באנר החברה הכלכלית 100724

נפרדים משמחה אלאלוף ז"ל: האישה שהקימה מוסד קולינרי בחיפה

(חי פה) - השבוע התבשרנו על פטירתה של שמחה...

ירי מקלעים כבדים מול חופי חיפה

(חי פה) - תושבי חיפה שמעו הלילה, 11/7/24, 22:50,...

״דן כרמל״ מלון היוקרה הראשון בחיפה

המלון הנימצא על רכס הכרמל שמשקיף לנוף המרהיב של...

הצריח בחיפה שנהרס לפני עשרות שנים ייבנה מחדש

(חי פה) - שר הפנים משה ארבל הודיע בביקור...

הסופרת והאמנית יעל שיה – לבדה בעולם

עד שפגשתי את יעל, דמיינתי סופרים בעיני רוחי כדמויות...
באנר חברה כלכלית 100724
באנר חזית הים רחב
באנר גורדון 240624
באנר מוזאוני חיפה 230624
פרסום בחי פה - רחב - מונפש
באנר מוזאוני חיפה 230624
באנר קריית אתא קיץ 2024
באנר שבוע הספר העברי בקריית ביאליק - רחב

משטחי ענק של צידפת הפרנה פרנה התגלו במפרץ חיפה

(חי פה בים) - רבים הדיבורים על הגירה לישראל...

״דן כרמל״ מלון היוקרה הראשון בחיפה

המלון הנימצא על רכס הכרמל שמשקיף לנוף המרהיב של...

יוסי ברגר • מעצב מוצר, צלם וסופר חיפאי

פגישה עם יוסי ברגר עשויה לתת טעם של הימצאות...

שבר יגור – רגעים אחרונים של פריחה נדירה • צאו לטייל בפסח

שבר יגור, המכונה גם העתק כרמל, הינו פינת טבע...

ב״זכרון בסלון״ בשנה הבאה – נשמע גם את סיפוריהם של העולים מחבר העמים

טטיאנה לוי דואגת לכולם טטיאנה לוי, 67, רכזת עולים ותרבות...

(עדכון) – בוטל מינויו של זעאתרה לסגן ראש עיריית חיפה בקואליציית יהב

(חי פה) – עדכון לערב יום 1/4/4, שעה 23:10:
הודעה מטעם ראש העיר חיפה וסגניו: לאור פניות רבות שהתקבלו בעיריית חיפה, קיים הערב ראש העיר יונה יהב שיחה עם סגני ראש העיר ובסיומה הוחלט כי חבר המועצה ראגא זעאתרה לא ימונה כסגן ראש העיר. בהתאם, הורה ראש העיר ליועצת המשפטית לשלוח סדר יום עדכני לקראת הישיבה שתתקיים ביום רביעי הקרוב.

שי גליק, מנכ"ל בצלמו מסר בתגובה לביטול מינויו של זעאתרה:

ניצחון לבצלמו: מסית הטרור רגא זעתרה לא ימונה. עם ישראל יכול לנשום לרווחה.
לאחר מאבק ציבורי שהוביל ארגון זכויות האדם בצלמו, הודיע יונה יהב כי המסית הקיצוני רגא זעתרה לא ימונה לתפקיד סגן ראש העיר בחיפה. כזכור זעתרה קרא לחיילי צה"ל סמרטוטים, הסית נגדם, השווה בין הציונות לדעאש ועוד. אני מודה לידידי יונה יהב שנענה לפנייתי וביטל את המנוי ההזוי. מקומו של זעתרה בכלא לא בלשכה מפוארת. תושבי העיר חיפה גאים בצה"ל ומדינת ישראל ולא יתנו יד למסיתים. העיר חיפה תישאר סמל של שלום ודו קיום אמיתי ותקיע מתוכה קיצונים ומסיתים.

הידיעה המקורית – 1/4/24 17:00: זעאתרה מצטרף לקואליציה של יהב – בן דיין מסרב להצטרף למרות החתימה עם הליכוד

ביום א', 31/3/24 הודיע המטה של ראש העיר הנבחר יונה יהב על הצטרפות של שתי סיעות לקואליציה שלו: סיעת הליכוד וסיעת חד"ש, שמונות כל אחת שני חברי מועצה.

