאות טובה והמשך עשייה מהנה בכל אשר אתם פועלים בכל הערכה והודיה.

מקבלי הערכה של העיתונאים הוותיקים

אילנה ראובני: שירתה בנחל והחלה את דרכה העיתונאית ככתבת עיתון הנחל ולאחר מכן בשחרורה החלה את עבודתה בעיתון דבר בחיפה ובין סיקורה בתחומים רבים. כיום מגישה את הפרס.

דוד זוהר: החל את דרכו כעיתונאי בסוכנות עיתים ולאחר מכן הוזמן להתחיל את דרכו במעריב עסק בתחום הפלילי וכתב גם בתחומי כלכלה וספנות אקדמיה ותעשייה בחיפה וחברת חשמל, לאחר כ 30 שנה במעריב עבר להיות דובר צהל בחטיבת השיריון ברק .
כידוע שימש גם כסקופר רציני, היה מקבל על כל סקופ תשלום בגובה המשכורת השנתית

מאיר שושני : החל דרכו כעיתונאי במערכת עיתון העולם הזה ועבד במקומונים שחף, ידיעות חיפה, כל חיפה ועיתון כולבו.
36 שנה היה כתב בעיתים ועבורנו באגודה שימש כנשיא וכיו”ר במשך שנים רבות בהתנדבות, היה באיגוד הארצי והיה בין מקימי מועדון העיתונאים כאן באגודה, ייסד את התנועה לארץ ישראל טובה ולזכותו נשקפים הרבה פעילויות וזכויות, הפעיל חוג כנגד לשון הרע , הגיש בקשות למניעת צווי איסור פרסום בבתי משפט וחופש הביטוי בתקשורת והקים ועד של וותיקי האגודה לקבלת פטור לארנונה.

מאיר_שושני.JPGמאיר שושני : “אני חוגג יובל שנים כעיתונאי, מקצוע שעניין רב בצדו ושיום אחד לא דמה למשנהו לאורך כל הקריירה העיתונאית עבודת העיתונאי היתה עבורי כסם לחיים ויצירה יחד.
אנ יוצא בקריאה לעיתונאי ישראל כי כוחנו המקצועי ואחדותנו לליכוד השורות וכן מאחל אני לכל העיתונאים המשך עבודה ויצירה עיתונאית”

הערב אורגן ע”י וועד האגודה , התארחו עיתונאים רבים ומכובדי העיר כמו יוסי בר, יעקב בזק, ישראל סביון, ברכה סלע, גבי זוהר, שולי שינוולד, טטיאנה, חיים כהן, ברברה פרונדל, דוד בלום, מינה, מירי טורמן, פאולינה, מורן שובל, בן אופיר, רותי יעל, בני המשפחה של הזוכים, דרור גיל ועוד

תוכנית_אומנותית.JPG

תוכנית אומנותית
דרור_גיל_מרצה_על_על_חדשות_בעידן_360_מעלות.JPG
דרור גיל מרצה על חדשות בעידן ה 360 מעלות
חיים_כהן_ומירי_טורמן_וברברה_ויוסי_בר_בקהל.JPG
חיים כהן, ברברה ומירי טורמן
מזל טוב לעיתונאים וברכות והצלחה בהמשך דרכם עם קבלת אות הערכה

כתב וצילם : בן אופיר

הגיבו כאן לכתבה