שינויים בתנועת הרכבות • לא תתאפשר נסיעה רציפה בין חיפה לת"א

שינויים זמניים בתנועת הרכבות באזור עתלית ביום שישי 5/7/24...

"יצאתי מהמים כולי כחולה" • בילוי בבריכה בחיפה

(חי פה) - מתרחצים בבריכת "גלי חיפה" גילו בצאתם...

כנס בוגרי יחידה 8200 התקיים בחיפה

בימים אלה ערכה עמותת בוגרי 8200, לה אלפי בוגרים...
באנר גורדון 230524
עיריית קריית ביאליק משיקה אתר אינטרנט חדש
באנר קריית אתא עצמאות 080524

שובו של התמנון רב הזרועות לחוף בחיפה

בזמן האחרון מתגלה מחדש בעולם הטבע אחת מהחיות המרתקות...

הבניין הישן ברחוב השקט בכרמל • להחזיר עטרה לישנה

ישיבת תפארת הכרמל עברתי השבוע (9-13/6/24) ברחוב התשבי השקט שעל...

החטופים ישוחררו רק לאחר עליית השמאל לשלטון • דעה אורי לב

לפעמים המציאות טופחת על פני, ואני רואה את האמת…...

ד"ר איל בראון – רופא בכיר, מוסיקולוג מופלא ושוחר תרבות

ד"ר איל בראון, מנהל מחלקה פנימית ח' ורופא בכיר...

פורסם ההסכם שנחתם בין יונה יהב וסיעת חיפה שלנו לבין אביהו האן והירוקים כחול לבן – קואליציה במועצת העיר 2024

(חי פה) – ההסכמים הקואליציוניים – בטקס חתימה מרשים נחתם הסכם קואליציוני לשיתוף פעולה בין הסיעות למועצת העיר. עקרונות ליברליים, פיתוח בר-קיימא, שמירה על ערכי טבע ונף ועוד. אביהו האן וסיעתו יתמכו ביונה יהב במירוץ לראשות העיר בסיבוב השני מול דוד עציוני.

הבחירות ברשויות בהן נדרש סיבוב שני לראשות המועצה תתקיימנה ביום ראשון, 10 במרץ 2024, ל' באדר א' ה'תשפ"ד. התאריך נקבע ליומיים לפני התאריך הרגיל כדי להימנע מבחירות בחודש רמדאן.


זמן עד למיגור מכת החזירים בחיפה
(90 יום מכניסת יונה יהב לתפקיד)

0
Years
:
0
Months
:
0
ימים
:
0
שעות
:
0
דקות
:
0
שניות

צרו קשר עם חי פֹּה: בוואטסאפבמייל

נגה כרמי
נגה כרמי
נגה כרמי - מנהלת תאגיד החדשות חי פה - חדשות חיפה והסביבה - הודעה בוואטסאפ: 052-2410689 שליחת מייל למערכת: [email protected]

כתבות קשורות לנושא זה

29 תגובות

 1. יעל הגיבה שיונה יהב כבר מינה 9 סגנים. . גברת יעל אני שמעתי סגן אחד שיונה מינה לא שמעתי אחרים. את נדחקת לחינם. בנתיים רק אחד אבל יכול למנות לפחות 5 . אז בבקשה לא לרדת על יונה יהב. בתם שמועה. יונה יהב ברור שיצטרך סגנים לעיר . חיפה היא גדולה מאוד במספר האוכלוסין שהוא שלישי
  במדינה . הוא מינה מנהל אגף החינוך. לא קראתי שמינה עוד סגנים. לידעתך
  ראש עיר שמספר האוכלוסין שלו מגיע למספר 281 אלף יכול למנות לו סגנים 4 לפחות כי קראתי שעיר שמספר האוכלוסיה שלה מגיע 50 אלף יכול למנות ,2 סגנים לפי מספר האוכלוסין הוא יכול 5 לפחות.

 2. יהב הבטיח כבר סגן ראש העיר ל-9 אנשים
  רק מה?
  מותר עד 5.
  אבל להבטיח מותר כמה שרוצים. ככה חירבש לחיפה 15 שנה עם נזקים כבדים.

 3. האן. זה לא. לא. ולא: כביש מגשר מרכס הכרמל לכביש החוף. לא למרינה בחיפה. לא לשקם את בניין הקזינו בבת גלים. הכול לא למען שמירת אדמות טרשים וחזירי בר. מחילה אם אני טועה.

