באנר גורדון 230524
באנר קריית אתא עצמאות 080524
באנר - צעדת קריית ביאליק ה-41 - שבת, 1/6/24 - רחב

רותי סגל • אלת פריון היצירה • ציירת ואוצרת חיפאית

ציוריה, ביתה ואוצרות מעונה של רותי סגל משרים על...

המינים הפולשים לים בחיפה ובעולם

בעיות פלישה של בעלי חיים, צמחים והביטאטים תת ימיים...

משטחי ענק של צידפת הפרנה פרנה התגלו במפרץ חיפה

(חי פה בים) - רבים הדיבורים על הגירה לישראל...

סדר פסח מרגש נערך במחנה המעפילים • הספינה 'אקסודוס' ◄ צפו

'אקסודוס', סמל לגבורה ולנחישות התרגשות רבה נרשמה ביום שישי האחרון...

שוק תלפיות בחיפה – יצירה גאונית בשיפוץ אינסופי

בקצה המזרחי של רחוב סירקין, ניצב בניין שוק תלפיות,...

(עדכון המשטרה) הפגנת ענק שקוראת "להפסיק את הלחימה" מאיימת להתסיס את חיפה

(חי פה במלחמת חרבות ברזל) – במוצ"ש הקרוב, 13/01/2024, מתוכננת בחיפה הפגנת ענק בקריאה להפסיק המלחמה באופן מיידי. בשלב זה טרם נקבע מיקום להפגנה.

עדכון מאת משטרת ישראל ליום 11/1/24, 09:55:

מפקד מחוז חוף – ניצב דני לוי, החליט לאחר שקיים דיון מעמיק והערכת מצב, שלא לאשר את בקשת תנועת חד"ש לקיים אסיפה שתוכננה ליום שבת (13/1/24) בחיפה בבית הספר תאופיק טובי בשכונת הוואדי.

בתשובתו נימק ניצב לוי:
"המשימות העומדות לפתחו של מחוז חוף אל נוכח התרחישים והאיומים הקיימים הינן משימות מרובות המצריכות כוח אדם רב אשר מוקצה לכל אורך גזרת המחוז על מנת לשמור על חיי אדם, על הסדר הציבורי ועל בטחון הציבור וזאת לצד המשימות הקלאסיות של המשטרה".

"בשים לב לאחריות המוטלת על מפקד המחוז בגזרת מחוז חוף בעת הזו, הנסיבות המיוחדות המאפיינות את מחוז חוף בימים אלה, מסד הנתונים שהוצג, הכולל גם את לקחי העבר ותרחישי האיום העומדים לפתחנו, הרי שלא ניתן להקצות את הכוחות הנדרשים על מנת לאפשר את קיום האספה.
תשובה מנומקת הועברה למבקשים".

ניצב דני לוי, מפקד מחוז חוף (צילום: דוברות המשטרה)

שי גליק, מנכ"ל בצלמו, בתגובה להודעת המשטרה:

"אני מודה לממ"ז שקבע שאין מקום ששוטרי ישראל שעסוקים יום וליל בהגנה על חיי אדם והחזרת הביטחון למדינת ישראל יתעסקו בלהגן על אזרחים קיצונים שבוחרים לתמוך באויב מסרבים לקרוא לחמאס ארגון טרור והכי חמור דורשים את הפסקת המלחמה ללא חיסול ראשי החמאס או החזרת החטופים באופן מידי.
ההפגנה המתוכננת הייתה פוגעת קשות בביטחון מדינת ישראל ובדו הקיום הנפלא ששורר בחיפה.

לא לחינם תכננה חד"ש להביא הסעות מכל רחבי הערים הערביות, כי ציבור תושבי העיר, יהודים וערבים כאחד, מאסו בפרובוקציות האלה ולא מגיעים לאירועים האלה.
נמשיך ונפעל לניצחון ישראל החזרת החטופים חיסול הטרור ושלום אמיתי.

תגובת "שותפות השלום" על איסור הפגנתה בשבת הקרובה בחיפה:

"שותפות השלום" הכוללת מספר רב של קבוצות, תנועות וארגונים הפועלים למען שלום ושוויון מצרה על החלטת המשטרה שלא לאשר את הפגנה שלנו במוצ"ש בחיפה.