כצפוי ההצטרפות של סיעת חד"ש עוררה הרבה התנגדות, על אף הרצון להקים קואליציה גדולה ככל האפשר. יש לציין שכל אחת מהסיעות חתמה עם כניסתה לקואליציה כי היא מתחייבת לאורך כל תקופת הקדנציה במועצת העיר חיפה, ובכל תפקיד שהוא, לא לשלול את קיומה של מדינת ישראל או לתמוך במאבק מזוין של מדינת אויב או ארגוני טרור כנגד מדינת ישראל.

ההסכם הקואליציוני

המגעים בין חד"ש לסיעתו של יהב התחילו עוד לפני הבחירות. ארגון בצלמו עתר לוועדת הבחירות בדרישה שיהב יחשוף את ההסכם הקואליציוני, שנחתם בינו לבין חד"ש לפני הבחירות בסיבוב השני. גם יהב וגם חד"ש טענו, שלא נחתם ביניהם הסכם והשופט קיבל את טענתם, מספר שעות לפני שנפתחו הקלפיות בסיבוב השני.

שי גליק, מנכ"ל 'בצלמו' (אלבום פרטי)

עורך דינו של יהב – יואל גולדברג, טען כי הפנייה מיותרת ודרש תשלום

עורך דינו של יהב - יואל גולדברג, טען כי הפנייה בנוגע להסכם עם רג'א זעאתרה היא מיותרת ודרש תשלום מארגון בצלמו
עורך דינו של יהב – יואל גולדברג, טען כי הפנייה בנוגע להסכם עם רג'א זעאתרה היא מיותרת ודרש תשלום מארגון בצלמו

רג'א זעאתרה יכהן כסגן ראש עיר

על פי ההסכם בין חד"ש ליהב סיעת חד"ש תחזיק בתיק החברה הערבית ונציג מטעמה יכהן כיו"ר הוועדה לענייני החברה הערבית וקידום השיוויון. רג'א זעאתרה יכהן כסגן ראש עיר במחצית הקדנציה ובנוסף נציג חד"ש יכהן כיו"ר בית הגפן.

בית הגפן - ארכיון (צילום: נירית קופל וונדרמן)
בית הגפן – ארכיון (צילום: נירית קופל וונדרמן)

אלי בן דיין מסרב להיכנס לקואליציה

יש לציין שבין סיעת הליכוד ליהב נחתם הסכם שמבטיח להם מספר תפקידים: יו"ר חברת המתנ"סים, דירקטור בחברת יפה נוף ושיקמונה וועדות נוספות. נכון לעכשיו חבר המועצה אלי בן דיין הודיע כי הוא לא יצטרף לקואליציה בגלל צירופה של חד"ש ולכן ניתן להניח, שיהיה שינוי בתפקידים שהליכוד יקבל.

פעיל ההסברה יוסף חדאד: לא למדנו כלום מה-7 באוקטובר

פעיל ההסברה ומנכ"ל העמותה "ביחד – ערבים זה לזה" יוסף חדאד היה מזועזע מהצטרפותה של חד"ש לקואליציה של יהב. "ב-7 באוקטובר מחבלי חמאס פלשו למדינת ישראל וטבחו ביהודים וערבים. 1,200 ישראלים נרצחו, משפחות נשרפו בחיים, נשים נאנסו, המחבלים ערפו ראשי ילדים, עד עכשיו יש 134 ישראלים, שמוחזקים בעזה בתנאים לא אנושיים – ורג'א זעאתרה מאתמול סגן ראש העיר חיפה, תומך הטרור. ועל תטעו – מה שקורה בחיפה יקרה בכל מדינת ישראל, אם לא נתעורר על עצמנו ונעצור את הביזיון הזה ומהר!". הוא התייחס בדבריו לציטוט של זעאתרה ממרץ 2015, שנשאל האם החמאס הוא ארגון טרור והשיב: "לא, כמובן שלא. חמאס הוא חלק לגיטימי מהעם הפלסטיני". חדאד העלה לטוויטר את הפייסבוק של זעאתרה והקיץ בעיגול את דגל פלסטין, שמופיע מתחת לשמו של זעאתה, ליד המילה חיפה בעברית ובערבית. הוא כתב: "תכירו את סגן ראש העיר חיפה, פלסטין. רק חצי שנה מה-7 באוקטובר, אבל מסתבר שוד לא למדנו כלום… ביזיון לאומי!!".

