באנר - צעדת קריית ביאליק ה-41 - שבת, 1/6/24 - רחב
באנר קריית אתא עצמאות 080524

שבר יגור – רגעים אחרונים של פריחה נדירה • צאו לטייל בפסח

שבר יגור, המכונה גם העתק כרמל, הינו פינת טבע...

סדר פסח מרגש נערך במחנה המעפילים • הספינה 'אקסודוס' ◄ צפו

'אקסודוס', סמל לגבורה ולנחישות התרגשות רבה נרשמה ביום שישי האחרון...

משטחי ענק של צידפת הפרנה פרנה התגלו במפרץ חיפה

(חי פה בים) - רבים הדיבורים על הגירה לישראל...

רותי סגל • אלת פריון היצירה • ציירת ואוצרת חיפאית

ציוריה, ביתה ואוצרות מעונה של רותי סגל משרים על...

בית התעשייה במלחמת השחרור בחיפה

לכבוד יום העצמאות, נספר על הקרבות סביב בית התעשייה...

ההפגנה נגד ממשלת נתניהו – בן גביר בחיפה ◄ שידור הנאומים

(חי פה) – גם השבוע נמשכת המחאה נגד ממשלת נתניהו – בן גביר. המפגינים קוראים לבחירות עכשיו ומציינים כי הממשלה איבדה את הלגיטימיות שלה, לאור הכישלון בביטחון, בכלכלה ובחברה.

הנאומים

◄ גדי עמיחי, אחיינו של עודד ליפשיץ החטוף מקיבוץ ניר עוז – נאום בהפגנה

גדי עמיחי, אחיינו של עודד ליפשיץ החטוף מקיבוץ ניר עוז – נאום בהפגנה נגד ממשלת נתניהו בחיפה – 23/3/24 (צילום: יעל הורוביץ)

◄ רותם פרלמן – נאום בהפגנה

רותם פרלמן – נאום בהפגנה נגד ממשלת נתניהו בחיפה – 23/3/24 (צילום: יעל הורוביץ)

◄ שירת התקווה עם חמי רודנר

שירת התקווה עם חמי רודנר – הפגנה נגד ממשלת נתניהו בחיפה – 23/3/24 (צילום: יעל הורוביץ)

◄ חמי רודנר – ההפגנה נגד ממשלת נתניהו בחיפה

חמי רודנר – ההפגנה נגד ממשלת נתניהו בחיפה – 23/3/24 (צילום: יעל הורוביץ)

◄ ספי אפרתי – נאום בהפגנה נגד ממשלת נתניהו בחיפה

ספי אפרתי – נאום בהפגנה נגד ממשלת נתניהו בחיפה – 23/3/24 (צילום: יעל הורוביץ)

צרו קשר עם חי פֹּה: בוואטסאפבמייל

נגה כרמי
נגה כרמי
נגה כרמי - מנהלת תאגיד החדשות חי פה - חדשות חיפה והסביבה - הודעה בוואטסאפ: 052-2410689 שליחת מייל למערכת: [email protected]

כתבות קשורות לנושא זה

29 תגובות

 1. חלק קטן מאוכלוסית חיפה = לאוכלוסית החזירים שהשתלטו על חיפה למרות שהם מיעוט הם משאירים אחריהם סירחון וליכלוך , פשוט הזוי שמיעוט שמאלני קולני וצווחני עושה הכל בכדי להפיל ממשלה שנבחרה בצורה דמוקרטית .

