סטודנטים מהחוג לתקשורת באקדמית גורדון עוברים פרקטיקום בחי פה – תאגיד החדשות

דר' הדס שלי-הובר, ראשת החוג, הסטודנטים ג'יזאל ושירה וצוות חי פה - תאגיד החדשות (צילום: חי פה)

סטודנטים מהחוג לתקשורת באקדמית גורדון רוכשים כלים מעשיים ומקצועיים בכתיבה, בצילום, בעריכה ובהפקה בחי פה – תאגיד החדשות

החוג לתקשורת באקדמית גורדון ממשיך להכשיר את לומדיו להיות אנשי חינוך מובילים בתחום, לצד התנסות בתחומי העשייה התקשורתית.

בתוך כך, השבוע החל החוג בשיתוף פעולה עם חי פה – תאגיד החדשות. מעתה, יעברו סטודנטים הכשרה מעשית (פרקטיקום) בתאגיד החדשות, אשר תאפשר להם לרכוש כלים מקצועיים בכתיבה, בעריכה, בצילום ובהפקה של ידיעות חדשותיות.

הסטודנטים ייצרו תוכן איכותי בליווי צמוד מטעם חי פה. ההנחה היא שסטודנט לתקשורת בעל ניסיון מעשי בתחום, יכשיר בעתיד את תלמידיו באופן מקצועי וחוויתי, לאחר שצבר ניסיון בעצמו. כמו כן, הפרקטיקום יקנה לבוגרים יתרון משמעותי בעולם העבודה, וגם, ובעיקר, בתוך מערכת החינוך.

הסנוניות הראשונות הם ג'יזאל גאנם, סטודנט בשנה השלישית של התואר, ושירה סלוצקין, סטודנטית בשנה השנייה. המפגש הראשון שלהם בחי פה כלל שיחה מקצועית אודות טכניקות עבודה שונות ויצירת תיאום ציפיות עם נגה וירון כרמי, בעלי האתר.

לאחר מכן, סטודנטים נוספים שכבר החלו את ההכשרה, שיתפו בחוויית העשייה בשטח ורכישת כלים מקצועיים. בימים הקרובים ג'יזאל ושירה יהיו שותפים להכנת כתבות שטח.

דר' הדס שלי-הובר, ראשת החוג לתקשורת:

החוג במתכונתו החדשה התאים עצמו לדרישות עולם החינוך של המאה ה-21. ההכשרה המעשית שאנו מעניקים בתחום כתיבה עיתונאית וניהול מדיה דיגיטלית, תסייע לבוגרינו המגלים מנהיגות ומעורבות בקהילה, לקדם את המוסדות בהם יעבדו. אני שמחה על שיתוף הפעולה עם תאגיד חי פה. 
דר' הדס שלי-הובר, ראשת החוג, הסטודנטים ג'יזאל ושירה וצוות חי פה – תאגיד החדשות (צילום: חי פה)

נגה כרמי מנהלת חי פה – תאגיד החדשות:

טון אחד של תאוריה שקול לגרם אחד של תרגול. היישום מהווה חלק חשוב בהכשרת הסטודנטים במגמות התקשורת. אנחנו בחי פה, הכשרנו סטודנטים בסטאז' וכן אנשי תקשורת שונים, המשתלבים בכלי התקשורת בישראל. זוהי הזדמנות עבורנו להשפיע לטובה על שוק התקשורת, והזדמנות עבור הסטודנטים לקבל הכשרה בכלי תקשורת איכותי וערכי ולצאת לדרך – אל שוק העבודה, עם ניסיון. הסטודנטים שמבצעים פרקטיקום בחי פה, משתלבים במערכת האתר החל מהיום הראשון. אנו יוצרים פרופיל כתב לכל סטודנט, הסטודנטים יוצרים תוכן איכותי, תחת הנחיה צמודה של הנהלת האתר: כתיבה, צילום ועריכה. הכתבות של הסטודנטים משתלבות ביצירה השוטפת וזוכות לטראפיק מרשים ולתגובות רבות מהקוראים. אנו מודים לאקדמית גורדון על הבחירה בנו לפרקטיקום של הסטודנטים בחוג לתקשורת ומייחסים חשיבות רבה לפעילות המשותפת.

אנו מאחלים בהצלחה רבה לסטודנטים שנבחרו ובטוחים בתרומה של שיתוף הפעולה עם תאגיד חי פה.

בגורדון מתחדשים ומתעדכנים תוך התאמה לאתגרי התקופה

האקדמית גורדון חידשה לאחרונה את החוג לתקשורת בהתאם לאתגרי התקופה. כעת החוג מציע, פרט לתואר ראשון בחינוך ולתעודת הוראה בתחום מבוקש, גם תעודת התמחות במסלולים אשר יקנו לבוגרים יתרון משמעותי בתוך מערכת החינוך ואף מחוצה לה. מטרת החוג היא להכשיר מורים מיומנים בהוראת תקשורת, בכתיבה, בהדרכה לפיתוח יחידות הוראה טכנולוגיות במערכות החינוך, בדוברות ובניהול מדיה חברתית.

הגיבו כאן לכתבה