נשים ומשבר הקורונה • אירוע “מתלבשות להצלחה” בחיפה | הצטרפי אלינו!

בויצו חיפה יתקיים ביום שלישי, 27/4/21 מיזם “מתלבשות להצלחה” המיועד לנשים שפרנסתן נפגעה כתוצאה ממשבר נגיף הקורונה ומטרתו לסייע להן לשוב למעגל העבודה.

מיזם “מתלבשות להצלחה” יוצא לדרך בחיפה זו הפעם הרביעית, והפעם בסימן החזרה לשגרה לאחר משבר הקורונה.

ורדית דוזלר טנג’י, מנהלת ויצו חיפה:

המיזם נועד במקור לקדם נשים בשוק העבודה ולסייע להן להשתלב בתפקידי מפתח. השנה קיבל המיזם חשיבות יתרה נוכח משבר התעסוקה שנוצר בעקבות ההגבלות שהוטלו בשנה האחרונה על המשק, כחלק מההתמודדות עם נגיף הקורונה ופיטוריהם והוצאתם לחל”ת של עובדים רבים, 70% מתוכן נשים.
ורדית דוסלר טנג'י
ורדית דוסלר טנג’י

קהל היעד של “מתלבשות להצלחה”

המיזם, שנערך בשיתוף עם היחידה ללימודי שדה בבית ספר לעבודה סוציאלית באוניברסיטת חיפה, מיועד לנשים שפרנסתן נפגעה השנה, שפוטרו או הוצאו לחל”ת, שמקום העבודה שלהן נסגר, שסגרו את העסק שלהן ומעוניינות לשוב ולהשתלב במעגל העבודה.

העצמה כלכלית של נשים וקידום קריירה

במהלך היום, שיתקיים כאמור, ביום שלישי, 27/4/21 בסניף ויצו בנוה שאנן, תועבר הרצאה בתחום התעסוקתי, בנושא השתלבות חזרה בעבודה בתקופת אי-הוודאות והמורכבות בעקבות הקורונה, על ידי הגב’ רבקה וייסטוך, שתחום התמחותה הוא קידום והעצמה כלכלית של נשים וקידום קריירה בתחומים חברתיים, וכן הרצאה בתחום הסטיילינג בנושא “כיצד להתלבש להצלחה”.

בנוסף תיערך פגישה אישית עם יועצת קריירה לכל משתתפת, בה תקבל ייעוץ והכוונה לגבי המשך דרכה המקצועית, וכן עם סטייליסטית, בה תקבל כל משתתפת טיפים להתאמה אישית של מלתחה חסכונית.

במהלך היום תיצורנה המשתתפות נטוורקינג, הן עם משתתפות המיזם, לרבות יועצות קריירה, סטייליסטיות המרכז להזדמנות, והן עם אורחות ואורחים נוספים.

ביטחון אישי ותעסוקה

ויצו חיפה בחרה השנה, במיוחד נוכח השנה החולפת, לשים דגש על הביטחון האישי והתעסוקתי של נשים, כשזהו המיזם הראשון, לאחר החזרה לשגרה, שמתקיים בנושא הביטחון התעסוקתי. ההשתתפות באירוע מחייבת הרשמה מראש והינה בעלות סמלית בלבד.

המיזם החשוב הזה יצא לפועל גם בזכות הירתמותם המדהימה, בהתנדבות, של סטודנטים בחוג לעבודה סוציאלית שנה א’ במסגרת לימודי שדה באוניברסיטת חיפה ובהנחייתה של הגב’ רבקה וייסטוך.

כתבות נוספות בחי פֹּה - חדשות חיפה:

“מתלבשות להצלחה” • יום ג’ 27/4/21
נשמח לראותכן!
להרשמה, יש לשלוח קו”ח למייל: projects@wizo.org

הגיבו כאן לכתבה

תודה על המשוב. לאן תרצו להמשיך מכאן?

  1. להגיב לכתבה
  2. לדף הבית של חי פה
  3. למדור חברה וחינוך בחיפה
  4. סגור והמשך בכתבה זו