אנטנות 5G • מה אומרים המומחים? ועדה מקומית בחיפה בנושא אנטנות סלולריות דור 5 | שידור וידאו

היום 4/8/20, התקיימה בחיפה ועדה המתייחסת למהלך שהולך וקורם עור וגידים, להתחיל בפרישה רחבה של אנטנות 5G סלולריות בכל רחבי הארץ, כולל, כמובן, בחיפה. נושא זה מעורר תגובות רבות בציבור הישראלי, תגובות שנעות על הציר שבין דאגה עמוקה לאדישות מוחלטת. לוועדה הגיעו מומחים בתחום ושיתפו את ידיעותיהם בנושא, הכוללות תוצאות מחקרים מהעולם.
מסתבר, שהרבה מאוד אנחנו לא יודעים…

וידאו – ועדה מקומית לתכנון ובניה בנושא 5G (אנטנות סלולריות דור 5) עיריית חיפה

שידור חי – ועדה מקומית לתכנון ובניה

שידור חי – ועדה מקומית לתכנון ובניה בנושא 5G (אנטנות סלולריות דור 5) 04.08.2020

פורסם על ידי ‏עיריית חיפה‏ ב- יום שלישי, 4 באוגוסט 2020

נחשון צוק, (סגן ומ”מ רה”ע) דברי פתיחה:

הבנו לפני מס’ חודשים, כי מתחילה פרישה של אנטנות 5G ברחבי הארץ. ראש העיר ואני החלטנו שצריך לעשות ישיבה בנושא, עם כל הנוגעים בדבר. לא יודע אם עשו דיון כזה כבר בארץ, אך אני שמח שאנחנו עושים. נשמע תחילה את כל הצדדים ואז נעשה סיכום.


ראש העיר, עינת קליש רותם:

“פונים אלינו אין סוף תושבים ואנחנו מבינים שאנחנו צריכים ללמוד את הנושא. כאמור, לא נקבל כרגע החלטה, אך נלמד ונשמע את כל הדעות ונצלול לנושא של אנטנות G5”.


נציג משרד התקשורת:
G5 – הטכנולוגיה האלחוטית שמהווה קפיצה טכנולוגית. יהיו מליארדים של חיישנים שיפוזרו בכל מקום, רמזורים, עמודים, מכונת כביסה בבית. הכל יהיה מחובר לאינטרנט.
שוק הסלולר יעבור שינוי מהותי וניכנס לעידן חדש של דור 5.
כיום אין פרישת אנטנות דור 5.

יש עניין פסיכולוגי: אנשים רואים אנטנה, מיד מרגישים שיש להם כאב ראש. אנחנו צריכים לפתור את העניין הזה. זה עניין פסיכולוגי. מבחינת העובדות, זה בדיוק הפוך. זה גם יותר יעיל מבחינת השימוש הטכנולוגי, וגם מבחינת הקרינה.

ד"ר עינת קליש רותם, ראש עיריית חיפה (צילום: ירון כרמי)
ד”ר עינת קליש רותם, ראש עיריית חיפה (צילום: ירון כרמי)

פרופ’ סטיליאן גלברג, ראש אגף מניעת רעש וקרינה מהמשרד להגנת הסביבה:
אחת השאלות שאנחנו שומעים, לגבי דור 5 בתדרים גבוהים, מה ההשפעה על הבריאות. אנחנו נתבסס על כל המחקרים הקיימים ודבר לא יעשה ללא האישור של משרד הבריאות. אין למדינה ולאף אחד, גם לא לחברות הסלולר, רצון לפגוע באזרחים. גם אני ומכריי חשופים לקרינה, ואין לנו נטיות אובדניות.

מה שקורה, זה שצריך יותר אנטנות, כדי לתת יותר שירות. כשמעלים את התדר במעט, זה לא משמעותי. הכל יהיה על מן אנטנה פנימית, כמו וואי פיי, מזה לא נוצרת קרינה, זה מחובר לאינטרנט.

