אושרה הקמת אנטנות של סלקום מעל הפגייה בבית החולים כרמל: משרד הפנים

חברת סלקום דרשה וקיבלה אישור להקמת 8 אנטנות סלולריות על גג בית החולים כרמל, קרוב מאד לפגייה ולגן ילדים.

האישור ניתן, לאחר שהבקשה דווקא נדחתה על ידי הוועדה המקומית לתכנון ולבניה, בראשותה של חדווה אלמוג. חברת סלקום ערערה וועדת הערר של משרד הפנים אישרה, כפי שתוכלו לראות בהחלטה בהמשך לכתבה זו.

 

אנטנות על גג המרכז הרפואי כרמל (צילום: ירון כרמי)

אביהו האן – יו"ר הירוקים של חיפה במועצת העיר

אביהו האן, חבר הוועדה המקומית, מסר לחי פה: החלטה גרועה ביותר של ועדת ערר מחוז חיפה. הועדה לא נקטה בעיקרון הזהירות המונעת כאשר יש בקירבת האנטנה גני ילדים וכמו כן בקומה 7 יש את מחלקות הפגים שלהם רגישות גבוהה ביותר לקרינה בלתי מייננת.

חבל שנציגי הועדה המקומית לא הביאו מומחים מטעמם לוועדת הערר כדי לחזק את ההחלטה של הועדה המקומית ואפשרו קבלת החלטה גרועה זו. עצוב מאוד שבית חולים כרמל שבאחריותו להבריא חולים נוקט בגישת "הכסף" ולא בגישת של טובת החולים , הילדים והפגים.  בכוונתי לפנות לראש העיר מר יונה יהב שיגיש עתירה מנהלית וצו על תנאי לעצירת הקמת האנטנה . אני קורא לתושבי השכונה לקום ולפעול כנגד האנטנה וליצור לחץ על בית חולים כרמל !


 

החלטת הוועדה המקומית שלא לאשר אנטנה סלולרית על גג בית החולים כרמל

[pdf-embedder url="https://haipo.co.il/wp-content/uploads/2017/08/החלטת-הוועדה-המקומית-שלא-לאשר-אנטנה-סלולרית-על-גג-בית-החולים-כרמל.pdf" title="החלטת הוועדה המקומית שלא לאשר אנטנה סלולרית על גג בית החולים כרמל"]


החלטת וועדת הערר לאשר את האנטנה ולדחות את החלטת הוועדה המקומית

[pdf-embedder url="https://haipo.co.il/wp-content/uploads/2017/08/החלטת-וועדת-הערר-לאשר-את-האנטנה-ולדחות-את-החלטת-הוועדה-המקומית.pdf" title="החלטת וועדת הערר לאשר את האנטנה ולדחות את החלטת הוועדה המקומית"]

2 תגובות
  1. שמיל אמר/ה

    פשוט חלם על גג בית חולים להקים אנטנה סלולרית על גג בית החולים מה עם הקרינה תפגע הרופאים האחיות

  2. שמיל אמר/ה

    פשוט חלם על גג בית חולים להקים אנטנה סלולרית על גג בית החולים מה עם הקרינה תפגע הרופאים האחיות

לא ניתן להגיב