פרסום בחי פה

תגובות אחרונות

פרסום בחי פה

עוד כותרות בחי פֹּה

בחול המועד פסח יוצאים למוזיאונים בחיפה בחינם

בחול המועד פסח כל עם ישראל יוצא לטייל: בפעם...

אולגה בסוב זכתה במדלית ארד באולימפיאדה האירופאית – גאווה לחיפה

הישג יוצא דופן לנבחרת הישראלית באולימפיאדה האירופאית לבנות במתמטיקה מדינת...

שכנה • סיפור קצר מאת אילן סגל

טוב שכנה טובה ממרגרינה טובה. בין הדברים בהם בורך האדם...

התכוננו לחום ושרב בפסח • התחזית המלאה

(חי פה) - מנתוני השירות המטאורולוגי הישראלי עולה כי...

תוצאות האמת – הבחירות לרשויות המקומיות בחיפה והסביבה

(חי פה) – מרבית הקלפיות כבר נספרו. אנו מביאים את תוצאות האמת לשעה זו (29/2/24), והדף יתעדכן בהמשך בהתאם לשינויים שיהיו.

בחיפה יתקיים סיבוב בחירות שני, בין יונה יהב לדוד עציוני, לאחר שאף אחד מהמועמדים לא חצה את רף ה-40% מקולות הבוחרים, הנדרש כדי להגיע להכרעה.

קליש רותם, כצפוי, מפנה את לשכת ראש העיר, אך זה יקרה רק לאחר הסיבוב השני, כך שנותרו לה עוד כמה ימים בלשכה.

תוצאות הבחירות למועצות הרשויות: התוצאות מפורסמות כעת באחוזים. בהמשך תהיה העברת עודפים בין סיעות ואז נדע את חלוקת המושבים המדויקת במועצת הרשות. בשלב זה אנו מפרסמים את חלוקת אחוזי ההצבעה, כפי שפורסמו על ידי משרד הפנים.

התוצאות בחיפה לאחר ספירת 99.1% מהקלפיות:

 • יונה יהב – 36.3%
 • דוד עציוני – 21.9%
 • יעקב בורובסקי – 11.8%
 • אביהו האן – 9.4%
 • עינת קליש-רותם – 4.5%

חיפה – חלוקת הקולות במועצת העיר (באחוזים)

אודות הסיבוב השני לבחירת ראש העירייה:

ברשויות המקומיות נבחר ראש עיר בהצבעה הראשונה (הפתק הצהוב) רק אם עבר את ה-40% מקולות הבוחרים. במידה שיהב לא משיג את ה-40%, או אז מתקיים סיבוב שני, שהוא הצבעה חוזרת בין שני המתמודדים אשר זכו במקומות הראשון והשני (כלומר שיהב יתמודד מול עציוני). ההצבעה לבחירת ראש העיר בסיבוב השני מתקיימת בין שני מועמדים בלבד בתאריך 10 במרץ 2024.

קריית אתא (לאחר ספירת 100% מהקלפיות)

 • יעקב פרץ – 63.3%
 • הילה רובין-שלם – 36.4%
קריית אתא - תוצאות ההצבעה למועצת העיר (באחוזים)
קריית אתא – תוצאות ההצבעה למועצת העיר (באחוזים)

קריית מוצקין (לאחר ספירת 100% מהקולות)

בקריית מוצקין נרשם מהפך דרמטיף, כשחיים צורי הודח מראשות העיר אחרי 30 שנה, כאשר ציקי אבישר גבר עליו בהפרש כמעט מזערי של קולות.

 • אבישר צבי (ציקי) – 50.5%
 • חיים צורי – 49.5%

טירת כרמל (לאחר ספירת 97.5% מהקולות)

ראש העירייה אריה טל מודח. סיבוב שני יתקיים בין דודו כהן לאליהו כהן.

 • דודו דוד כהן – 36.8
 • אליהו כהן – 31.5%
טירת כרמל - תוצאות ההצבעה למועצת העיר (באחוזים)
טירת כרמל – תוצאות ההצבעה למועצת העיר (באחוזים)

נשר (לאחר ספירת 100% מהקולות)

 • רועי לוי – 93.8%
 • שלומי זנו – 6.2%
נשר - תוצאות ההצבעה למועצת העיר 2024 (באחוזים)
נשר – תוצאות ההצבעה למועצת העיר 2024 (באחוזים)

חוף הכרמל (100% מהקולות)

 • אסיף איזק – 66.8%
 • אלחנן שורץ – 33.2%

קריית ים (100% מהקולות)

 • דוד אבן-צור – 65.1%
 • אמיר ווסקו – 34.9%
קריית ים - תוצאות ההצבעה למועצת העיר 2024 (באחוזים)
קריית ים – תוצאות ההצבעה למועצת העיר 2024 (באחוזים)

הישארו אתנו – אנחנו ממשיכים לעדכן…

נגה כרמי
נגה כרמי
נגה כרמי - מנהלת תאגיד החדשות חי פה - חדשות חיפה והסביבה - הודעה בוואטסאפ: 052-2410689 שליחת מייל למערכת: [email protected]