מסתמן: הפגנה נגד מינויו של זעאתרה

בשעות האחרונות תושבים בעיר שוקלים לערוך הפגנה נגד מינויו הצפוי של זעאתרה. לא ברור האם ההפגנה תהיה ביום רביעי מול בניין העירייה לפני ישיבת ההשבעה של יהב או ביום ראשון מול ביתו של יהב. תושב שכונת נאות פרס קובי סרג'ון, שהוא בין מארגני ההפגנה: עקב ההתבטאויות של זעאתרה בעבר בכל הקשור לחמאס ולחיזבאלה, אין שום היגיון בכך שהוא ימונה לסגן ראש עיר. גם אצל קליש המינוי הצפוי של זעאתרהזה עורר הרבה בעיות, ולא ברור לי למה ליהב כל כך דחוף לצרף את חד"ש לקואליציה לאור ההתבטאויות הבעייתיות. אנחנו נעמוד בהפגנה כדי לזעוק את זעקת החטופים, החיילים שנלחמים והחיילים שנהרגו".

חבר המועצה אלי בן דיין: אני לא מבין מה הישגי הליכוד בכניסה לקואליציה

אלי בן דיין (צילום: מיכה בריקמן)
אלי בן דיין (צילום: מיכה בריקמן)

חבר המועצה מטעם הליכוד אלי בן דוד הודיע, שעל אף שהליכוד חתם על כניסה לקואליציה, הוא מתכוון להישאר באופוזיציה. "אני חושב שבעת הזו, כשנערכת מלחמה זה לא נכון להצטרף לקואליציה. כרגע זה לא הזמן וזה לא נכון לצרף את רג'א זעאתרה, שהתבטא נגד המדינה ונגד החיילים. זה לא הזמן שלנו, ובטח ובטח אחרי תאריך ה-07/10 לא מתאים להצטרף לקואליציה. אני לא מבין מה יש לליכוד להצטרף. זו היתה החלטה של יניב בן שושן ואני לא הייתי שותף להחלטה וגם לא חבריי לסיעה. אני מקווה שהוא יתעשתת ויחזור בו. אני לא הצלחתי להבין מה הישגי הליכוד בכניסה לקואליציה עד הרגע הזה, ולכן אין מקום לכניסה לקואליציה. אנחנו כרגע גם בהתייעצות עם חברי סיעתי לא מצטרפים".

יו"ר סיעת מחוברים לחיפה ביתנו טטיאנה ג'ון: זעאתרה התחייב בתפקיד לא להתבטא נגד המדינה, ואם הוא לא היה בתפקיד?

טטיאנה ג'ון (אלבום אישי)
טטיאנה ג'ון (אלבום אישי)

יו"ר סיעת מחוברים לחיפה ביתנו טטיאנה ג'ון טוענת שלא במקרה ההסכם בין יהב לחד"ש הוגש רק עכשיו:
"אני לא מופתעת שרק עכשיו מוגש ההסכם עם חדש, כי זה היה מתוכנן מזמן, פשוט חיכו עם זה. אני לא מבינה איך יניב בן שושן מהליכוד והנציגים של סמוטריץ' ישבו עם מפלגה אנטי ציונית. הפתיע אותי מאוד הסעיף בהסכם, שבמהלך שירותו של זעאתרה, כשהוא יהיה בתפקיד הוא מבטיח לא להתבטא נגד מדינת ישראל. זה שוחד? אם הוא לא יהיה בתפקיד הוא יתבטא נגד? אנחנו מכירים את ההתבטאויות שלו. הסעיף הזה בהסכם רק מראה את הכוונת שלו. הנציג של הליכוד והנציגים של סמוטריץ' הם רק עלה תאנה לביזיון הזה".

יו״ר סיעת ישראל ביתנו, ח״כ עודד פורר, מסר בתגובה:

״את המינוי הנפשע של תומך הטרור לסגן ראש עיריית חיפה, אותו אחד שהביע תמיכתו בחמאס, חיזבאללה ותנועת ה- BDS, ניתן היה למנוע.

אם חברי הכנסת מהליכוד והציונות הדתית שנציגיהם המקומיים עכשיו נכנסים יחד איתו לקואליציה העירונית, היו מצביעים בעד החוק למניעת כהונה של תומך טרור במועצת העיר שיזמתי יחד עם חברי סיעת ישראל ביתנו, הבושה הזו היתה נמנעת.

אני מצר על כך שראש עיריית חיפה העדיף להקים קואליציה יחד עם תומך טרור, על פני סיעה ציונית- חיפה ביתנו בראשות טטיאנה ג׳ון.״

רג'א זעאתרה סירב להגיב על הדברים.