הקרינה מוגברת, כאמור, מעליה בשימוש, שמתרחשת גם כך, ללא קשר לדור 5. דור 5 לא מעלה את הקרינה.

כתבות נוספות בחי פֹּה - חדשות חיפה:

ד”ר דניאל מישורי מהחוג ללימודי הסביבה באוניברסיטת תל אביב:
עיקרון ההיזהרות אומר שצריך מראש לבדוק את הסכנה, לא לאחר מעשה. משרד הבריאות עסוק בלשכנע את הציבור שאין סכנה. הציבור לא יודע ולא יכול לקשר בין תסמינים לבין חשיפה לקרינה. אני מכיר אותם. הממשלה מעדיפה את הפיתוח הטכנולוגי על פני ההגנה על הציבור. זה מנוגד לעיקרון ההיזהרות.

יש פלח באוכלוסיה שכבר רגיש לקרינה, אנחנו מכירים אותם. הם לא בעלי “בעיה פרטית”, זה נוגע לכלל האוכלוסיה.
יש לבדוק את בעיית הרגישות. ישנם מחלות סביבתיות, כמו זיהום אוויר למשל, וכך חשיפה לקרינה נכנסת לקטגוריה של זיהום סביבתי.

קרינה בלתי מייננת כבר הוגדרה ב-2013 כזיהום סביבתי ע”י פרופ’ סדצקי.
כל עוד לא הוכחה הבטיחות (אין לנו הוכחה, אני מדגיש). בעידן בריאות הציבור, ודאי בתקופת הקורונה, עם המגבלות שמטרתן לשמור עלינו, אין לנו ידע מספק לגבי הפגיעה בבריאות הציבור לגבי דור 5.

חייבים לדעת, באמת לדעת, את ההשלכות, לפני שמוציאים את פרישת דור 5. יש הטעיית הציבור כשאומרים שאין בכך סיכון.

נחשון צוק (צילום: ירון כרמי)
נחשון צוק (צילום: ירון כרמי)

פרופ’ שלמה מלמד מבי”ח שיבא ואוניברסיטת ת”א:
אני בא מההיבט הרפואי בלבד. ואני מודאג מאוד.
יש מחקרים רבים שמראים על נזקים משמעותיים לתאים. אנרגיה בלתי מייננת נספגת ומשפיעה על התא. התא נהיה חולה עד למוות מוחלט. למשל תאי זרע, קרינה בלתי מייננת הוכחה כפוגעת בתאי זרע. מה יעשו כאשר יגלו את זה בדיעבד? אחרי שכל הפרוייקט הענק הזה כבר יעמוד? לא ייתכן שלא ניפגע מכך.

איריס בנדר ראש מטה המאבק למניעת פריסת רשת G5:
עוד לא הוצגה שום הוכחה לכך שאין בדור 5 סכנה לציבור. בערים רבות בעולם, נעצרה פריסת אנטנות דור 5 עד שיוכח כי אין בהן סכנה. פה בארץ, רק מוסיפים עוד ועוד אנטנות.
לוקחים לנו את הזכות הבסיסית לשמור על גופינו. לשמור על ילדינו. אני רוצה להבין למה אתם מתעלמים מהסכנה שמרחפת מעלינו. פרופ’ סיגל סדצקי כבר שנים מזהירה את הציבור מפני הסכנה מהקרינה. מישהו כאן מוכן להתחייב שלא נחווה פגיעה מקרינה של אנטנות דור 5?
אנחנו הורים מודאגים, לצערי הרב, אנחנו רואים מתחת לפני השטח שימוש באמצעים טכנולוגיים שיפגעו בנו ובילדינו. כבר רואים בשטח, באזורים בארץ שיש פרישת אנטנות רחבה, כבר רואים את התוצאות הבריאותיות על התושבים.

המציאות הוכיחה שהסכנה קיימת. אנחנו לא נגד קידמה, אנחנו בעד קידמה שפויה.
אתם תישאו באחריות של מה שיקרה פה.