כתבות קשורות לנושא זה

54 תגובות

 1. ועכשיו לעוד גיבור טרגי, אביהו האן. האיש שהתקשט בגנץ, גם קמפיין של מליוני שקלים… אחרי שנלחם נגד יהב והצליח להוריד אותו וליווה את קליש אבל עבר לאופוזיציה עם מועצת השינוי אבל פרש גם ממנה – בלי סוף מהלכים ואינטריגות.
  נסיון 3 של אביהו האן לראשות העיר, אולי היקר ביותר וזה שעליו תלה את יוקרתו. שלטי חוצות ענקיים לצד גנץ הפופולרי.
  בשיחות סגורות עם אנשיו, היה משוכנע האן שיעלה לסיבוב השני 'חכו תראו, הסקרים מפספסים אותי'. ושם בסיבוב השני האמין שיצליח לשכנע מספיק אנשים שהוא עדיף על יהב הישן והרע. הקמפיין נגד יהב לסיבוב השני כבר היה מוכן במגירות של אביהו.
  דם רע זורם בינו לבין יהב, ששמר טינה מיוחדת לירוקים שהפריעו בקומבינות עופר-זאבי נדל"ן-בז"ן שלו בשקשוקות והקפיד להשאיר אותם באופוזיציה. את הקמפיין המוצלח שכמעט המליך את בורובסקי ב-2008 "שיטת השקשוקה" הוא מייחס לגלבהרט מהירוקים, ומאז לא שוכח. האן יצא בעלבונות קשים בעמידה לצד קליש ב-2018, אבל לא גזר את הקופון. והמו"מ הסודי עם קליש למנותו כסגן ראש העיר במקום שרית גולן בעודה בשבעה, לא יישכח במהרה.
  את מה שהיה לאביהו לומר על עציוני לא שמעתם בקמפיין שלו לראשות העיר. המטרה הייתה להישאר חיוביים. הוא היה משוכנע שגנץ, ודאי במהלך מלחמה, יעשה עבורו את העבודה. 'שיחק לי קלף שדחו את הבחירות וגנץ בשיא הפופולריות'. הכוונה הייתה להגיע לסיבוב השני כשבתוצאות הסיעות, הירוקים הופכים למפלגה הגדולה בחיפה עם 5-6 מושבים.
  אמש הכל התרסק. האכזבה מהנתון של 9% בלבד לראשות העיר, האכזבה מתוצאות הסיעות עם כ-8 אחוז בלבד.
  אביהו האן – לאן? האיש שכבר חשב על מקום בכנסת, יצר אצל גנץ מבוכה גדולה. דווקא גדעון סער, שתמך בעציוני, יצא כשמועמדו מקבל מעל כפול מהאן וממשיך בסיבוב שני לראשות העיר. גנץ הימר על "הסוס הלא נכון", אביהו איכזב.
  האכזבה יכולה להיות פחות כואבת, אם יקבל סגן ראש עיר בשכר. אך שני המועמדים, יהב ועציוני, יתקשו להכניס את הירוקים לקואליציה – אלו שנואי נפשם של המממנים של הקמפיינים, הקבלנים והיזמים החזקים בחיפה. מבחינתם – "רקכן" (אותיות הקלפי) הם "רקלא" הירוקים.
  יעל שנער לא סיפקה את הסחורה, והרשימה התמלאה דמויות לא מוכרות ולא מושכות קהלי מצביעים. הסוס הותיק מוטי בליצבלאו התקשה להביא קולות מקרית חיים. הם הלכו לסופי נקש והביאו ליהב עוד מושב חמישי, אולי שישי במועצת העיר.
  האם יהיה חשבון נפש. האם הירוקים זו סיעה בהתפרקות וכפי שלאופר עברה לבורובסקי, נראה את שנער וחבריה מצטרפים כגוש לקואליציה ו"מתנתקים" מאביהו ומוטי. לא מן הנמנע. פיצולים כאלו הם מנת חלקה של מועצת העיר. סיעת עציוני התפצלה בקדנציה הקודמת. גם סיעת יהב התפרקה, רק כדי לקום כעוף החול מחדש סביב נקש, המנצחת הגדולה של אתמול.

 2. חיפה 16 או 17 סיעות במועצה של 30 מקומות
  הפיצול והפילוג בשיטה הנוכחית הגיעו לשיאים מייאשים
  הייאוש ניכר בבחירות לראש העירייה – יהב הדגול עם כל "נסיונו" לא הצליח לזכות באמון 40 אחוז מאלו שטרחו להצביע.
  גם עציוני עם כל "הבטחותיו" וחיוכיו זכה בקושי לאמון חמישית מהמצביעים.
  אנחנו לא רוצים את שניכם, הבנתם? זה המסר מסבב א'. אין לכם מה לחייך, אפילו 40 אחוז לא השגתם. במקום נאומי ראווה ובטחון עצמי הייתי מציע לכם להוריד ראש וקצת ענווה. ראש עיר שבא עם "נסיון" 15 שנה ולמרות ראש העיר הכי חלשה ולא מוצלחת – עדיין לא מצליח לזכות ב-40 אחוז אמון זה לא הישג אדון יהב.. ע נ ו ו ה.
  על החיוכים המוזרים של דוד הנער, אפשר גם לכתוב הרבה. אחרי מליוני שקלים יש אומרים אפילו מעל 6 מליון שקל, בוודאות הקמפיין הכי יקר שהיה אי פעם בחיפה הצליח להשיג 20 אחוז מהקולות. אני במקומו הייתי מכא על חטא, בטח לא מחייך לעצמי.