 2. רותי מן הון היקרה, אפשר לזרוק מילים, המקלדת קלה מאוד לכתיבה. כדאי לדייק ולהפסיק עם דברי ההסתה, הגיע הזמן להפסיק עם השקרים – השמאלנים האנטישמים כפי שקראת להם לא בנו את המדינה. גם ללא דבריי הבלע, השמאלנים לא בנו את המדינה. אותם פוסט ציונים שמכנים עצמם שמאלנים לא בנו כאן דבר וחצי דבר. בן גוריון שהיה ראש הממשלה שביחד עם כל אזרחי ישראל אז הקים את מדינת ישראל – אם בן גוריון היה איתנו היום הוא היה משליך לפח את כל הפובט ציונים ואת מרבית השמאלנים – במיוחד את אלו שמפגינים ופועלים נגד הממשלה. יגאל אלון ושאר המנהיגים של אז, בנוסף לדוד בן גוריון תיעבו את הרפיסות ואובדן הדרך של אותם מבולבלים שחותרים תחת קיומה של מדינת ישראל – הם היו מגנים ונלחמים נגד הקמת מדינה פלסטינית מאחר וברור כי מגינה זו נועדה לקום על במקום מדינת ישראל תוך השמדת היהודים וגירוש המעטים מביניהם שישרדו מחוץ לישראל, בדיוק כמו המשטר הנאצי של היטלר – מדינה ללא יהודים – כך נהוג הרי בשטחי A בהסכמי אוסלו – ללא קעום יהודי באותם חבלי ארץ הנכבשים בידי הנאצים-המוסלמים (הרשות הפלסטינית, החמאס, הג'יהד האיסלאמי ואח') – אגב מי שהקים את המדינה זה היהודים שהיו כאן במועד הקמתה ואלו שהגיעו להילחם במלחמת השחרור (המלחמה שנועדה לשחרר את הארץ מפני הכיבוש הערבי – המלחמה שלא הסתיימה עד היום) ביחד עם התומכים מחו"ל וביחד עם גלי העלייה הגדולים של יהודים רבים מכל רחבי העולם, רובם הגדול פליטי הזוועות שהיהודים סבלו מהם בעקבות השואה ובעקבות רדיפות היהודים והפוגרומים שעברו במדינות ערב ובמקומות אחרים. הסבים והסבתות שלי מצד הוריי היו בין בוני המדינה, הם עלו לארץ בין השנים 1919 עד 1928 והוריי המשיכו במלאכה – הם לא היו מטורללים כמו השמאל הפוסט ציוני של היום – הם בכלל לא היו שמאלנים – עבדו עבודת כפיים קשה, סבי מצד אימי חלק במלריה במהלך ייבוש הביצות וסבל מהפגיעה כל חייו – שב, התרמית לפיה השמאלנים בנו את המדינה אין לה שום בסיס במציאות. אגב, גם האמירה לפיה הקיבוצים בנו את המדינה איננה נכונה ואיננה מדוייקת – אכן, הקיבוצים היו חלק ממקימי המדינה וקיבלו פריווילגיות והטבות רבות, תוך הפלייה לטובה, בהשוואה לרבים וטובים אחרים שבזכותם קיימת המדינה ואשר הופלו לרעה ובוץ הוטח בהם, שלא כדין, במשך עשרות שנים. אין מקום לשמאל קיצוני בישראל – הוא מפיל בנו חללים.

 3. אחרי ת"א חיפה סו העיר הכי בזויה ולא ראויה למגוי בני אנוש החזרים הדביקו את השמאלנים שם התנהלות והתנהגות בזויה ומבזה את העיר שירדו לרפיח

 4. ההפגנות להפלת ממשלת ימין מכהנת בדרישה לקיום בחירות חוזרות כעת הינם – אנרכיה מכוערת בזויה ואינה חוקית של השמאל הצעקן הנהנתן המטונף מדושן עונג = שמאל עמלקי עוכר מדינת ישראל במסווה של לגטמיות שקרית === אשר על כן כל המפגינים הדפוקים בראש המוזרים השמאל המטונף ===
  לא לא לא יעזרו לכם ההפגנות !!! "תאכלו את הכובע" = הממשל הימני הנוכחי ימשול עד סיום מלוא תקופת שלטונו החיוקית ולאחריה בעת קיום הבחירות הבאות 🙏🙏🙏🙏 יגבר כוחו האלקטורלי ושלטון הימין ימשיך למשול ללא שותפים קאליציוניים שמאלניים למחצה !!! לא יעזור לכם שמאלניים מטונפים עוכרי ישראל !!! תפנימי זאת אחת ולתמיד !