 4. מי שמקבל לידיו את ראשות העיר צריך להבין שזה לא להתחיל מאפס רק ,אלא לתקן דבר שבור הרוס ומצולק . חיפה זקוקה לכלכך הרבה בנייה מחדש ,שינוי חיזוק ותיקון בעיקר תיקון אמון בין האזרחים לתפקיד ראש העיר שהמטומ.. ההיא הרסה לחלוטין , שתפילה לראש אמביציוזי ומסוגָלוּת – תהיה במקום.

 5. לא להתקרב לאיש הזה. הרס את חיפה. עכשיו הבנתם למה לא להצביע לכולם וגם לא להאן… ? חזרו "לאב הרוחני" שלהם. בושה.

 6. הצבעתי לשרית, אבל לא אצביע ליהב. את השחיתות שלו אנחנו כבר מכירים ולא מוקירים. אני בעד להחליף. ואם לא יהיה טוב, בעוד 5 שנים נחליף שוב.

 7. לפי אחד הפרסומים באחד האתרים בחיפה תנועת חד"ש במומ עם בלד לעשות בלוק חוסם אחרי שהם הכפילו את כוחם מ2 נציגים ל4 נציגים במועצה.
  אז בזמן שהעם המטורלל שלנו מתווכח בויכוחי סרק על ליברליזם ומושפע מהרעל בחלק מהתקשורת בהאשמת הימין והחרדים במקום להתאחד ולהרגיע, בצד השני הם מאוחדים רק מעצם הלאום שלהם ומגדילים את כוחם בעיר

 8. מעשה פוליטי נבון של אביהו האן ויונה. מקווה שאביהו למד מהעבר ויישאר עם יונה קדנציה שלמה. סיכוי לשיקום האופק בחיפה לאחר מחדליה הנוראיים של קאליש

 9. לא היתי בעד חזרת יהב
  אבל במציאות שבה עציוני בחור חסר נסיון, רודף גובים, ממומן על ידי קבלנים אני בעד חזרת יהב ( האופציה הפחות גרועה)

 10. שחיתות בהתהוות, ככה זה בעיריית חיפה.
  העיקר רוצים ל"קדם" את העיר.
  יגרמו להרס מוחלט.

 11. אז מה אם יונה יהב זקן ורועד הוא יוביל את חיפה קדימה כפי שעשה בזמן כהונתו הקודמת. צעירים רבים מהגליל ועמק יתיישבו ויבואו במקום הצעירים שעזבו וברחו בזמן כהונתה של קליש וראש העיר הקודם לה ויהיו להם מקומות עבודה בתעשיית הפטרוכימיכלים שליהב יש קשרים מצוינים, שותפו האן איש הירוקים ידאג לנושא החזירים הגדולים וממש זקנים שמגיעים מאיזור הכרמל ודניה לשכונת הדר אפילו לרחוב ביאליק וחסן שוקרי ממש לב הדר. צריך להזכיר שראש העיר שקדם לקליש הביא את חיפה לגרעון של מאות מליונים, לעומת זאת אם יונה יהב יבחר קופת העיר תשוב לימים הטובים ותראו יהיו חגיגות חינם ויבואו זמרים ורקדנים ותושבי העיר והסביבה יהיו שמחים.

 12. אייל קראתי תמיד תגובות שלך תמיד דברים מאוד חיובי על קליש. וכעת את יוצא על יונה יהב. צמיד שאלתי את עצמי מדוע אתה כל הזמן כותב דברים טובים שקורים בחיפה . בעוד בחיפה מצב נוראי. אני ילידת חיפה . אוהבת את העיר חיפה ולא מוכנה לנדוד לערים אחרות .כי חיפה זכור לי תקופות יפות עם ראשי העיר שהיו בחיפה העיר ממש זרחה. היו תנועות נוער רבים והנוער היה מיוחד. ממש אהבו את המולדת ואף עשו זאת התיישבו סביב גבולות ישראל למשל בכל עוטף עזה . אני מאמינה היונה יהב. הוא יפעל למען העיר. יש לו נסיון רב. לגבי מפעל המסוכן המפרץ חיפה. על ממשלות ישראל אמרו דיסיסו את המפעל. לפני חודשיים קראתי שהממשלה החליטו להעביר את. מפעל. אז יש החלטה ויהיה בסדר. אז אייל חבל שאתה לא מקהל את יונה ומעדיף את עציוני. אני מאוכזבת ממנו הוא מלא הבטחות .הוכיח דרק דיבורים.

