הנהלת ידיעות הורתה לכל עובדיה שלא להשתתף בכנס חיפה לתקשורת

עליית מדרגה במאבק בין ידיעות אחרונות לישראל היום: הנהלת ידיעות אחרונות הורתה אתמול בערב לכל עובדיה שלא להשתתף בכנס חיפה לתקשורת. הסיבה: באחד הפאנלים בכנס לוקח חלק אהרון לפידות, סגן עורך ישראל היום.

בפאנלים השונים של הכנס, שייערך ביום חמישי הקרוב באוניברסיטת חיפה, היו אמורים להשתתף ארבעה נציגים של ידיעות תקשורת: אריאנה מלמד מ ynet, ליאור אל חי ראש מערכת ידיעות בחיפה ובצפון, שולי זוארץ מהמקומון ידיעות המפרץ ושרון רופא אופיר, כתבת השבועון “לאישה”.

יממה לפני קיומו של הכנס, לאחר שהודפסה והופצה ברבים תוכניית הכנס על משתתפיה, הודיעו נציגי ידיעות אחרונות למארגני הכנס שנאסר עליהם לקחת חלק במושבים עצמם בגלל “הוראות מגבוה”.

כנס חיפה לתקשורת הוא פרי יוזמה של תא עיתונאי חיפה והצפון והוא ידון בסוגיות הנוגעות לסיקור הפריפריה, עתיד התקשורת המקומית, סיקור לקוי של המגזרים השונים (חרדים, ערבים, עולים חדשים) וזכויות העיתונאים. צפויים להשתתף בו מאות אנשי תקשורת מכל הארץ ובהם: מוטי קירשנבאום, יעקב אחימאיר וחיים יבין שיעניקו פרס מפעל חיים לעיתונאי עמוס כרמלי, שי גולדן וטלי מץ מערוץ 2, זוהיר בהלול, דני נישליס, שי גולדן וטלי מץ מערוץ 2, ח”כ פנינה תמאנו שטה, פרשן הכדורגל אבי נמני, מאמן הנבחרת אלי גוטמן, איזי שרצקי מבעלי עירוני קריית שמונה בכדורגל ועוד רבים.
כעת, בהתראה של הרגע האחרון, נאלצים ראשי הכנס למצוא מחליפים לאנשי ידיעות תקשורת שנאלצו לבטל את השתתפותם.
יו”ר תא כתבי חיפה, אלירן טל, מיוזמי הכנס:” חבל שמנהלי ידיעות אחרונות בחרו להמשיך במלחמות היהודים עם ישראל היום דווקא על גבם של עיתונאים מחיפה והצפון שיזמו את הכנס הזה והרימו את הפרויקט העצום הזה באפס תקציב אבל עם הרבה כוונות טובות. תמוה בעיניי מדוע החלטתם היא גורפת, גם לפאנלים שבהם לא משתתפים עובדים מישראל היום. בכל מקרה, הכנס יתקיים כמתוכנן ואנחנו נותיר כיסאות ריקים על הבמה ליד שמות העיתונאים מידיעות שנכפה עליהם להחרים את הכנס .
כך נמחיש את הטמטום והילדותיות שבהחלטה האומללה הזאת. ”
מאת: אלירן טל

עוד על הכנס באתר:
[topic:yeqdc0tt]https://haipo.co.il/forum/viewtopic.php?f=13&t=12782[/topic:yeqdc0tt]
[topic:yeqdc0tt]https://haipo.co.il/forum/viewtopic.php?f=14&t=12654[/topic:yeqdc0tt]
[topic:yeqdc0tt]ttp://haipo.co.il/forum/viewtopic.php?f=13&t=12747[/topic:yeqdc0tt]

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.