שותפות השלום עומדת על הזכות החוקית להפגין בעד קץ המלחמה, הסדר מדיני, החזרת החטופים, הפסקת פעולות גזעניות, וחיזוק האוכלוסיות המוחלשות ומודרות. על כן החלטנו לדחות את ההפגנה לשבוע הבא ולנסות שוב לקבל אישור מן המשטרה. במידה וההפגנה לא תאושר נאלץ לפנות לערכאות מתוך שאיפה לממש את הזכות הבסיסית בדמוקרטיה להפגין בעד שלום.
בדמוקרטיה אמיתית אין להשלים עם סתימת פיות.

رد شراكة السلام على منعها من التظاهر يوم السبت في حيفا
"شراكة السلام"، التي تضم عددا كبيرا من المجموعات والحركات والمنظمات العاملة من أجل السلام والمساواة، تستنكر قرار الشرطة بعدم الموافقة على تظاهرتنا المزمع إقامتها يوم السبت في حيفا.
شراكة السلام متمسكة بالحق القانوني في التظاهر لصالح إنهاء الحرب، والحل السياسي، وعودة المختطفين، ووقف الأعمال العنصرية، ودعم السكان الضعفاء والمهمشين. لذلك قررنا تأجيل المظاهرة للأسبوع القادم ومحاولة الحصول على ترخيص من الشرطة مرة أخرى. إذا لم تتم الموافقة على المظاهرة، فسنضطر إلى اللجوء إلى المحاكم من أجل ممارسة الحق الأساسي في دولة ديمقراطية للتظاهر لصالح السلام.
في الدول الديمقراطية الحقيقية، لا يمكن التغاضي عن محاولات الإسكات.


הידיעה המקורית מיום 10/1/24, 12:07

ארגון "שותפות השלום", מיוזמי ההפגנה, שמוגדר כ"קואליציה רחבה של עשרות ארגונים, תנועות, קבוצות ומפלגות, שמשלבים ידיים וקוראים להפסקת אש מיידית, למען שני העמים", פרסם את כוונתו לקיים את הפגנת הענק בחיפה לצד הפגנות דומות שמתוכננות להתקיים השבוע בערים נוספות.

ברשתות פורסם מטעם הארגון:
"אנחנו דורשים הסכם מיידי לסיום המלחמה, עסקה עכשיו – כולם תמורת כולם, קידום פתרון מדיני שיוביל לשלום כולל ויציב, עצירת הרדיפה הגזענית והפוליטית, קידום שוויון לאומי ואזרחי וסוף להפקרת אוכלוסיות מוחלשות ומודרות – הראשונות לשלם את מחיר המלחמה. הצטרפו אלינו במסר הומאני, שמקדש את הזכות לחיים. מסר של הכרה בזכות של שני העמים בארץ הזו להגדרה עצמית, לחירות ועצמאות ללא כיבוש, אפליה, דיכוי או פגיעה בחיי אדם".

מנכ"ל 'בצלמו' שי גליק: בזמן שאנחנו משלמים את מחיר הדמים, יבואו אנשים ממקומות קיצוניים ואנטי ישראליים ויפגעו בנו"

ההפגנה המתוכננת עוררה זעם בקרב גורמים רבים שקוראים למנוע את קיומה. שי גליק, מנכ"ל ארגון "בצלמו" הוציא אמש (ג' 9/1/23) מכתב לראש העיר ד"ר עינת קליש רותם ולמפקד תחנת משטרת חיפה (עם העתקים לשר לביטחון פנים איתמר בן גביר וחברי מועצת העיר חיפה) בו הוא טוען שההפגנה היא למעשה נגד חיילי צה"ל ונגד החטופים.

שי שמאי גליק (צילום: אלבום אישי)
שי שמאי גליק (צילום: אלבום אישי)

איסוף מאום אל פאחם, סח'נין, עראבה, אבו סנאן ועוד

במכתב מציין גליק: "בשקט בשקט מארגנת מפלגת חד"ש, תחת שם פיקטיבי של התאחדות לשלום, הפגנת ענק מסיתה ומתסיסה בלב העיר חיפה. ולא סתם ההפגנה איננה מיועדת לתושבי חיפה, כי אם לאנשים מכל הארץ. ולמשל יש הסעות מאום אל פאחם, סכנין, טמרה, המשולש ועוד.