צרו קשר עם חי פֹּה: בוואטסאפבמייל

מיכל גרובר
מיכל גרובר
מיכל גרובר | כתבת חינוך • נדל"ן • חברה צרו קשר: 054-4423911 מייל למיכל: [email protected]

כתבות קשורות לנושא זה

37 תגובות

 1. לוועדה לקידום שוויון בעיר שבה יהודים מקופחים בכל תחום והיבט לטובת ערביי העיר.
  אני לא יכול לחכות להעלאות בארנונה וסירובי הנחות מכל סוג כדי לאפשר להיטיב עוד ועוד עם תושבי העיר מהדת האחרת שהמדינה קנתה להם תואר, נתנה להם דירה, לא דורשת מהם גיוס ומעסיקה אותם במקומי.
  אני אוהב דו קיום כל כך.

 2. כל הכבוד לשי גליק ולעיתונאים הזריזים בחיפה.
  הקשיש חשב להעביר את זה מתחת לרדאר רק שכח ב2024 התקשורת והציבור פה נושמים אקטואליה בלייב.

 3. למי שחמק ממנו הקונספט –
  מובן לכל שהמינוי מלכתחילה היה לא ריאלי וביטולו בזמן שיא רק מאששת שמדובר בתרגיל אידיוטי שכל מטרתו הייתה לתת לכמה אנשים (יהודים בעיקר) בעיר הזו תחושה מזוייפת שיש מי שמקשיב להם.

  זכרו שזוהי הפעם האחרונה שמישהו שם יקשיב לכם.

  • ציפי תתביישי. אתה עברת את אירוע 7/10 . את כנראה לא יודעת מה העם עבר. אז להזכיר לך שעברנו אירוע נורא דןאנ רצח תושבים ילדים וטף שיסוף גופות ונדים בהריון ויותר מזה הוציאו תינוק מבטן אימו. אני לא ראיתי אבל אמרו שרצחו ושרפו תינוק בתנור. וערפו ראשים. לקח לחוקרים לבדוק כל מי דלא אותר מצאו חלקים מכופם של הנרצחים וגילו לבני משפחתם שבנם נרצח רק על פי גילוי קדחתני של חוקים ח
   של חן קוגל . חוקר שיקבל פרס על תרומתו לחקר הנרצחים . אז גברת ציפי אותו זעתר אמר שהוא בעד חמאס וכל רוצחים אז אותו רצית שישב בלשכת ראש העיר ולהמשיך לדאוג לכל מי שיצא נגדנו. את יכולה להתבייש חבל על כל הנופלים . אולי תתעוררי ,!!!

 4. יותר מכעיס שהאיש הזה קיבל בחיפה 2 מנדטים(!) שזה יותר מכל מפלגות המגזר בחיפה.
  האם הבוחרים שלו לא מכירים את דיעותיו ובמי הוא תמך?

 5. חבל , אם אנחנו רוצים לשמור על דו קיום וחיים משותפים חובה למנות סגן ראש עיר ערבי.

  • מה פתאום . הם בסך הכל הם נגדנו . הם 20 אחוז. גם ככה תאמינו הם קיבלו יחס מועדף הערבים. תסתכלו החגים שלהם חגגו וחג גלנט חנוכה לא . עוד דבר שקשה לי הם מעטים אבל תאמינו כל העיריה מלאה העובדים ערבים ואף בכל הלשכות הם נמצאים. אמרו לי תושבים שרוב נלשעות והאזור עולם הם יהודים מה פתאום ערבי עובד הלשכה .איך הוא יבין רבים מהקשישים נצולי השואה הם יכולים לעזור להם ומה עם ילדיהם. אני מבקשת להתחשב בציבור היהודי בבקשה לא עובדים סוציאליים ערבים . תאמינו אם הפוך היו פונים לשינוי !

  • הנקודה פה היא לא רג'א זעאתרה.
   ממש לא חסרים ערבים בעיר שהם לא רג'א זעאתרה.

 6. יונה יהב לא ראוי להיות ראש עיר
  זו השורה התחתונה של התחמונים והשקשוקות שלו.
  ניסה לעשות נשף מסכות וחיוכים, אבל האדם עצמו לא השתנה ולא למד ללכת ישר.
  הוא ממשיך להתנהל עקום. בדיוק כמו שעיקם את העירייה 16 שנה. מצטער, לא ראוי.