איריס בנדר, מובילת מאבק האנטנות (צילום: מיערכת חדשות חי פה)
איריס בנדר, מובילת מאבק האנטנות (צילום: מערכת חדשות חי פה)

עידו בן יהודה:
אני לא מכיר אף מחקר שמראה שאין השפעה. יש מחקרים שמראים השפעה קטנה, או זניחה. אבל אף מחקר לא מראה שאין השפעה. אנחנו מדברים על קרינה של life time. לפני שעושים צעד כזה, חייבים להיות בטוחים. זה ישפיעו עלינו, על ילדינו, נכדינו ונכדיי נכדינו. לכן, אני שמח מאוד על הדיון הזה. התקווה היא, שהבדיקות הנדרשות אכן יעשו.

פרופ’ פול בן ישי, מומחה לקרינה אלקטרומגנטית מהמחלקה לפיזיקה באוניברסיטת אריאל:
יש נזק מצטבר מהחשיפה לדור 5. בארץ אחד לא מתכוון לעשות מחקר לגבי זה. אבל בעולם עשו מחקרים והם מוכיחים זאת.

יש הוכחות ודאיות ממחקרים שנעשו בעולם, שיש סכנה מהקרינה, שעלולה לגרום לסרטן, ראו זאת בעכברים. הרבה מדינות בעולם מתחילות לעצור את פרישת אנטנות דור 5. חברות ביטוח בעולם כבר מכינות תשתית לתביעות, כיוון שהן יגיעו. צריך מחקר רציני לפני שמתחילים לפרוש את האנטנות, כמו שהחלו בעולם, למשל בשוויץ.

עמית שדה, ביולוג:
אני מודה ששנים התייחסתי בביטול לחששות שנשמעו לגבי G5. אבל כשהתחלתי לחקור ולהתעמק בנושא וגיליתי שבהחלט יש בקרינה הבלתי מייננת השפעות ביולוגיות.
מחקרים מראים שגם לשילוב בין קרינה בלתי מייננת להשפעות נוספות סביבתיות, יש משמעות גדולה והשפעה על הגוף האנושי. כמו זיהום אוויר למשל, כמו כאן בחיפה.

ממשרד התקשורת דיברו על מיליארדים של חיישנים. תחשבו על איזו השפעה מדובר. כשיש אנטנות בכל מקום, המוני מכשירים אלקטרוניים שיקרינו אותנו 24/7… אלפי מדענים כבר מדברים על זה, אך עדיין שום תיעוד לגבי מה יקרה ומה ההשפעה של קרינה כה עוצמתית 24/7.

פרופ’ סטיליאן גלברג, ראש אגף מניעת רעש וקרינה מהמשרד להגנת הסביבה:
זה מסרטן אפשרי, אנחנו לא אומרים שלא. צריך בהחלט לצמצם חשיפה, לא להגביר.
שוב, אין דור 5 בישראל. יש מכרז, אבל עדיין אין. דור חמש אמיתי יהיה רק ב2024-25. יש מאמץ עולמי לבדוק את ההשפעות. אני חוזר: אין כוונה לגרום נזק. גם לחברות הסלולר. לא יהיו להם לקוחות. אנחנו מדברים על מינון. אנחנו מחפשים את כל הדרכים לצמצום החשיפה.
לגיטימי להתנגד, הדרך היא לא להשתמש, צריך מסה של אנשים שיחליטו לא להשתמש.

עמית שדה, ביולוג לפרופ’ גלברג: התקנים שאתם מסתמכים עליהם הם פיזיקליים, אך מה לגבי התקנים הביולוגיים, שהם שונים. צריך לשנות את התקנים.

מוטי בליצבלאו (צילום: ירון כרמי)
מוטי בליצבלאו (צילום: ירון כרמי)

מוטי בליצבלאו, חבר המועצה: אם יש ספק לפגיעה בריאותית, אז אין ספק ואסור לעשות את זה. זה מופיע גם בחוק אוויר נקי, אך גם שם, מתייחסים לכך כאות מתה. מבקש להסב את תשומת לבכם לעניין.

