יום המעשים הטובים – הילית קורן יזמה ויצרה את המארז הטיפולי להתמודדות עם קשיים רגשיים

הילית קורן
ספורטן – כללי – רחב

הילית קורן יוצאת מהארון ומשתפת בני נוער בקשיים הרגשיים איתם היא מתמודדת. את קורן מלווה מנכ”לית בית הספר לאמנויות “רעות”, שמסייעת לה בקידום המארז המקצועי, שפיתחה, על מנת לסייע לאנשי חינוך וטיפול לעזור לבני נוער

המארז הטיפולי שהפיקה הילית קורן. צילום: בית ספר לאמנויות רעות

יום המעשים הטובים משמש, השנה, לא רק לעזרה לנזקקים אלא גם להעברת מסר לתלמידים. קשיים רגשיים הם בעיה בריאותית לגיטימית לכל דבר, ויש מגוון דרכים על מנת להרגיש הקלה. הילית קורן בוגרת בית הספר רעות לאמנויות יוצאת מ״הארון״ ומשתפת בני נוער, כי היא מתמודדת עם קשיים רגשיים – נפשיים ומעניקה להם תקווה כי יש אופק להקלה.

שוש קולין לימוד אנגלית מונפש 750 על 90

במסגרת לימודיה במגמה לאמנות הרב תחומית בחטיבה העליונה הילית כתבה, איירה, עיצבה והפיקה אב טיפוס לספרי ילדים וקלפים טיפוליים.
הילית יזמה ויצרה את המארז הטיפולי הנ״ל כחלק מהתמודדותה האישית עם קשיים רגשיים בגיל ההתבגרות. מנכ״לית בית הספר גלית גרנות, המלווה באופן צמוד את קורן, מסייעת לה בקידום המארז המקצועי (ספרים וקלפים) לאנשי טיפול וחינוך רלוונטיים ליצירה שיכולה לפתוח עולמות של בני נוער המתמודדים עם קשיים רגשיים כמו דכאון, חרדות וכו’.

היום, ביום המעשים הטובים, יוצאת הילית מהארון, באופן רשמי, על מנת לשתף ולהפיץ אור ותקווה בקרב בני נוער הדומים לה בהתמודדותם.

הילית קורן
הילית קורן

האקדמית גורדון – הרשמה – רחב

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.

מירית הנדסה – עתלית – רחב
קייטנות בחיפה
כללית  – מיון לייד הבית – רחב
הרב יהוד גינזבורג אתך המעגלי החיים – WB
הרב יהוד גינזבורג אתך המעגלי החיים – WB
משתלות יגור – רחב
האקדמית גורדון – הרשמה – רחב
האקדמית גורדון – הרשמה – רחב