אבי גבאי – השר להגנ”ס: “מגיע לתושבי חיפה לנשום אויר לא מזוהם”

“אנחנו נדאג להפחית בתוך 3שנים את הפליטות ב 50%”
כך אמר השר להגנת הסביבה אבי גבאי במפגש עם פעילים של מפלגת “כולנו”.

מפגש_הפורום_החיפאי_עם_השר_אבי_גבאי.jpg

“הקשר עם השטח ימשיך להתחזק”


השבוע נערך מפגש של “הפורום החיפאי” של מפלגת כולנו עם השר להגנת הסביבה אבי גבאי.
במפגש נכחו עשרות פעילים של המפלגה והשר גבאי סקר בפניהם את הפעילות שלו במשרד כשהוא מתייחס באופן מפורט לבעיות של איכות הסביבה במפרץ חיפה.

את המפגש פתח בברכות משה רן “זקן השבט” שאמר שכל הפעילים מלווים את משה כחלון מזה שנים רבות ואין אחד מהם שמשה כחלון לא מכיר באופן אישי.

השר גבאי תיאר בפני הפעילים את הפעולות של המשרד להגנת הסביבה במפרץ חיפה: “זה סיפור לא פשוט יש כאן עומס תעשייה עצום.
וניתן לראות את זה בעיניים, אנחנו נדאג להפחית בתוך 3 שנים את הפליטות ב-50%, אנחנו משקיעים כאן המון כסף ואנרגיה ועושים את הכי טוב שיכולים ויש לנו שיתוף פעולה טוב מכולם, כך שאם לא נצליח זה אומר שאני לא הצלחתי“.

בהמשך הציג השר את עיקרי התוכנית שהוא מוביל לצמצום זיהום האויר במפרץ חיפה.
“נושא איכות הסביבה במפרץ חיפה הוא אחד הנושאים הבוערים ביותר לתושבי האזור וזה היה הצעד המתבקש שהמפגש הראשון של הפעילים ב”כולנו”.

אחת המטרות של הפורום היא לעורר שיח בלתי אמצעי בין הנבחרים לפעילים בשטח שיכולים להעביר את ההערכות וההתרשמויות שלהם בשיחה פתוחה ב”גובה העיניים” בלי הפילטרים של התקשורת ואנשי המקצוע, כך אומר אבי עובדיה יו”ר “הפורום החיפאי” של כולנו.
יוסי אסייג ודוד פסו מהפעילים הבולטים של המפלגה העלו בפני השר את העובדה שלאחר הבחירות לא היה קשר הדוק עם חברי הכנסת והשרים ונדמה היה שהם כולם נעלמו.
אלי דבי הוסיף: “אנחנו מפלגה חדשה ולכן יש צורך ביותר השקעה לעומת מפלגות ותיקות”.
גבאי יחד עם מנכ”ל המפלגה יואב רפאל השיבו כי הם מסכימים שהקשר עם השטח היה חלש וזאת בגלל העובדה שמיד עם הרכבת הקואליציה השרים נכנסו לתפקידים שלהם וחברי הכנסת נדרשו למשמעת קואליציונית מאוד הדוקה בנוסף לנוכחות המלאה שלהם בכנסת, בקרוב מאוד תתחיל גם פעילות שטח.
“הפעילות של “הפורום החיפאי” היא דבר מאוד מבורך והלוואי והייתה פעילות כזאת בכל הארץ” אמר יואב רפאל מנכ”ל המפלגה.
השר גבאי סיכם: התפקיד שלנו זה להביא הישגים לציבור ולעמוד בהתחייבויות שלנו כלפי הבוחרים ואנחנו מתחילים לראות פירות בכל הנושאים שמפלגת “כולנו” מטפלת בהם.

הגיבו כאן לכתבה