מועצת העיר אישרה את תקציב התמיכה לתיאטרון אל מידאן  בסכום של 1.2 מיליון שקלים

תאטרון אל מידאן יקבל תקציב מעיריית חיפה, למרות הצגות שנויות במחלוקת

מחאה בתאטרון אל מידאן

אחרי דיון סוער בנושא אישור החלטת ועדת התמיכות להעביר לתיאטרון אל מידאן תקציב של מיליון ומאתיים אלף שקלים, אישרה מועצת העיר אמש (שלישי)  את ההחלטה ברוב קולות

התקציב אושר, לאחר שהתיאטרון עמד בכל הקריטריונים אותם קבעה עיריית חיפה למתן תמיכה, על פי דיווחו של מיקי חדד. מזכירת העיר ברכה סלע ציינה כי הם עמדו בכל הקריטריונים שהמועצה קבעה לשנת 2017. עוד ציינה ברכה סלע כי לתאטרון יש "אישור ניהול תקין" ולא התקבלה הודעה על התנהגות או טיפול לא תקין או התנהלות לא תקינה. לכן, מבחינה פורמלית ועל פי המסמכים אותם הציגו אחד לאחד כוועדה המקצועית בעירייה ולאור הקריטריונים שהמועצה קבעה הם עמדו בכל התנאים.

משפחת תמאם בכניסה לתיאטרון אלמידאן

אנשי הימין התנגדו

סגן ראש העירייה עידו שמשון וחבר המועצה שי בלומנטל התנגדו בתוקף להחלטה וטענו כי התיאטרון לא עמד בקריטריונים וכי לא צריך להעביר את התמיכה לתיאטרון. בנוסף, הצביעו נגד אורי גרינברג, טלי איטח משולם, אריה בליטנטל, מיכי אלפר. יעקב פיינגולד נמנע ושאר חברי המועצה אישרו בעד וההחלטה לתמיכה בתיאטרון בסכום של מיליון ומאתיים שקלים יועברו לתיאטרון אל מידאן.

עיריית טירת כרמל – רחב

בסופה של הצבעה עם 11 בעד 6 נגד ו-1 נמנע ההחלטה אושרה.

אישור תמיכה בתאטרון אלמידאן – ההצבה במועצת העיר חיפה
2 תגובות
  1. א.א.א.חיפה אמר/ה

    בושה ןחרפה של העיריה ורוב שהצביעו בעד לתת להם לתיאטרון. בעבר הוציאו הצגות נגד הנדינה.בושה וחרפה. העיריה שנבחרה היא
    אסון גדול. עינת גלוש תזכר כאישה במובן שלילי. כי כל מה שטיפלה, נגעה, הכל נראה אחרי זה כאסון.כך העיריה נמצאת היום. לעיריה אין בעיה לצמצם את מבפר עובדים סוציאלים . שלא יבואו התושבים נגד העובדים הבוציאלים. כי העיריה ציצמצמה את מספר העובדים. אם בכל לשכה היה עובד ומקבל כמאה משפחות היום הכפילו פי שתיים כי פיטרו עובדים במקום להגדיל את מספרם הם הקטינו ..במיוחד ימים קשים לתושבי חיפה. יש המון קשישים. למי אעםת שימותו כל הקשישים ערערים. למי אכפת מילדים ומשפחות מצוקה. ידוע שהיום גדל מסםרם בגלל מכפת קורטנה. העיקר שהיא תגדיל את משכורות העובדים
    שרוצה לקדם. עובדים בכערים. משהו יכול להסביר כיצד ניתן שהיא לא תמשיך להרוס כל חחקה טובה. עירית חיפה נראית זוועה

  2. יובל אמר/ה

    בושה וחרפה שעיריית חיפה נותנת ידה ותומכת בתאטרון התומך בטרור ע"י העלתן של הצגות המהללות רוצחים שפלים ומתועבים. ומנין הכסף? מכספי הארנונה. את התאטרון הזה צריך להרוס ולהקים תחתיו תאטרון יהודי גאה.

לא ניתן להגיב