מה אתה עושה בשביל הבריאות שלנו? כנס חיפה למנהיגות 10.01.17

חדשות חיפה, מבזקים שוטפים, כתבות עומק, צוות כתבי השטח של חי פֹּה מביא את העיר חיפה אליכם למחשב 24X7.

מה אתה עושה בשביל הבריאות שלנו? כנס חיפה למנהיגות 10.01.17

מאת: חיפה
10/01/2017, 11:18
הודעות: 2885
עורך חי פה
001 כנס מנהיגות.JPG


צפו בווידאו:

כשעלה יונה יהב לנאום פעילי ציבור הפגינו צעקו והניפו שלטים:
"מה אתה עושה בשביל הבריאות שלנו?
תעזור לנו להוציא את המפעלים ?"


צילום: שי כרמי, פרשנות: בר ארגמן

Yamit Moria
מבזקי חדשות בוואטסאפ


כנס חיפה למנהיגות זימן ליונה מבחן מנהיגות בזמן אמת, כאשר נאלץ להתמודד עם מפגינים אשר הטיחו בפניו את כשלון מנהיגותו, כדבריהם, באשר למלחמה בזיהום האוויר.
רק אתמול דיווחנו כאן בחי פֹּה על כך שבתכנית הלאומית לחיזוק חיפה והצפון שאושרה אמש בהחלטת ממשלה, פסחה שוב הממשלה על הטיפול בזיהום האוויר, למרות "מנהיגותו", כביכול, של יהב בעניין זה.יונה בתגובה למפגינים (מעל הבמה):
"נושא של זיהום אוויר הנושא המרכזי של האזור הזה, חבל שאתם דורשים מנהיגות רק ממני 32 ראשי ערים בבונקר, בנושא מנהיגות עדיף מנהיגות על פוליטיקה ואתם מוזמנים, אני לא יכול להיות לבד במערכה. אני מסכים עם מה שאתם אומרים"


תגובת עיריית חיפה לאירוע:
רק יציבות שלטונית בממשלה תוביל לשלום או שלום מהסוג של נפתלי בנט או שלום שמציע השמאל המדיני. השלטון המקומי הוא מודל ליציבות ארוכת טווח ורק כזו מסוגלת להוביל שינויים אמיתיים בחברה הישראלית. במהלך דבריו, פרצו פעילי סביבה וקראו לראש העיר לפעול לטובת פתרון לזיהום האוויר.
יונה יהב ענה למפגינים: אל תוציאו אותם בכוח. תנו להם להתבטא ולפרוק את שעל ליבם עיריית חיפה תומכת בכם ופועלת שנים כדי להוציא את מיכל האמוניה ומתנגדת להרחבת בזן. כנס חיפה למנהיגות מתקיים זו השנה הראשונה ביוזמת עירית חיפה, המכון למנהיגות וארגון בוגרי הפנימיות הצבאיות. בכנס משתתפים הבוקר כ 1200 אנשים ובהם ראשי מערכת הבטחון, שרים, חכים, בוגרי הפנימיות הצבאיות ותלמידי תיכון מחיפה והסביבה


0009 מניפים שלטים מול יהב.JPG
מניפים שלטים מול יהב


יונה יהב - תוצאות: כתבות אחרונות בחי פֹּה

יונה יהב - תוצאות: לכל הכתבות בחי פֹּה


תגובות במערכת התגובות של חי פה

חזור אל חדשות