רותם טפירו וסיגל שטרנברג: "אנחנו מסייעות לדיירים לממש חלום"

דירות בחיפה, בתים בחיפה,איפה קונים,רחובות טובים,הסבר על שכונות בחיפה,השבחה,איזורים טובים להשקעה,מיסוי. דירה להשקעה בחיפה.

רותם טפירו וסיגל שטרנברג: "אנחנו מסייעות לדיירים לממש חלום"

מאת: נגה כרמי
24/02/2017, 17:23
הודעות: 428
מנהלת - חי פֹּה
בכנס רב משתתפים בנושא התחדשות עירונית, שהתקיים במרכז הקונגרסים בחיפה, ביום ה', 23/02/17, תיארו עו"ד רותם טפירו והמגשרת סיגל שטרנברג, את הדרך בה הן מסייעות לדיירים לממש את חלומם ולבצע פינוי בינוי.
טפירו ושטרנברג הן שותפות מייסדות של ה"חברה לניהול דיירים (א' ועד תמ”א)" הן השתתפו בפאנל והסבירו לקהל את משנתן באשר למימוש הפרויקטים המורכבים של פינוי בינוי.


08 - רותם טפירו וסיגל שטרנברג בכנס התחדשות עירוניתבחיפה.jpg
רותם טפירו וסיגל שטרנברג בכנס התחדשות עירונית בחיפההזדמנות מרובת חסמים

פרויקטים אלה יוצרים הזדמנות יוצאת מן הכלל עבור בעלי הדירות, למימוש חלומם לשדרוג הדירה וכניסה לדירה חדשה, משודרגת ועמידה לרעידות אדמה. זאת מבלי להשקיע שקל מהכיס.

נשמע פשוט, אך מסתבר שעל מנת לממש עסקה כל כך אטרקטיבית, על הדיירים לעבור מספר לא קטן של חסמים. עבור הדיירים עצמם, בדרך כלל מדובר בפרויקט ראשון ואולי גם אחרון מסוגו, אך עבור טפירו ושטרנברג, מדובר בפרויקט מוכר וברור. כך ביכולתן לקצר תהליכים ולסייע לדיירים לדלג בזריזות מעל מספר רב של מכשולים ובעיקר למקסם את זכויותיהם מול היזמים.


אולם מלא בחיפאים  - כנס התחדשות עירונית בחיפה.jpg
אולם מלא בחיפאים - כנס התחדשות עירונית בחיפהלא להילחץ

לדברי רותם טפירו, אין צורך להילחץ מההליך. כאשר בעלי הדירות מזמינים אותן, הן מגיעות ללא עלות מצד הדיירים ומבצעות עבורם את הבירורים הראשוניים של כדאיות הפרויקט. הן בודקות כדאיות כלכלית לבעלי הדירות, כדאיות לקבלן, נכונות עיריית חיפה ועוד... וכך, יחד, יד ביד, הן מלוות את בעלי הנכסים עד לסיומו המוצלח של הפרויקט.

אחד החסמים המורכבים שעומדים בפני הדיירים בפרוייקט מסוג זה, הוא מלאכת הגישור בין הדיירים. על מלאכה זו מופקדת המגשרת סיגל שטרנברג, אשר מביאה איתה את הפן הרגשי ואת נסיונה המוכח לגשר בין הדיירים הרבים בפרויקט.

כנס התחדשות עירונית - באנר עליון.JPGלא מוכרות אשליות

אנו לא נותנות לדיירים לחלום חלומות אשר אינם יכולים להתגשם איננו מבטיחות הבטחות שלא יוכלו להתממש בפרויקטים. לעיתים אנו נתקלות בשוק פרוץ שבו קיימים, לצערנו, הרבה יזמים אשר מנסים לקנות דיירים על ידי הבטחות שווא והבטחת חלומות שלעולם לא יכולים להתממש בפרויקטים של התחדשות עירונית.

חשוב לציין שמאחורי כל דירה עומדת משפחה עם רגישות, פחד מהעתיד והיסטוריה ארוכה עם השכנים.

“זה נכון שתחום הנדל”ן מזוהה יותר כעולם גברי. אך דווקא מעצם היותנו נשים, אנו מצליחות להביא יכולת גישור גבוהה בזכות ההקשבה, הבנה והניסיון הרב שצברנו”.


התחדשות עירונית בחיפה: כתבות אחרונות בחי פֹּה

התחדשות עירונית בחיפה: לכל הכתבות בחי פֹּה

נגה כרמי-מנהלת חי פֹּה
haipo.info@gmail.com 052-2410689

תגובות במערכת התגובות של חי פה

חזור אל נדל"ן בחיפה