מתוך דף רישום להסעות להפגנה המתוכננת בחיפה (מתוך פייסבוק)


"יבואו מחוץ לחיפה כדי להסית ולהתסיס"

גליק מוסיף וכותב: "לא ייתכן שבזמן שאנחנו משלמים את מחיר הדמים, יבואו אנשים ממקומות קיצוניים ואנטי ישראליים ויפגעו בנו, יניפו דגלי הסתה ושנאה בלב העיר חיפה. העיר עד כה שמרה בכוח על הדו קיום. האירוע הזה יהיה קו השבר. לא יתכן שאנשים יבואו מחוץ לעיר יסיתו ויתסיסו ויחזרו אחרי זה באוטובוס של מפלגת חד"ש. אין כל ספק שתושבי חיפה הציונים, שגאים בחיילי צה"ל יבואו לאירוע ויעצרו אותו, מה שיכול להוביל חלילה לשפיכות דמים".

גליק מסיים את המכתב בבקשה לעצור את האירוע ומדגיש כי מדיניות משטרת ישראל והשר לביטחון לאומי למנוע את ההפגנה בשעת המלחמה.

יו"ר חד"ש בחיפה, רג'א זעאתרה: "כולם כבר מבינים שאין פתרון צבאי"

יו"ר תנועת חד"ש בחיפה, רג'א זעאתרה, תומך בקיום ההפגנה: "אחרי 100 ימים של מלחמה, כולם מבינים שאין פתרון צבאי ושאותה ממשלה שהובילה ל-7 באוקטובר מובילה את ישראל להאג".

רג'א זעאתרה (צילום: ירון כרמי)
רג'א זעאתרה (צילום: ירון כרמי)

עוד אומר זעאתרה: "את ההפגנה מארגנת קואליציה רחבה של ארגונים יהודים וערבים, בקריאה להפסקת אש מידית, להסכם מיידי לסיום המלחמה, לעסקת שבויים ואסירים עכשיו ולקידום פתרון מדיני שיוביל לשלום כולל ויציב".

ניצב בדימוס, עו"ד יעקב בורובסקי: "כל מי שישתתף בהפגנה הוא בעיניי בבחינת תומך טרור"

ניצב בדימוס עו"ד יעקב בורובסקי המתמודד לראשות העיר חיפה, אמר היום כי אין מלחמה צודקת יותר מאשר מלחמת חרבות ברזל. "אני מחזק את צה"ל וכוחות הביטחון שלנו בהשגת המטרות למוטט את שלטון החמאס ויכולותיו הצבאיות והשבת החטופים".

ניצב בדימוס עו"ד יעקב בורובסקי (צילום: רונן פדידה)

"אסור שמשטרת ישראל תאשר הפגנות כאלה"

בורובסקי הדגיש עוד: "כל מי שישתתף בהפגנה, הוא בעיניי בבחינת תומך טרור ועל מערכת אכיפת החוק שלנו לפעול נגד המשתתפים בה במלוא החומרה. יתרה מכך, על המשטרה מוטלת החובה שלא לאשר הפגנה של תומכי טרור. פניתי למפקד תחנת חיפה במשטרה בבקשה לאסור על קיום ההפגנה. אסור שמשטרת ישראל תאשר הפגנות כאלה ועליה למנוע הפרות סדר. אין לי ספק שהרוב המכריע של ערביי חיפה מתנגד להפגנה זו".

עו"ד אוחנה דרור מאיר מ'עוצמה יהודית': ״לא ניתן שקורבן בנינו יהיה לחינם״

״הבוקר פנה אלי מר שי גליק מנכ"ל בצלמו ועדכן אותי על הכוונה לקיים בחיפה הפגנה הקוראת לעצירת המלחמה.

העיר חיפה כמו כמעט כל עיר ויישוב בארץ שכלה ממיטב בניה, לוחמים אשר חרפו נפשם במטרה להביא למדינה שלנו מציאות חדשה וטובה יותר מזו שהיתה עד לשואת השבעה באוקטובר. לא ניתן שקורבן בנינו יהיה לחינם, והקריאה לעצירת המלחמה כעת, טרם הושגו כל מטרותיה כפי שנקבעו ע"י ממשלת ישראל, מהווה פגיעה אנושה בכבוד הנופלים, ברגשותיהן של המשפחות השכולות, בצדקת הדרך וברוח הלחימה. לא מן הנמנע כי ייתכן ואלו חלק ממטרות ההפגנה, ועל כן אין לה זכות קיום.