נחשון צוק, דברי סיכום:
השאלה והדאגה שלי היא כמה תהיה לנו השפעה בעניין. כשיגיעו בקשות ומסמכים קונקרטיים, נשקול ונגיד את דברנו. אני מקווה שנצמצם את פרישת הקרינה כמה שיותר.
בכל אופן, שמענו את הדברים, נמשיך ללמוד את הנושא עד שיגיעו העניינים הקונקרטיים. תודה לכולם.


כל משתתפי הדיון, ללא יוצא מן הכלל, ציינו שאינם נגד טכנולוגיה כלל וכלל, ההיפך. אך לא במחיר של השפעה בריאותית מזיקה כלפי הציבור.

הגיבו כאן לכתבה

15 תגובות
 1. שירן אמר/ה

  מספיק שקיבלתי סרטן בגלל כל המפעלים המזהמים פה,,ששנים טענו שהם לא פוגעים באיש…והינה מצאתי את עצמי בגיל 37 עם סרטן בלוטות הלימפה שאינו הודג’קין בשלב 2 שפגע לי גם בבלוטת התריס,עברתי ניתוח של חמש וחצי שעות ויצאתי “בזול עם פגיעה במיתרי הקול” במקום,נכות בכל צד ימין של הגוף….מאז,הסרטן כיאה לסרטן גרורתי,היה אצלי בכיס,המרה,בקיבה,ועל הכליות…כך שלא משעמם לי,ורוצים להביא טכנולוגיה שיש מצב שהיא תיפגע בי ובעוד רבים??!!??מישהו שם למעלה התחרפן??!!??שיהיה ברור,אם זה יקרה נתאגד לתביעה ייצוגית!

 2. קרן אמר/ה

  הדר סטיליאן. ממזמן יור הכנסת שלחה אותך להוריד את התקן ל 1 מיקרוואט ,
  אבל אתה כנראה משרת את חברות הסלולאר , או שהן מאיימות עליך
  אז קצת כבוד עצמי
  או שתקנה ל1 מיקרוואט כמו במדינות אחרות היית ערך מדינות סקנדינביה או שתעזוב את העבודה

  כי אתה לא מגן על האזרחים
  תה לא משרת את הציבור שממן את המשכורת שלך
  ובאופן עקיף אתה שותף להרג / רצח בעינויים של תושבי ישראל. , עיין ערך שעונת. מוות בראש העין – שבא נרצחו בעיני כ 40 מסרטן בתקופה קצרה בטווח דל כ 500 מטר בלבד. וכל זה רק בדור 1,2,3 4 , ועוד לא דברנו על דור 5 שזה גיור של נשק צבאי לשימוש אזרחי ( פי עשרות עד פי מאות , כבר רואים דימומים מהאף באינטרס בצפון אנגליה , העיוורון בדרך מהלדים והסרטן בטווח קצר
  איך אתה ישן בלילה ??
  לא הגנת על כל י שקיבל סרטן מ סלולארי !!!

 3. 5G MAN אמר/ה

  זה רק טענות
  לא בטוח ש5G תהרוג או תפגע באנשים
  כי בוא נהיה פה דוגרי
  מתישהו 4G לא תהיה קיימית
  ומצטער לשמוע שאת/ה חולה
  איחולים ורק טוב!

 4. שמשון אמר/ה

  אשמח גם שתעזרי למשפחות שאין להם מה לאכול,שילדיהם רוצים כסף אבל להוריהם אין.אשמח אם תתרמי מזון ותרופות לניצולי שואה,למבוגרים עריריים,אשמח אם תעזרי לנכים בתקודם היומי,שתעזרי לעיוורים לחצות את הכביש.אשמח אם תדאגי שילדים ונערים לא ישתמשו בסמים,שלא יגנבו,שלא יאנסו.אשמח אם תדאגי שנהגים לא יסמסו בדרך וכתוצאה מכך יגרמו תאונות דרכים.להמשיך…גברת איריס בנדר…את יכולה להחזיק את השלט ביד עוד 2000 שנה.אף אחד לא יתרום לך שקל.תתעסקי בדברים יותר חשובים.ביי.