 5. שמלאנים אנטישימים בן גביר יעלה חזק העבודה מתה מרץ מת מזמן רק בן גביר סמוטריץ לשלטון

  • השמלאנים האנטימשמים בנו לך תמדינה ימטומטמת . הם מתים בשבילך ובשביל הבן גבירר שלך הטמבל שרומס מה שנבנה כאן. חרדים עלוקות עופו מכאן. אתם ביבי ובן גביר. נוביל לבחירות ונראה מה יקרה

 6. אם לא נחסל את השמאל – הוא יחסל את המדינה. הקם להורגך- השכם להורגו- חז"ל הבינו זאת אבל ביבי עוד לא😰 ההססן הזה ראש הממשלה שאיננה מושלת ; השמאל הלא מושמד הוא השולט האמיתי ואם הימין לא יתעשת- המדינה תתחסל וכל מלחמות ישראל- לחינם תהיינה😰

 7. חג פורים מסמל את הכבוד היהודי שלא להשתחוות לרשע, לאינטרסים של אלו הקמים עלינו להשמידנו ושל משתפי הפעולה איתם. חג פורים מסמל את האחדות המייצרת כוח אדיר, שלושה ימי תענית במאוחד על מנת להינצל מגזרות שמד. ומה עושים אצלנו, בפורים, אלפי שנים מאוחר יותר – מתרפסים בפני אוייבי ישראל, מתרפסים בפני אנטישמים החפצים בהשמדת העם היהודי,, גם כאלו שהם אזרחי ארה"ב (המעצמה המערבית הליברלית שכבר מזמן איבדה את הדרך), ומתרפסים בפני אוייבינו הנאצים מהחמאס ומסייעים להם בפעולות נגד ממשלת ישראל ובכך מעודדים את הטרור ביתר שאת. בושה. בושה. בושה.

  • אלין בורנשטין הנכבד ….. דייקת עד מאוד בתיאוך אירועי פורים בעבר עמנו ….
   דייקת גם כן ברפיסות הנהגת ארצנו לפני ארה"ב עוזרתנו בחימוש הנדרש ללחימה להשמדת אויבנו העמלקיים הרצחניים !
   אך גם בתוך עמנו מצויים אזרחים יהודים שמאלניים מטונפים מדושני עונג שהינם ערב רב …
   עוכרי ישראל ,שהינם למעשה עמלקים צעקניים , בני עמנו … ואין זה משנה מי הריבון, החלאות השמאלניים הללו תמיד יפגינו מתוקף כסילותם בורותם השכלית … אין זה משנה להם = שנאתם את הימים ובן גביר וסמוטריץ משבשים דעתם והם משולים בדיוק למתאבדים היפניים במטוסי הקמיקאזה במלחמת העולם השניה נגד ארה"ב ,בים הפסיפיק ! ולכן רק הטלת פצצת האטום על ירושימה ונגסאקי מיגרה תוקפנותם
   ויפן נכנעה סופית לארה"ה במלחמה !!! רק מכה ומהלומה בראש השמאלניים המטונפים תשתקם כליל !
   ויבוא השקט בתוך ארצנו הטובה 🙏

 8. מול בלד שהמייסד שלה חשוד בריגול לחיזבאללה וברח לקטאר ונבחרו פה למועצה בחיפה הם הפגינו?
  גיבורים מנייר להפגין נגד נתניהו והממשלה.
  בקצב הזה עוד נהיה פה תחת שלטון כמו בסעודיה סוריה וירדן ואז בהצלחה לדמוקרטיה ולהפגנות.

