הדברה בצפון הארץ מוצאים במדבירים פלוס

קרדיט תמונה: depositphotos.com

כשצריך מדבירים בצפון הארץ, מהר מאוד אנחנו נמצא את עצמנו מבולבלים מאוקיינוס תוצאות החיפוש באינטרנט. וזה מוביל אותנו לפורטלים אינטרנטיים כמו מדבירים פלוס – השוואת מחירים בין מדבירים מורשים בצפון. בואו נבין ביחד, כיצד מוצאים חברת הדברות בצפון?

מזיקים לא רק מטרידים, אלא גם יכולים להיות מסוכנים לבריאותם של בני אדם וחיות מחמד. הם נושאים מחלות ומזהמים את מקורות המזון שלנו, עוקצים ומקננים בביתנו. בכל הנוגע לקבלת עזרה, חשוב למצוא חברת הדברה מקצועית שתעבוד אתכם על פיתוח תוכנית למניעת מזיקים. רגע לפני שתבצעו השוואת מחירים בין חברות המספקות שירותי הדברה בצפון, הנה חלק מהדברים שאתם צריכים לחפש בחברת הדברה כוללים:

מה צריך לחפש אצל חברת הדברה מורשית בצפון?

  1. איש מקצוע יציג את הרישיון שלו, אז אם הוא לא מציג כזה, כדאי לשאול למה.
  2. למדביר מורשה בצפון יהיה גם כיסוי ביטוחי.
  3. מדבירים מורשים בצפון צריכים להעניק אחריות מלאה על ההדברה.
  4. כל חברת הדברות בצפון צריכה להחזיק ברשימת לקוחות ממליצים, בקשו להתרשם ממנה.
  5. כל מדביר מורשה בצפון צריך להחזיק בחומרי הדברה מסוגים שונים, לרבות חומרי הדברה אקולוגית.
  6. חברת הדברות צריכות לספק שירות של הדברת מזיקים מכל סוג וחשוב לבדוק זאת מראש.
  7. חברת הדברות מקצועית אמורה להיות מומלצת ע"י פורטל מדבירים פלוס ואתרים אחרים – בדקו זאת מראש.

כתבות נוספות בחי פֹּה - חדשות חיפה:

מה עוד כדאי לבדוק לפני שכירת שירות הדברות?

לפי החוק, הדברה אינה רק באחריות המדביר עצמו. גם בעל הבית צריך להיות מעורב בתהליך, לפחות מבחינת בדיקת ההרשאות של המדביר. אם אתה בעל בית ומזמין מדבירים מורשים בצפון, אתה חייב לבדוק את הרשאתם להשתמש בחומרי הדברה.

ע"פ החוק בישראל, אם אדם מסוים שוכר שירות הדברה, והמדביר מפזר חומרים ללא אסמכתא או אישור, גם המדביר וגם בעל הבית יכולים לשאת בקנסות ועונשים לפי החוק. במילים פשוטות, פשוט תוודאו שהמדביר שהזמנתם הוא אכן מדביר מורשה.

דייקו את סוג שירות ההדברות שתצטרכו

איזה סוג של שירות אתם צריכים? חברות הדברה מציעות שירותים מסוגים שונים. חלקם מתמחים בטיפול בפשפש המיטה, בעוד אחרים עוסקים במכרסמים ומזיקים אחרים. מה שכן, יש גם כאלה שמציעים שילוב של שירותים לכל מיני מזיקים, כולל לכידת נחשים והרחקת לטאות, הרחקת יונים ועוד.

עוד חשוב לבדוק, האם יש למדבירים ניסיון? חשוב להעסיק חברת הדברה שנמצאת בענף מזה שנים ובעלת מוניטין טוב בקרב לקוחותיה. הם צריכים להיות בעלי ניסיון מספיק כדי להיות מסוגלים להתמודד עם סוגים שונים של מזיקים.

טיפולי מנע נגד מזיקים

הדברה היא לא רק להיפטר ממזיקים, אלא גם להגן על הבית, המשפחה והקהילה. אם כך, אחת לחצי שנה-שנה, מומלץ לבצע טיפולי מנע נגד מזיקים בנכס. כך תוכלו להקטין את הסיכויים לתקיפה על ידי תיקנים, נמלים, פשפשים וכו'.

הגיבו כאן לכתבה