 7. מדהים לראות שאחרי ה 7 באוקטובר רוב החיפאים עדיין יושנים בעמידה ועוד מתחנפים לראש העיר שאילולא הלחץ מגבוה היה מכניס כסגן העירייה תומך חמאס מובהק.

 8. אין מקום למסית ותומך טרור בעיריית חיפה . עיריית חיפה תישאר סמל שלום ואחווה בין יהודים וערבים . כל הכבוד לארגון בצלמו שפעל לא להכניס את תומך חמאס לעיריית חיפה . רוצים עיריית נקייה מכל הקיצונים הנאלחים

 9. אל תגרום לי להצטער על הבחירה. אני שמחה שעצרת את הבושה הגדולה של בחירת סגן ראש עיר שונא ישראל. אנחנו יכולים להיות עיר ליברךית ופתוחה ולא להיות עיר מתאבדת וסתומה.

 10. חיפה עיר יפה אבל שמאלנית מדי לדעתי.
  עכשיו עוד אומרים ליהב כל הכבוד על זה שחזר בו.
  עצם העובדה שרצה את התומך טרור כסגן ראש העיר אומר הכל על מי הוא באמת יונה יהב.

 11. יונה
  כל הכבוד שלקחת החלטה לבטל את המינוי של רג'א..
  אכן לדעת רבים מהתושבים שבחרו בך הוא לא ראוי לכהן כסגן ואני בטוחה שתמצא בסקטור הערבי משהו שראוי.

  • מאיפה בכלל הסטייה למנות אותו?
   כמה אפס אפשר להיות?

 12. זה הכאב הכי גדול
  כמעט אף מנהיג מהמגזר לא יוצא בקול רם ואומר שחררו אותנו מהמפלצת הזו שמכונה חמאס
  כולם פחדנים שונאי ישראל

  • הוא היטל את החלטתו לאחר לחץ מהציבור. יתכן ידי ו משני ממםלגת של זעתר. הוא לא שם אבל מי שיחליף אותו יקהל הוראות ממנו וגם אם אפשר יפגע בכל החלטה של ראש העיר. שטות בכלל שיונה חבר עליו. יונה הציבור כועס שיגידו הי למפלגתו של זעתר.

 13. תתבייש לך מר יונה יהב,מקומך במקום אחר ולא בעיר מעורבת כמו חיפה,פנה את הכסא ותן לאוהבים האמיתיים את ניהול העיר.

 14. כבר מתגעגעים לעינת קליש , ראש עיר עם עמוד שדרה
  לא כמו יהב שרוצה קואליציה מקיר לקיר
  טעות לעולם חוזרת

  • מי זה מתגעגעים? אתה והכינים שלך?

   לא סתם היא הובסה ע"י זה שאותו הדיחה בבחירות הקודמות.
   הציבור סבור שהוא פחות גרוע.

   על טוב אין מה לדבר.

 15. ראש עיר בושה עד שנפטרנו מיונה רהב הוא מביא תומך חמאס להיות סגן עיר, אנשים לא לומדים. גם ביטול המינוי לא מעיד שיונה הפנים שאנחנו במלחמה.

 16. יהב הוא עוד בוגד בושה וחרפה שיש יהודים עוכרי ישראל בינינו.
  כל הכבוד יליסף חדאד בן גביר שי גליק וכל נמעורבים במניעת עוד אסון לעם ישראל.

 17. אני לצערי הזהרתי הרבה אנשים לא להצביע ליהב….
  מצער מאד. אנשים האמינו לו שדווקא עציוני סגר דיל עם הערבים.
  איזה ביזיון!
  אסור לתת לו להעביר החלטה ביונית כזו!!
  איפה אביהו האן??? איפה שאר הפודלים שחתמו על תמיכה ביהב??? למה השקט הזה???

 18. מה ציפיתם מיהב?
  לדעתי יהיה צורך למנוע את הידרדרות העיר חיפה תחת הקדנציה של יהב בפנייה לערכאות משפטיות בכל סוגיה ציבורית עד שהאיש יסיים את הקדנציה שלו ויגיע ראש עיר אחראי/ת לחיפה.
  בתקווה שעד אז העיר תשאר עם רוב ציוני.

