החוגים נעצרו במפתיע | ההורים והמדריכים זועמים

הפגנת מדריכי החוגים (צילום: חי פה בשטח)

מפעילי החוגים והמדריכים יצאו להפגנה

עיריית חיפה החליטה הבוקר חמישי 10/9/20 להשהות את פעילות החוגים בבתי הספר | המדריכים: "מדובר בהחלטה חד צדדית ללא התראה מוקדמת".

עיריית חיפה החליטה

עיריית חיפה החליטה הבוקר חמישי 10/9/20 באופן חד צדדי וללא שיתוף ועד מדריכי החוגים, להשהות את פעילות החוגים בבתי הספר. המדריכים קיבלו את ההודעה על הבוקר ונאלצו להודיע להורים. ההורים זועמים על ההחלטה ועל המדריכים שהודיעו להם ברגע האחרון, למרות שהדבר לא נעשה באשמתם, שכן ילדים שאמורים להיות בחוג אחרי הלימודים ייאלצו להמתין עד שיאספו אותם ללא ההשגחה.

מדריך בחוגי בתי ספר סיפר לחי פה:

ההחלטה התקבלה באופן חד צדדי ללא שיתוף נציגי ועד המדריכים, על אף שהובטח לנו שכל דבר שייעשה יהיה בשיתוף איתנו. הדברים לא יכולים להתנהל בצורה כזו על אף שייתכן וההחלטות מוצדקות. אבל הם צריכים לשמוע את מה שיש לנו להגיד ולקבל החלטה משותפת.

לא ייתכן שאתמול עדכנו הורים לגבי החוגים מתקיימים היום, ועל הבוקר נאלצנו להגיד להם שהחוגים בוטלו. ההורים כועסים עלינו כי הם אמורים לאסוף את הילדים בשעה מסוימת אחרי סיום החוג וכעת הילדים ייאלצו להמתין ללא השגחה כי החוג לא מתקיים ואין מי שיאסוף אותם בזמן.

בנוסף יש מדריכים מבוגרים שגם ביטלו להם את החוגים. ההחלטה הזו מעכשיו לעכשיו שהתקבלה בשליפה יוצרת פאניקה. אנחנו מדברים על החלטה שפוגעת ב כ-200 מדריכים ועשרות אלפי ילדים. מה גם שהדבר עלול לגרום התקהלויות במקומות אחרים וגם לא הגיוני שבמתנ"סים ובאולמי הספורט בשעות הערב החוגים מתקיימים כסדרם אין היגיון בהחלטה.
הפגנת מדריכי החוגים (צילום: חי פה בשטח)

3 תגובות
 1. יורם אמר/ה

  כל כך מתאים לתקופה הנוכחית. " המערב הפרוע" בעיריית חיפה. שולפים, יורים ואחר כך אם בכלל בודקים נזקים.
  אין משקל למילה הנאמרת ומסמך חתום.
  ככה בדיוק מתפוררים בתים.
  הטרמיטים אוכלים את יסודות הבית….

 2. ויקטור אמר/ה

  הכוונה לחוגים בתוך בתי הספר או גם חוגים פרטיים?

 3. אייל אמר/ה

  אולי מישהו בממשלה ובגמזו-יוניברס המקביל שבו לא צריך סגר, קיבל שכל הערב הבין שתוכנית הרמזור פשוט חסרת תועלת כשכל המדינה מתקרבת לאדום עם 4000 נדבקים והגיע זמן לסגר כללי שהיה צריך להיות עוד ביוני כשהחל הגל שני. איחור קריטי של חודשים רבים שיצר עכשיו תחלואה עודפת ענקית. יש לסגור את בתי הספר מיידית

לא ניתן להגיב