 5. עירית+לנדסברגר אמר/ה

  בעבר קראתי, שהעיריה תעשה הכל למנוע את הG5, בחיפה, מאד שמחתי, ישנם בחיפה עדיין מספיק גורמיי סיכון, לחלות בכלל, ובסרטן, זה לא חדש. אני עד היום לא משתמשת ב wf, בדירתי, מאותה סיבה, של קרינה בכל חדרי הדירה! גם אם היא מזערית. כולם צריכים להתאגד לשלום הציבור ביום המחר!בבקשה שתפו את הציבור בחיפה. אל תוסיפו לנו דאגה נוספת. מבקשת להודות לראשת העיר, ושותפיה. שמבקשים למנוע גזרה זאת בחיפה. תודה. עונה כאן לבחור שכתב: לא בטוח שזה מסוכן, אז תיקרא את הפוסטים של רופאים, מדענים, חוקרים, אין ספק שיש בזה קרינה, והרבה יותר חזקה מאשר עד כה. והרבה מאד אנשים במדינה שלנו והחיפה שלנו חלו הסרטן!!! כבר מזמן, ידוע שגורמים סביבתיים בחיפה גרמו לכך. חיינו עד כה בלי הדור 5 הזה. בואו נמנע מכך בנתיים. נבריאות שווה הרבה יותר. מובן שמי שמייבא את הדור 5 ארצה, שיקוליו הפיננסיים מעל הכל.

 6. יעל שחם-גפני אמר/ה

  דיון חשוב, וצריך להתקיים ברמה הארצית. תודה לכל המשתתפים ולעיריית חיפה על ארגון הדיון

 7. מדינת שקר אמר/ה

  רוצים לטגן אותנו במגוון ובמזיד! חבורת פחי זבל מהלכים. לתת למשרד הבריאות(הנשלט בדיוק כמו ממשלת/כנסת הבובות ע”י גורמים עויינים ואינטרסנטים) כביכול “לבדוק ולהחליט” זה כמו לתת לחמרס לבדוק שלא יהיה טרור….

 8. אלי אמר/ה

  לחיות זה מסוכן, מאה אחוזי תמותה ובכל זאת אנשים בוחרים לחיות.

 9. אלי אמר/ה

  שירן, רק בריאות ואריכות ימים, זיהום כימי הוא בוודאות מסרטן, אבל קידמה טכנולוגית יכולה לסייע יותר מאשר להזיק, טכנולוגית 5G אמורה להיות משולבת ברכב האוטונומי, דבר שייעל את התחבורה ויפחית זיהום אוויר שבטוח מסוכן, הטכנולוגיה הזו אמורה לסייע לבדיקות רפואיות בבית וניטור של 24 שעות במצב החולה, היתרונות רק עולים על החסרונות, ושוב רק בריאות

 10. אחמד מוחמד אמר/ה

  אבל פרופסור לס (שמאלאנאצי אוטואנטישמי) אמר שבכול מקרה מתים , אז מה זה משנה ממה?

 11. גאולה אמר/ה

  קנו אותך בשטויות.ושקרים, הכי חשוב שנוכל להוריד משחקים וותר מהר….