 19. יונה יהב . תתבייש! אמרו לי שיונה יהב ילך עם ערבים. שמעתי שאיימן עוד. קרא לערבים להצביע ליונה יהב. לא האמנתי שזה כך עציוני הזהיר אותנו. מה עושים שוב. הקאוליציה תאלץ להתפאר. נורא שישבו ביחד. מה עושים. צילה מקרית חיים איך וישבו היא ןיומה והחליטו נגרחת חיים לעבוד עם יונה יהב. אף אחד לא יצא נגד התהליך .ממש מדוכאת . סכין בגב עציוני סיפר לפני הבחירות יהיו הודעות מיונה שלא להאמין לכלום ככה לשקר לציבור !!!

 20. ביום שנהרג במלחמה נגד החמאס הרצחני החייל ה-600 ממנה ראש העיר חיפה את מי שתומך בחמאס ורקד על דם יהודים לסגן ראש עיר בחיפה
  אבדה המדינה.

 21. היונה כבר מלשלשת.
  שלא תגידו שלא הזהרנו מראש..
  אגב כמה סגנים יש לו? מותר למנות עד חמישה לדעתי יש כבר 8-9 סגני ראש עיר חחח.

 22. להעיף את יונה יהב מהתפקיד אם הוא ממנה ערבי תומך חמאס ותומך טרור,אנחנו חברת היי טק גדולה לא נכנס לעיר ולא נקנה בה
  ולא נשב במסעדות שלה עד שיודיעו שהמינויי מבוטל.

 23. פשוט גועל נפש. הזויייי
  רק מספר ימים לפני הבחירות הודיע מר יהב בראש גלי כי האדון הזה לא יהיה סגנו, והפלא ופלא…. סגנו.
  לא לומדים כלום פה מה7 באוקטובר.
  כשבחיפה יקרה מה שקרה בעוטף, יהיה מאוחר מידי לשאול איפה היינו עד עכשיו.
  מר יהב לא השתנה מלפני 5 שנים…. כמה צפוי שזה מה שיקרה…. אין עוד אנשים שניתן לבחור כסגן? דווקא את זה שחושב שהוא נמצא במדינת פלסטין…. פשוט עירייה שתומכת בטרור…. בושה…. וחבל על החיילים שלנו ששומרים עלינו ונהרגים בסוף

 24. תומך טרור היה אמור לישלול ממנו אזרחות יהודית ובמקום זה יונה נותן לו פרס הזיה זה הופך גם יונה לתומך טרור !!!!

 25. יונה יהב אתה יורק על חיילינו שנלחמים, על הנופלים, על החטופים, על הפצועים, על השבויים, על התושבים, על המדינה.
  בושה……בושה…..בושה

השאר תגובה

נא להזין את התגובה שלך!
נא להזין את שמך כאן

כל הכתבות בחי פֹה

הפגנה בחיפה בקריאה לעסקה להשבת החטופים – 13/7/24

(חי פה) - בחיפה נמשכות ההפגנות נגד ממשלת נתניהו בקריאה לבחירות עכשיו ולאישור עיסקת החזרת החטופים. אנחנו נשדר כאן את הנאומים. הודעת מטה "מחאת העם...

חברת החשמל בתרגיל מלחמה ראשון מסוגו

חברת החשמל בתרגיל מלחמה רחב היקף שיתנהל לאורך חמישה ימים ובמספר זירות. התרגיל יתחיל ביום ראשון 12/07/24 בשעה 07:00 ויסתיים ביום חמישי, 18/07/24 בערב....

31 נפטרים מקדחת מערב הנילוס

משרד הבריאות מעדכן כי עד כה דווח על 31 נפטרים כתוצאה מקדחת מערב הנילוס. כ-80% מהנדבקים בקדחת מערב הנילוס אינם מפתחים תסמינים כלל. עם זאת,...

בלורות • מי שלא שיחק……סימן שהוא צעיר…. • סיפור קצר

בערבית מדוברת גביש זכוכית נקרא בלורה. שם זה שמור לחיפה רבתי עם ייחוד לעמק-הזיתים, קסל ובן-יהודה. הארץ חולקה לאזורים לא על פי חלוקת "בזק"...

מוצרי בשר של מפעלי אירנה לבצק ממולא בע"מ – קריאה להחזרה (ריקול)

לאחר דיגום שיגרתי של שירות המזון במשרד הבריאות נמצא חיידק סלמונלה במספר מוצרים, וכמשנה זהירות ומתוך חשש להימצאות החיידק וממצאים מיקרוביאלים חריגים נוספים, החברה...