ידעו כל אלו שמתכוונים להגיע מבחוץ ולהתסיס את העיר חיפה שהם אינם רצויים כאן.
אני מקווה ומאמין שכל הגורמים הרלבנטיים לא יתנו יד ויאפשרו לחרפה הזו להתקיים בחיפה.
חלילה וההפגנה תאושר, אני משוכנע שכל תושבי חיפה והסביבה יגיעו בהמוניהם לצעוק בקול ברור וחזק: לא מפסיקים עד לניצחון המוחץ והמוחלט ובעזרת ה' ננצח״.

עו"ד דרור אוחנה (צילום: מיכה בריקמן)
עו"ד דרור אוחנה (צילום: מיכה בריקמן)

צרו קשר עם חי פֹּה: בוואטסאפבמייל

מיכל גרובר
מיכל גרובר
מיכל גרובר | כתבת חינוך • נדל"ן • חברה צרו קשר: 054-4423911 מייל למיכל: [email protected]

כתבות קשורות לנושא זה

45 תגובות

 1. כל הכבוד למשטרה על הצעד הזה
  אבל למה אתם מביאים נימוקים ? כמו אין מספקים שוטרים וכו'
  אין צורך לנימוקים …
  חד וחלק לגיד להם אין מקום לתומכי טרור בעיר חיפה

 2. מה קורה הפסיקו להפגין על רציחות במגזר הערבי?
  רצח על כבוד המשפחה של נשים בהריון וילדים קטנים ויש לכם פרצוף לדבר בכלל על ערכים?!?!
  חברה שמזעזעת גם את עצמה בלי טיפת כבוד לעצמם

 3. אין שום הפסקת אש. הערבים פה ברור שהם נגד המלחמה. נו באמת הם משתפי פעולה איתנו. . יש כמה אבל רבים ממש לא !

 4. תגובה לחנה הרשקוביץ. ץתכוהתך שאנחנו חיים בהרמוניה. לא שמעת על המהומות לך ח שנתיים בערך. תלבשו על ערי חיפה וכל ערים מעורבות כמונו. הם בהעיר התחתית הרח'העצמאות ליד הנמל חנויות עברו טרור מים ו את חלונות הראווה שלהם. כל כך אוהבים אותנו שרצו לפגוע בנו בצורה ממשית. ביום הסילבסטר הם שמו בכל מחלקה את נעצים עטופים ובקישוטים באורות ואמרו כך דאגנו לכל מחלקה , דאגנו עצים מקושטים לחג. כך העיתונות הביאה לציבור .זאת במיוחד שחיילנו נלחמים אומרים אנחנו מאוחדים ובעד עם ישראל ולען היהודים. והכתבה היא להכניס אצבע בעין הינה אנחנו הרופאים הלא יהודים ( כי הרוב הרופאים הם ערבים ונוצרים) חשוב לציין בגלל המלחמה מי בכלל חגג את יום חג חנוכה. אבל הם כן היה חשוב להם אנחנו שולטים! .

 5. למה עדיין אין תגובה מהמשטרה חבל
  ההפגנה מסוכנת לכו חייבים לא לאשר אותה ולעצור את מארגניה
  על תמיכה בטרור

 6. למען שני העמים? על מה אתם מדברים אם היו יכולים היו מעיפים את כולם מפה שתומכים בחמאס. תעזבו אותנו לכו להפגין בגנין

 7. מקווה שההפגנה לא תתקיים ותתסיס את חיפה. בחיפה חיים בהרמוניה כל הדתות והעמים וחבל להפר מצב זה

 8. לעצור את ההפגנה באיבה. אסור שתצא לדרך.
  ההזויים שאין להם אחיזה במדינתנו
  הנאורה מנסים מנסים להרוס
  כל חלקה טובה.
  לעצור את ההפגנה. אפשר להפגין בעזה
  חאן יונס לא בחיפה ולא במדינת ישראל

 9. אתם יודעים למה בחיפה. כי חיפה עיר מעורבת ערבים ועם קיצונים יהודים שמאלנים רוצים לצעוד נגד המלחמה.. הערבים הוכיחו בחיפה מה עשו . איך יצאו אותם הקיצוניים נגד היהודים .שברו חנויות ובכבישים יצרו מהומות ופגען ביהודים. לכן אני לא מתפלא למה ומי הם המנסים לעצור את המלחמה. יד נגד היהודים . הפעם אם המשטרה תתחתן להם לעדות מה שבא להם אנחנו מתארגן מולם ג'י לנו מהם!

