שי אבוחצירה דוחה את השמועות לפיהן סיכם לחבור לראש העיר יונה יהב

יו"ר סיעת צעירי חיפה - יש עתיד וסגן ראש העיר שי אבוחצירה: במועד המתאים אפרסם את החלטתי, החלטה שיכולה בין היתר לכלול גם התמודדות לראשות העיר".

למרות הפרסומים, בכלי תקשורת מקומיים, לפיהם עתיד יו"ר סיעת צעירי חיפה – יש עתיד שי אבוחצירה לחבור לראש העיר המכהן יונה יהב ולהיות מספר 2 ברשימתו, אבוחצירה טוען כי עדיין לא קיבל החלטה וכל האופציות עדיין על השולחן, כולל האפשרות שיכריז בעצמו כי הוא מתמודד על ראשות העיר בעוד כ-9 חודשים.

| אבוחצירה מסר לחי פה:

"שני עשורים של עשייה ציבורית לימדו אותי להשאיר לאחרים לעשות ספינים כאשר אני מתמקד בעשייה. אני נפגש עם כל חברי המועצה ולומד את המפה הפוליטית לקראת הבחירות הבאות. מבטיח גם הפעם לקבל את ההחלטה הטובה ביותר עבור תושבי חיפה. החלטה אשר תקדם בצורה הטובה ביותר את החזון שלי ושל חברי לסיעה, לעיר ולמטרופולין חיפה. תודה לכל אלו הפונים אלי ומחזקים את עשייתי רבת השנים, הקדנציה עדיין לא נגמרה ולמרות שרבים מנסים לגרור אותנו למערכת בחירות אנו ננצל את עשרת החודשים הקרובים על מנת להמשיך בעשייה. במועד המתאים אפרסם את החלטתי, החלטה שיכולה בין היתר לכלול גם התמודדות לראשות העיר".

יש לציין כי אבוחצירה הוא מחזיק תיק החינוך ובתור שכזה הוא מהווה גורם חשוב בעשייה החינוכית העירונית. גם חברי המועצה מטעם צעירי חיפה – יש עתיד, כדוגמת יוסי שלום, עובדים בשיתוף פעולה מלא עם העירייה ומקדמים את האג'נדות שלהם.

כזכור, יוסי שלום חתום על מספר יוזמות משמעותיות לטובת קהילת הלהט"ב בעיר ובמיוחד בני הנוער והצעירים בקרב הקהילה. ללא ספק, עשייה זו לא הייתה מתאפשרת ללא שיתוף פעולה עירוני והקצאת משאבים.

יוסי שלום – חבר מועצת העיר חיפה (צילום – מיכל ירון)

 

| חדוה אלמוג: הדיווח על כך שאבוחצירה יתפוס מקומי כמספר 2 של יהב, אינו מוכר לי:

מ"מ ראש העיר וראש מנהל ההנדסה חדווה אלמוג, שממוקמת לאחר יהב ברשימה כיום, אמרה כי אם הדברים היו נכונים, אין לה ספק שיהב היה מעדכן אותה.

חדוה אלמוג (צילום – סמר עודה)

לא ניתן להגיב