 13. יהב בתהליך הכי פשוט: קניית האופוזיציה (גולן האן..) בתפקידי סגן ראש העיר בשכר.
  מעניין כמה סגנים בשכר הוא מתכנן? 5? 7? 9? 11? כמו אופרה ווינפרי: את מקבלת סגן, אתה מקבל סגן, כולכם סגן!!!
  רגע חשבתם שסופי קיבלה מ"מ ראש העיר? גם האן. גם גולן. גם כולם!!
  טוב אתם מבינים שיהב שהיה שיאן ההתעופפות בעולם לטיולים על חשבוננו לחלוטין לא יוותר על זה גם בקדנציה הזו. קודם לכן רצה להיות יו"ר ההסתדרות הציונית כדי ששם יממנו לו את הטיולים בכל העולם – נו טוב, גם תקציב חיפה יישאב למטרה זו. אם בעבר התעופפו סגניו חדוה "צ'ק אין" אלמוג ושי "טרקלין vip" אבוחצירה – צפו גם הפעם להרבה "טיולי למידה בחו"ל" של כל משת"פי קואליציית "הליברלים המעופפים".
  אגב ליברליזם אומר יוזמה חופשית וביטול בירוקרטיה ושליטה מגבוה. אבל אין שום ליברליזם בשיטת השלטון הכושלת הנוכחית. ירושלים DC כמו שקליש אמרה, שולטת ברוב חיינו. אין ספק שיהב וקואליציית השמאל שלו, הם סדין אדום לוהט בממשלה, ככה שמי שרוצה את עזרת ירושלים לחלץ את חיפה מהבוץ שיהב עצמו יצר פה 15 שנה, ולהוציא מזהמים מהמפרץ, יכול לשכוח מעזרתם, להיפך. אבל יהב הרי בכל מקרה ממומן היטב מכיסי בעלי המפעלים הפטרוכימיים, כמו דנקנר, ככה שאין לו שום בעיה שירושלים תהיה השעיר לעזזאל באי קידום תוכנית מפרץ חיפה.
  בקרוב יתחיל חישמול דרך העיר. גם כאן, יהב וקליש קברו את עתיד שכונות החוף של חיפה בעמודי חשמול שיחסמו את הים עם גדרות ענק לכל אורך המסילות. לא יהיה שום שיקוע, שום מינהור. ירושלים גם כאן מצפצפת על חיפה. רכבת ישראל עם התחנות הכושלות בחיפה, שלא עוברות שום שיפוץ ושדרוג, מצפצפת על חיפה. והשוס יהיה במהלך הקדנציה אז תיסגר תחנת חוף הכרמל לבנייה מחדש של 7 שנים. תושבי חיפה יאלצו להידחק בבת גלים וצפוי אסון תחבורתי של ממש.
  ולבסוף: האם מהנדס העיר הכושל ווטרמן ימשיך להכשיל את חיפה? הוא כנראה ומשום מה, שורד את כל חילופי השלטון בחיפה וממשיך בהרס שיטתי ובתוכניות כושלות וגרועות (כמו חוף הכרמל).
  אם יש איזו תקווה מקואליציה של יהב, זה שהאן וגולן יוכלו להביא להחלפת מהנדס העיר ושיקום מנהל ההנדסה שנהרס תחתיו. אולי יאכפו בקנסות חסימת מדרכות ויחזירו חיים עירוניים לעיר שמפחיד ללכת בה ברגל עם שיא נפגעים ארצי ברחובות. אולי אולי… למה אני סקפטי? כי ברור שמה שמעניין את יהב זה הקומבינות של שולחיו ולא טובת התושבים. כך היה תמיד וכך יהיה אם ייבחר גם הפעם.

 14. הגיע הזמן שהצעירים ותושבי חיפה יבינו שעציוני זה המועמד הכי בלוף מזה שנים שנהנה מתמיכה גורפת של הקבלנים גם מחוץ לחיפה והמבין יבין, עשה הסכם עם לאופר החרדי בדיוק כמו קליש שהביאו להרס העיר, עציוני כבר ברח פעם שעברה מהתפקיד זה ראש העיר שאתם רוצים?
  אני לא קשור לאף אחד מהמתמודדים במצב הזה חייבים לשיקום את יהב ואנשים רציניים ולא ברחנים וקבלנים אינטרסים.
  אחד הדברים הכי חשובים לפטר את מהנדס העיר והצוותים של הפיקוח פשוט אגף הכי כושל בארצינו

 15. תזכרו תמיד כי תפקידו של עו"ד דוד עציוני במשרד הבינוי והשיכון כ"משנה למנכל – משרת אמון" דהיינו מינוי פוליטי ולא מקצועי, היה בעיקר לדאוג לאספקת עובדים זרים לענף הבניה ולפעול להפחתת מחירי הדיור. בתחומים אלו אנו רואים את הכישלון המהדהד .
  הספיק לתושבי חיפה הנסיון הרע עם המועמד החדשה קליש. אין צורך שנצטער כולנו בעוד 5 שנים עם המועמד החדש עציוני .