 10. איפה אנשי ההפגנה היו ברצח אונס שריפת אנשים עריפת ראשים של תינוקות ב7.10 לא שמעתי אף אחד צועק מפגין צבועים

 11. צודק עו"ד דרור אוחנה. העיר חיפה לא זקוקה למחבלים מבית ומחוץ. מי שבא להפגין נגד חיילי צהל הוא בעד החאמס ולכן קוראים לו בוגד. תקשיבו לאיש חכם שנמצא בחיפה והוא דרור אוחנה

 12. במלחמת יום הכיפורים הגאווה של ראש הממשלה, גולדה וראשי המודיעין הפריעו להם לראות בקידום הכוחות במצרים וסוריה, והעברת השריון מסוריה לרמת הגולן ופינוי היועצים הרוסים ומשפחותיהם- בהכנה למלחמה. איבדנו עשרות לוחמים שנשלחו בלי תוכנית. בצום. בלי אוכל.
  כעת, כשהלוחמים בצפון ובדרום, הפגנה בחיפה, העיר הערבית הראשונה (תואר בטכניון. לימודים מסובסדים), הפלשתינים מתכננים מלחמה בשומרון בזמן שהמפגינים והמשטרה יגיעו לשמור על הפלשתינים בצפון.
  ראו הוזהרתם!

 13. בטורקיה אין ח"כ כורדי אחד.
  בארצות הברית לא ישחררו מחבל שעשה פיגוע. לעולם.
  בארצות הברית יש בחירות דמוקרטיות וראש מדינה אחת לא יתערב בנהלים או בחוקים של אחרת.
  רק כאן בלינקן ובידן שולטים.
  רק בישראל האויב מקבל שפה רשמית (בארצות הברית לא מתרגמים כל שם רחוב לספרדית- למקסיקנים או ערבית למוסלמים הרבים).

 14. ממש מזעזע איך בעיצומה של מלחמה, שלא אנחנו התחלנו, ובמקום שיתוף פעולה יש כאן מלחמת דמים. הדן של מי אדום יותר, של מחבל שמסתיר נשק וחופר מנהרות כדי להגיע לעומק הארץ ולחבל כמה שיותר, או ילד שיכול להסתיר מאחוריו מטען מאולתר. כבר היו לנו פיגועים של עגלה עם חמור או אשה בהריון שהתפוצצו.

 15. לעצור את כל האוייבים האלא ולתת להם להיות בחדר של מחבלים
  אולי שם הם ילמדו עם מי יש להם עסק

 16. מצטרפת לקריאה לא לאפשר את קיום ההפגנה בחיפה.
  עוכרי ישראל ומחרבי חיפה. לכו תפגינו באום אל פאחם, ואל תהרסו לנו כאן את הדו קיום. מפריע לכם שכאן הוא נשמר?
  מסכימה עם בורובסקי בעניין הזה. כל מי שישתתף בהפגנה הזו הוא תומך טרור.

 17. מי שמסית זה גליק ובורובסקי. אני לא מזדהה עם ההפגנה ולא מתכוון להשתתף, ואני גם יכול להבין למה עבור רבים עמדה ביקורתית נגד המלחמה בזמן הזה יכולה לאתגר, אבל איפה מצאתם כאן תמיכה בטרור? אנחנו חיים במדינה דמוקרטית ואסור לנו לאבד את חופש הביטוי. רוזה לוקסמבורג אמרה ש"חירות היא תמיד חירותו של בעל הדעה האחרת." אנחנו צריכים להיות מסוגלים להכיל גם דעות שקשה לנו אתם.

 18. אוי ואבוי. אסור לאפשר הפגנה כזו!!!! חבורה של אדיוטים. חייבים לעצור אותם. המלחמה חייבת להימשך. צריך למחוק את עזה מהמפה!

 19. חשוב לומר את האמת – מדובר בפעולת טרור כנגד מדינת ישראל – הכותרות 'הפגנה' ו-'חופש הביטוי' הן רק מסווה לפעולה שהיא בפועל פעולת טרור כנגד ישראל וכנגד העם היהודי. גם הקריאה לעודד ולקיים את ההפגנה היא קריאה לא חוקית שכל עניינה פגיעה בטחונית במדינת ישראל. מצופה מרשויות החוק לפעול להגנה על ביטחון המדינה.