 9. המפגינים יודעים רק להפגין. הם לא יודעים לממש את זכותם וללכת לקלפי לבחור בשמאל או במרכז, וכתוצאה מכך מגיעים ראשי ממשלה וראשי עיר גרועים.

 10. גנץ שעסק כל 2022 בתור שר בטחון רק בהןבנת התוספות הלא חוקיות לפנסיות המליונים של אנשי הקבע ומינה רמטכל 6 ימים לסיום ממשלת מעבר, זה לגיטימי. יאיר לפיד שלא הביא אפילו לאישור הכנסת הסכם סודי לתת ללבנון וחזבאללה שטח ימי שהיה במחלוקת – זה לגיטימי. בנט שגנב 6 מנדטים של מפלגת ימינה והלך לשבת עם עבאס והתנועה האיסלאמית תוך שהפר הבטחתו לבוחריו שלעולם לא יישב בממשלה כזו – זה לגיטימי
  אסופה של נוכלים דגנרטיביים וסוכני פרקליטות עלובים.
  הממשלה הזו נבחרה ברוב דמוקרטי בשיטת הממשל הכושלת שהלבשתם עלינו. אלו שדורשים הגבלת כהונה לפוליטיקאים וצועקחם מי שכשל לא יכול לתקן הלכו ושמו יהב בקלפי שכשל וחוזר אחרי 16 שנה קדנציה. צבועים שכמותכם.

  • חחחח … צדקץ באבחנתך …. הביאו פנסיונרים שמאלניים מטונפים להפגין להפגת השעמום !
   שיפגינו – לא יעזור להם …. ממשלת הימין תגבר גם גם בבחירות הבאות עלינו לטובה 🙏🙏🙏🙏

  • אני מייחל שמפלגתו של בן גביר = 🇮🇱 עוצמה יהודית 🇮🇱= תתחזק בבחירות הבאות !
   ויתווספו למפלגת עוצמה יהודית כוחות צעירים חדורים אהבת הארץ , ללא פשרות כמנהיגים חדשים נוספים כדי לגבור על השמאל העמלקי עוכר ישראל ושלטון הימים יתחזק ויגבר משמעותי בכוחו הייצוגי להרכבת קואליציה חזקה מספקת ללא שותפים חצי שמאלניים כדוגמת גנץ ושותפוי הבזויים !!!!

 11. ימח שמם ושם זכרם אנרכיסטים פרזיטים פורעי חטק חוסמי כבישים וצמתים. בשלה השעה שהימין יעלה עליהם ויסלק אותם מכל צומת ופינה כמו שמנקים את עזה ככה לנקות את הטינופת בעת מלחמה.

  • אני מחזק את יידך ואמירתך האמיצה ומסכים איתך החיפאי האמיץ במיגור כל השמאלניים
   המטונפים עוכרי ישראל העיוורים ומייחל לביצוע נקיון השמאל החלאתי המפגין בצמתיים וחוסם דרכי תנועה ראשיים ! כפי שצה"ל ינקה את עזה מאויבנו המרצחים !!!!