 16. בזמן שאצלנו מתווכחים בויכוחי סרק על ליברלים וחופש וכל יום מבליטים הסכמים קואליציוניים עם מיעוט חרדי בחיפה כאילו היו פשע במקום לעשות שיתופים ואיחודים בצד השני הערבים כבר הכפילו את כוחם במועצה ל4 מושבים וכבר פורסם שיש אצלם מהלך איחוד עם בלד לבלוק חוסם.
  נקווה שהעם המטורלל שלנו יתעורר ויתאחד לפני שבבחירות הבאות יהיו להם 8 מושבים בחיפה ו30 חכים בכנסת ואז נדבר ללמפה על ליברלים וחופש

 17. עציוני אולי צעיר, אבל אחרי כל ההסכמים שחתם עם דתיים כל הצעירים החילונים חוץ ממנו יעזבו את העיר.

 18. יינה יהב מאחלת נצחון גדול. גם ככה יונה זכה ל36.3 ועציוני ממש נמוך . יונה מגיע שיהיה ראש עיר. עצמו ימאחסור ואומר הוא היה בתחילה סגן של עינת קליש. ממש לא נראה לו התפקיד בסוף. השאיר את עינת ולעשות מה שבא לה. בשורה התחתונה עציוני יותר גואג לעצמו ולא על תושבי חיפה. ולתת לעציוני להבחר זה נורא. לא סבלנו מספיק עם עינת קליש
  די לתת לעיר להמשיך ולסהול מאנשים שהעיר לא חשובה להם. לא מספיק סבלנו.

 19. הורידו את הליברליזם לזנות!! מרוב שימוש במילה ע"י מי שאינו מכיר את מהותה – המילה ליברלי נותרה חסרת משמעות. כל ארחי פרחי מתהדר בהיותו שיא הליברליזם, הוא ולא אחר, אלא שהיה נכשל במבחן קצר על משמעות המילה ומה ניתן להכנס תחת מטריתה.

 20. נחזק את המועמד הצעיר, את דוד עציוני.
  ראשי עיר צעירים הצליחו יפה במקומות שונים, ניתן לצעיר משלנו הזדמנות להוביל את חיפה למקום טוב יותר עבור התושבים

 21. […] פורסם ההסכם שנחתם בין יונה יהב וסיעת חיפה שלנו לבין אבי… מעמד החתימה על ההסכם אביהו האןחי פה-TVיונה יהבכתבות ראשיות שיתוף מטה יונה יהב […]

השאר תגובה

נא להזין את התגובה שלך!
נא להזין את שמך כאן

כל הכתבות בחי פֹה

תקלה בכרמלית 17/06/24

עדכון לשעה 19:50 הכרמלית חזרה לפעול 17:46 הכרמלית לא עובדת עקב תקלה. עם סיום התקלה נעדכן.

בן 33 נעצר בחשד לביצוע אונס

(חי פה) - שוטרי תחנת חיפה עצרו תושב טירת הכרמל בחשד לביצוע אונס מהמשטרה נמסר לחי פה תאיד החדשות: שוטרי תחנת חיפה פתחו בחקירה בתחילת...

קונפרס ליג: מכבי חיפה תארח את משחקי הבית שלה בלודג' בפולין

בקרוב קבוצת מכבי חיפה תחל את משחקיה במסגרת מוקדמות ה"קונפרנס ליג". הסיבוב השני שיתקיים ביום חמישי ב-25/07/24 ומשחק הגומלין שלו יהיה בדיוק בשבוע שלאחר...

המזהם משלם • ספינה ליברית נקנסה בחיפה

(חי פה) - חברת הספנות Sea Trinity Shipping LTD ומכונאי האונייה נקנסו בסך כולל של 120,000 ש"ח בצירוף מאסר על תנאי לחברת הספנות. זאת...

חזירי חיפה עדיין כאן • האם ראש העיר יקיים את הבטחתו? ◄ צפו

(חי פה) - יונה יהב, שחזר לאחרונה לתפקיד ראש העיר של חיפה, הבטיח, כזכור, כי בתוך חודש ימים בלבד, יטופל מטרד חזירי הבר בעיר....