 20. חיילנו מבקשים לא להפסיק את המלחמה וגם משפחות שכולות . נכון הדבר כל מי דחו את להפגנה ידעו כל השמאלנים שהם תומכים בטרור. כל הפגנה הזאת לא משחררת את החטופים. החפץ כמה שיהיו עוד ועוד הפגנות לסיים את המלחמה רק נותן לינואר ועל הנאצים לא לצאת ולהרחם ידיים ולדחאר את החטופים. כי מאמינים. שהם יפגעו הנצחון. ובינואר מותן לו אויר לנשימה. סינואר ממסמן היה מרים ידיים
  הוא מבין שהשמאל ילחץ וימוטט את הנצחון. עוד דבר נצחון לא יהיה כי ניקנוו את עזה מכל המנהרות. מלאות ה מה דק ופצצות ומרכ ואת
  שכל התל אביבים עד תופתעו שאחרי ביום המלחמה לא יםגיסו עוד את תל אביב ןרהים יהרהו. . השמאל צריך להבין שהם יגרמו להרוך גדול כי אף אחד מהמפונים לא יחזור לישוב שלהם. כי ימשיכו לירות טילים כי הכל ישאר כמו שהיה כי אותם מפגינים מפריעים הניקוי וםיצוץ כל מנהרות הם שהביאו עלינו כמעט חזרה לתקיפת הנאצים לכל יושבי עסה. התל אביבים וכל השמאלנים חיים בסרט ןמתנהגים כמשתפי פעולה עם הטרור והכלכלה דום דבר לא ודאי כי לא נעשה כלום והכל בטוח שהכל יקרוס וזה באמת סופנו. .

 21. עוכרי ישראל מתכננים הפגנת ענק בחיפה זאת תיהיה הפגנת גמד אם בכלל אבל לכל צרה שלא תבוא אותם מפגינים אויבים עלולים להשתמש בנשק הייתי ממליץ על תושבי חיפה להצתייד בכלי הגנה.

 22. זו הפגנת תמיכה בטרור חמאס
  אם גם לקליש יש משאלת מוות תעשי את זה לבד לא להפריע לתושבי חיפה היהודים. ואתה זעתר צריך לשלול לך אזרחות ולהגלות אותך לחברים שלך כאן זה לא אירופה

 23. מי מאשר הפגנה כזאת? לאשר אותה רק בעזה!!! ואז נראה אותם גיבורים גדולים. כל עוד יש חטופים לא מפסיקים להילחם. שיפגינו לשחרור החטופים.

 24. עופו לנו מהעיר!!
  תשאירו את ההסתה והרוע אצלכם בבית חצופים.
  אני באה להפגין אצלכם?? לא . ואתם אל תבואו אלינו אתם לא רצויים!

 25. בושה וחרפה.בזמן שדם חיילינו נשפך.יבואו מבקשי רעתינו להפגנה.?ראש העיר חייבת לאסור זאת במיידי.בזיון.

 26. כל מי שמשתתף בכזאת הפגנה הוא תומך טרור, כי עם הפחסניקים אי אפשר לדבר, חוץ מזה הם רצחו גם ערבים ב 7.10 הם לא מבחינים בין הדתות, אתה ישראלי גורלך מוות בעיניהם.
  ומה פתאום שיבואו מהכפרים או מישובים אחרים להפגין פה בחיפה למה אנחנו נוסעים לשם להפגין שישארו באזורים שלהם!
  אסור בתכלית האיסור לאפשר הגנה כזאת ושיפסיקו לבלבל את המוח שרוצים לדבר כי אין עם מי לדבר!

 27. כמובן, כולנו רוצים סוף למלחמה, אנחנו משלמים בדם היקרים שלנו. אבל מי שאומר שצריך לעצור עכשיו פשוט לא מבין מה שקורה כאן. אנחנו חייבים למוטט את חמאס, להחזיר את החטופים וחטופות ולנסות לבנות מציאות חדשה כאן – מציאות בה הצד השני מוכן להתקיים לידינו בשלום. כולנו נרוויח מזה! כל האתגרים האלה קשים מאוד להשגה. אם נעצור עכשיו יהיו עוד הרבה פעמים 7.10.2023.