 12. הפגנה נגד הממשלה בזמן המלחמה, מחלישה את מדינת ישראל ומעודדת את הטרור הנאצי !!!! ההישג המשמעותי ביותר שיש לנאצים מאז שמחת תורה, 07.10.2023, הוא הפעולות החוזרות ונשנות נגד הממשלה והעומד בראשה. פעולות אלו מדגישות את הפרוד בעם, את חוסר היכולת להתאחד בשעת מצוקה ואת התפוררות החברה בישראל, התפוררות העם היהודי. אין למחבלים הנאצים הישג יותר גדול – חלק מהחברה הישראלית ממש 'נלחם' נגד ממשלת ישראל – זו תמצית ההצלחה של הטרור בדרך להשמדתה וחיסולה של מדינת ישראל. בנסיבות אלו אין סיכוי להחזרת החטופים, בוודאי ובוודאי שלא בתמורה ראוייה, אלא, בניסיון מוגבר להמשיך להרוס את החברה בישראל מבפנים על ידי הפגנות ופעולות נגד השלטון בישראל. אכן, ההפגנות נגד הממשלה הן שעתו היפה והצלחתו הגדולה של הטרור. זה מרחיק את החזרת החטופים, זה מרחיק את ביצוע מטרות המלחמה, זה מרחיק את חיסול החמאס וחשוב מכל – זה הבסיס לפעולת הטרוא הבאה –
  ה-'שביעי באוקטובר הבא' שצפוי לכלול עשרות אלפי יהודים וישראלים נרצחים, אלפים רבים של חטופים תוך תקוות הנאצים להחרבה סופית של מדינת ישראל. צריך להבין, לא רק בישראל יש ועוד תהיה למידה והפקת לקחים, גם האויבים שלנו מפיקים לקחים – ההפגנות נגד הממשלה, גם אחרי האסון שפקד אותנו בשביעי לאוקטובר – מלמדות את אויבי ישראל כי בידם להשמידנו, כי החברה הישראלית, העם היהודי, מסר ידו לשטן הפילוג והשנאה ובכך יש תקומה וסיכוי להשמדת ישראל – זה הכוח המניע את הטרור. מקווה שמישהוא שם יתעורר, אחרת לא תהיה תקומה לעם היהודי ולמדינת ישראל.

  • איזה כבוד אורי ???
   בושה וחרפה ! אורי ???
   כ 500 ק"מ דרומה חילינו האמיצים נלחמים באוייב שפל בעזה המטונפת !
   צבאנו סופג אבדות בנפש של לוחמנו האמיצים !
   ואתה מעודד הפגנת שמאל מטונף ??
   אני הלוחם … הקציו הבכיר בגולני ! בדרגת אל"מ במילואים במערך הלוחם !
   מסכן את חיי וחיי לוחמי בשביל נמושה נהנתן כמוך !!!!
   תתביש לך !
   אני מציעך שתסיר מיידית ולאלטר את מתיכתך במפגינים הבזויים הללו !!!
   תתביש לך אורי !!!!

השאר תגובה

נא להזין את התגובה שלך!
נא להזין את שמך כאן

כל הכתבות בחי פֹה

הנחיות להדלקת מדורות ל"ג בעומר לתושבי חיפה

(חי פה) - השנה יחול ערב ל"ג בעומר במוצאי שבת הקרובה 25/5/24 ובעיריית חיפה פועלים ליישום הנחיות צו נציב הכבאות הארצי, האוסר על הדלקת...

רוכב אופניים נפגע מרכב ברחוב נתן אלבז בחיפה

ממד"א נמסר לחי פה: בערב יום ג', 21/5/24, בשעה 18:40, התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב כרמל על רוכב אופניים שנפגע מרכב ברחוב...

המשך השבעת חברי מועצה וקידום מספר נושאים ◄ צפו בשידור ישיבת מועצת העיר חיפה

(חי פה) - מועצת העיר חיפה תתכנס הערב (שלישי 21/5/24) בשעה 18:00 באולם הישיבות להמשך השבעת חברי מועצת העירייה שטרם הושבעו, העלאת הצעות לסדר...

אם וילדה קטנה הותקפו באבנים בחיפה

(חי פה) - אישה ובתה בת ה 8.5 שנים הותקפו באבנים ע"י צעירים דתיים ברחוב הפועל בחיפה. הילדה סובלת מחרדות והאם נחבלה ברגלה ונזקקה...

ריקודים סלוניים: אלופי ישראל הם הרקדנים מוסטפא וליאל מחיפה

(חי פה) - הכירו את שני הילדים המבטיחים שמביאים הרבה כבוד לעיר חיפה, מוסטפא עודה בן 10 וליאל ברישב גם כן בת 10 זוג...