 12. מאיר אמר/ה

  המלומדים הללו, עדינים מדי. הם כבר מכירים היטב את תכניתם של האילומינטי והנאצי העומד בראשם ושליח השטן שלו, ביל גייטס. לא בחינם מישהו פה אמר שזה פוגע בזרע. אציג כמה דוגמאות מהקל אל הכבד ותסמכו על מה שאני מציין פה. מי שעומד , מודד, מארגן ומממן את מצעד הגאוה, זה האילומימטי דעתה כבר ידועה תכניתם ל”דלל”, לרצוח, 90% מאוכלוסיית העולם ולהשאיר רק 500 מליון כעבדים . וע”כ בנו טת מחנות ההשמדה המגודרות בדיוק כמו בגרמניה. על מחנות fema המיועדות עבור 50 מליון תושבים , כולם יודעים . ובנוסף גם מליוני ארונות קבורה שכל ארון יכול להכיל 5-6 גופות. וזו תכניתם גם במדינה. יש כבר מחנה כזה בכפר סבא. בנוסף, לפני כשבוע לערך הגיעו לפה אלפי חיילים אמריקאים בצוללות ואוניות של צבא fema שהוא למעשה צבא האו”ם אמנם מבחינה רשמית, אבל החיילים הללו מאומנים כבר להיות אכזרים ביותר, כמו צבא שכירי החרב הרוסים שגוייסו לצבא ארה”ב כדי שביום פקודה, כשירצו להפוך ארה”ב למשטר צבאי, והאזרחים יתקוממו ולחיילים האמריק’ לא יהיה מצפון לירות בהם כפי שצוו, שכירי החרב הרוסים יעשו את העבודה. ודרך אגב, מי שסייע בבניית הבונקרים האדירים נגד כוכב ניבירו ברוסיה, זה האמריק’. אותם חיילי fema האמריק’ שהגיעו לפה, הם שוכנו בגן הבאהי בחיפה, איפה כיפת הזהב, ששם יש מקלט אטומי. תפקידם להתערב במשטרת ישראל כדי להכות באכזריות אזרחים ברחוב על סתם, כגון אי חבישת מסכה , ולהתסיס את החברה במדינה כדי שתהיה להם סיבה להקים פה משטר צבאי. ומי שלא יודע, ביבי עתה הוא בראש הפירמידה של האילומינטי במדינה אחרי שמעון פרס. ולכן הוא נותן ויתן להם ול g5 יד חופשית להשלמת תכניתם של השטנים הללו לדלל וכו. אחותי בקרה אצלי וסיפרה לי לתומה שהיתה אצל חברה, באיזור הצפון, והרגישה כאב ראש וכו וכו. כששאלה את חברתה, היא לקחה אותה לחלון ואמרה לה, את רואה את האנטנה המשונה הזאת, זה מאז שנתקינו אותה פה התחילו הבעיות. אחותי אמרה לי שגם אחרי שהגיעה הביתה, היו לה צפצופים באוזניים. זה אחד. שנית, הקורונה הופצה במזיד ע”י הסינים במעבדה צבאית בווהן, שגם הם משתייכים לסדר העולמי החדש. ביל גייטס שהוא הבעלים על מפעלי החיסונים בעולם, רצה בכך מלכתחילה, וגם לנפח בתקשורת את מספר הנדבקים והמתים מעל ומעבר לכל פרופורציה כדי שכולם יבהלו ויתחננו אח”כ לחיסונים הגורמים עקרות לזכרים ואוטיזם לילדים. הכרתי משפחה כזאת מארה”ב שהיו לה שלושה ילדים מתוקים ושנונים, ומיד לאחר החיסון, הפכו לאוטיסטים. ראיתי זאת במו עיני. פשוט לבכות ולבכות ללא הפסקה למי שראה אותם. גם טראמפ ציין את העובדה הזאת. נדמה לי שבתו היהודיה לוחצת עליו בהרבה תחומים מהבחינה ההומינ’. ועכשיו הופיע “מלאך המוות השקט”.. חברת פלפון תהיה הרוצחת הגדולה של כל הזמנים מיום השואה. כי זאת השואה השקטה. רבים לא יודעים מה שנשמע כמדע בדיוני , שגם הבתי חולים בארץ ובעולם והרופאים שלהם הם למעשה משתפי”ם של ביל גייטס . כיצד? יש הוראה, שכל חולה שמגיע לביה”ח, מיד מדביקים עליו “טלאי צהוב” של כאילו חיובי לקורונה. השלב הבא זה שהחולה “זקוק” להנשמה. השלב הבא, פיצוץ ריאות החולה והרעבה עד מוות. ולאחר מכן התיק נסגר בתור, מת מקורונה. כידוע שהמאפיה העולמית הנקראת ארגון בריאות העולמי שלא בחינם טראמפ פרש מהם, נתן הוראה שאין לנתח גופות שמתו מקורונה “מחשש הדבקה”. באיטליה לא שמעו להם, ולאחר שניתחו את הגופות, לא דובים ולא יער. שקר וכזב. וגם המסכות מזיקות אם חובשים אותם זמן ממושך . תגידו מדע בדיוני. הזוי. אתם יודעים מה? בסדר. הידעתם שהוליווד היא חלק מהאילומינטי? הידעתם שכל סרטי המדע הבדיוני שלהם כגון אדם- מכונה , שיבוט בנ”א, חיזרים ועבמי”ם וכו זה בשביל להכין את דעת הקהל ממה שעומדים לפתח וכבר עובדים על זה. ורואים את זה היום. פוטין אמר לפני כחצי שנה לערך, אנו חוששים שהגולם יקום על יוצרו.. למי שעוד זוכר את סרט הקולנוע , פרנקיישטיין של שנות ה 70 .. בתחילה יצרו שיבוט של כבשה בשם דולי שמתה לאחר זמן לא רב. ואח”כ ראיתי שיבוט של אשה בחו”ל שהתנהגה והתהלכה באופן משונה . לאט לאט. כמו רובוט עם עינים כבויות.. כל לקוח דל חברת פלפון שלא יצא עכשיו , אבל עכשיו מהחברה, בעיני הוא יותר גרוע מרוצח. כי רצח מתבצע בפעם אחת. אבל רוצחי חברת פלפון מסרטנים ע”י הסרטונים שלהם של g5 והורגים את הבנאדם מתוך ייסורים קשים ומרים. צריך להחזיק טובה לגברת הזאת שנלחמת בתופעה המסוכנת הזאת. וכל מי שיכול לעזור ולסייע בידה, חייב לעשות זאת משום פיקוח נפש. היא צריכה לאמר בבית המשפט שבמקום מגוריו של ביל גייטס וטראמפ, אין אנטנות כאלה.. והיא מוכנה בתנאי שקודם יתקינו אותם מעל ביתו של מנכ”ל והבעלים של חברת פלפון, שר התקשורת וראש הממשלה.. להמתין שנה-שנתיים , נחכה לתוצאות , ואז בית המשפט יחליט. אני אומר את זה אמנם באירוניה , אבל אם מדע בדיוני התממש ומתממש לנגד עינינו, אז המסקנה מובנת..