 28. הם באים להתסיס את חיפה לא לאשר לתומכי טרור להפגין בחיפה . החיילים מסכנים את חייהם להגנת על המדינה .
  יש לי חשש שבג"צ והמשטרה אשרו הפגנה זו .

 29. מה פתאום להפגין בחיפה? לכו תפגינו בעזה!
  אנחנו הושטנו יד לשלום. זה הם שהרסו הכל !

 30. זכות ההפגנות, עברה את החוק לדעתי.
  יש לעצור עכשיו ומיד את קניות ההפגנות!
  כיום החמאס מאיים להבריח את החטופים
  לארצות ערביות תומכות טרור.
  איראן, לבנון, ועוד. והאספסוף מתכנן
  הפגנות לעצירת הלחימה. אולי יסבירו
  לעם ישראל, כיצד נקבל את החטופים?

 31. עלובי נפש ותומכי טרור שילכו לגור ברפיח דם חיילנו לא הפקר הם בזיון ותעודת עניות לנו לכו לכם ורדו מהארץ שאת מזלזלים בה ובתושביה רוצים לתמוך באוייב לכו תתבוללו שם תיתנו את ילדכם איתם הניחו חנו כבר בשקט תתרמה אנושית לא הגבתי בכלל על הכצבה הזאת אל תבטלו את חופש הביטוי אל תצתרפו לעלובים האלה ופרסמו כל הודעה אפילו שהיא נגד לא אמרתי את דעתי כי המאמר פורסם היום אז לא לבלבל את המוח בבקשה

 32. עלובי נפש ותומכי טרור שילכו לגור ברפיח דם חיילנו לא הפקר הם בזיון ותעודת עניות לנו לכו לכם ורדו מהארץ שאת מזלזלים בה ובתושביה רוצים לתמוך באוייב לכו תתבוללו שם תיתנו את ילדכם איתם הניחו חנו כבר בשקט תתרמה אנושית לא הגבתי בכלל על הכצבה הזאת אל תבטלו את חופש הביטוי אל תצתרפו לעלובים האלה ופרסמו כל הודעה אפילו שהיא נגד

 33. עלובי נפש ותומכי טרור שילכו לגור ברפיח דם חיילנו לא הפקר הם בזיון ותעודת עניות לנו לכו לכם ורדו מהארץ שאת מזלזלים בה ובתושביה רוצים לתמוך באוייב לכו תתבוללו שם תיתנו את ילדכם איתם הניחו חנו כבר בשקט תתרמה אנושית

השאר תגובה

נא להזין את התגובה שלך!
נא להזין את שמך כאן

כל הכתבות בחי פֹה

סוכריות גומי במילוי בטעם תות שדה של חברת אקולאב – קריאה להחזרה

חברת אקולאב ע.מ 309938322 קוראת להחזרת מוצר: סוכריות גומי במילוי בטעם תות שדה. בעקבות פעולת פיקוח שביצע שירות המזון מחוז מרכז נמצא כי המוצרים...

הברק הירוק חזר: ברק בכר חתם לשנתיים בחיפה!

מאמן מכבי חיפה לשעבר ברק בכר חתם ביום רביעי, 29/5/2024 רישמית כמאמן הקבוצה לשנתיים הבאות הקרובות, זאת לאחר שסיכם עם נשיא המועדון, יעקב (יענקל'ה)...

אביהו האן נבחר ליו"ר איגוד ערים אזור מפרץ חיפה להגנת הסביבה

מועצת איגוד ערים אזור מפרץ חיפה להגנת הסביבה, אישרה בישיבתה ביום רביעי 29/5/24 את מינויו של סגן ומ"מ ראש עיריית חיפה, אביהו האן, ליו"ר...

מעשן יקר – אם לא תמות מסרטן יש לך סיכוי טוב להפוך לאימפוטנט. אז אולי פשוט עדיף להיגמל?

מסר פסימי רמב"ם לרגל היום הבינ"ל להימנעות מעישון שחל ביום שישי 31/5/24 ד"ר יניב דותן, מנהל מכון הריאות של רמב"ם והמומחה מספר אחד שלנו לנזקי...

לראשונה • מעסיקים יורשו להעסיק בני נוער עד השעה 1:00

החל מהשעה 23:00 הם יחויבו להחזירם לביתם (חי פה) - ועדת העבודה והרווחה אישרה בשבוע שעבר (19-23/5/24) לקריאה שנייה ושלישית הצעת חוק שמאפשרת העסקת בני...