 13. יהודי אמר/ה

  יהיה G5 עוד כמה שנים????????? עדיין לא התחילו את הפריסה?????? חברת פלאפון כבק פרסו בכל הארץ ואומרים שבימים הקרובים בלילה אחד הם ירימו את המתג. רק אלקים יוכל לעזור לנו! רק תפילות יצילו אותנו

 14. מהנדס אמר/ה

  קשקוש אחד גדול – כל העולם שלנו מזמן מוקף בהמון מקורות קרינה, מי אמר ששידורי FM רגילים – ששם המשדרים באלפי וואטים לא פוגעים בבריאות (ומגיעים לכל בית ובית) – שלא לדבר על קרינה מכל הרכבים החשמליים שמסתובבים, שידורי תקשורת וכו’ אנחנו מזמן בעולם שהוא רווי קרינה, 5G סך הכל פי 2 מהתדרים שכבר באוויר מזמן, ככה שהשינוי לעומת מה שקיים אמור רק לפתור בעיות, מהסיבה שעולים בתדר יורדים בהספק השידור כדי להגיע לאותם ביצועים.
  אז יש מצב שעוד 20 שנה יגלו שיש ירידה בנפגעים ממחלות קרינה בעקבות כך שעברו מ 2.4 גיגה ל 5 גיגה

הגיבו כאן לכתבה

תודה על המשוב. לאן תרצו להמשיך מכאן?

 1. להגיב לכתבה
 2. לדף הבית של חי פה
 3. למדור חדשות חיפה
 4. סגור והמשך בכתבה זו