 3. תושבי חיפה, אנחנוו חוסרים להצביע דוב. חייבים להציל את העיר חיפה. לא לתת לכל מי שאין לו סיכוי לנצח. הוכח שיונה חנה זכה ב36.3 הכי גבוהה. זה הזמן לאסוף את עצמנו להצלת העיר חיפה. המצב גרוע מאוד.חייבים כולנו לצאת ולהצביע ניתנה לנו זכות להצביע כולנו חייבים לצאת ולהצביע שאף אחד לא יצא בטענות נגד העיריה כי אחרי. מעשה עם מעט הצבעות המצב רק יתדרדר. חייבים לבחור ביונה יהב. שמעתי שיש בעיה לגילו. למה תושבי מוצקין יצאו לבחור הצורי למרות גילו המבוגר הן 80 למה חולגאי גם נבחר והוא מבוגר. אל תצאו להצביע לצעיר בלי נסיון אחד שניתנה לו אפשרות להשפיע היה סגן של קליש . לא יגע להתמודד מול. והחליטו לא להיות סכנה. אס כולנו מחסור לאותו מצב שהוא דוב לא ישפיע וכל הקולות לחינם ניתנו לו. והביםור חוסר על עצמו דנית גם כיום הוא מקום שני. אנא התעוררו חייבים להציל את העיר שמאוד יקרה לי .ובטוח גם לכם. צאו להצביע שאחוז גבוהה מאוד יהיה ליונה יהב ולא תלוי באף אחד.

 4. יש לנו סיכוי להציל את חיפה. סיבוב שני לצאת ולהצביע. אל תבואו בטענות איזה עיר יש לנו מוזנחת ואיך התדרדרה. רבים המצביאים מתנהגים כאילו לא חווינו מהפך נוראי. כן גם אני האמנו שמצאנו את הגואל את עונת קליש. דיברו עליה שהיא תדאג לשנות את העיר . ומה שקיבלנו באמת עיר מוזנחת ומסריחה מלאה בחזירים . עד לאן נמשיך ונדרדר את העיר הזאת. ובבחירות תושבי חיפה מתנהגים כאילו לא חווים אנחנו מספיק בטילטולים מראש עיר שחשבנו שתקדם אותנו מכל הבחינות התוצאה ההיפך התדרדרנו. וכעת ראיתי שוב רוצים לבחור בעציוני. רוצים צעיר. עציוני מכל מה שזכור לי הוא נבחר הפעם הקודמת והיה סגן של עינת קליש אבל הוא הרים ידיים מהר והשאיר אותנו לבד עם עינת . היא פגעה בכל הפרויקטים שהציעו לה לקיים. ביטלה אותם ולכן בקושי עובדי העיריה הצליחו לישם תוכניות כי עינת לא אישרה להם תקציבים והנוער סבל. כעת שוב עציוני רוצים לבחור . הוא הוכיח שהוא חלש. מדבר הרבה ובלי מעשים. תתעוררו אנחנו חייבים לנהוג בהיגיון. יש כאלה אומרים יונה אגם מבוגר בן 80 אז איך תל אביבים בחרו בחולדאי והוא מבוגר גם הוא והוא טוב. חייבים להציל את העיר ולהפסיק להמר על בחירת צעירים מיונה יהב. יונה מבוגר יד לו הרבה נסיון ולא מפחד מאתגרים.

 5. שלום חיפאית. את צודקת, יהב היה מושחת וכושל ברמות שקשה לתאר ולכן נבעט לפני 5 שנים החוצה.
  גם עכשיו חלק גדול ממצביעיו זה ועדים של המפעלים הפטרוכימיים, שלא יהיה ספק.
  חיפה היא 23 אחוז גמלאים וחלק לא קטן מצביעים ליהב כי "הוא כבר מוכר לנו".
  כמובן מולו ניצב עסקן שכל הקבלנים תאבי הבצע של תמא 38 התגייסו לתלות שלטים וחברות תשתיות שלחו תרומות מג'דיידה מכר.. מחשיד ואפילו מבהיל.
  ריבוי הרשימות (26 !!!!) כשרובן רשימות מגזריות בלבד שאומרות בגלוי שמטרתן במועצה לדאוג רק למגזר אחד וכל היתר פשוט לא מעניינים אותן יצר מועצה של פילוגים וריבוי סיעות יחיד.
  יהב הקשיש מדי ועציוני חסר הנסיון – הם בדיוק מה שעיריית חיפה לא הייתה צריכה כדי להשתקם.
  שורה תחתונה:
  חיפה בצרות צרורות ולא לשכוח: אנחנו בתוך מלחמה ומיתון כלכלי קשה.

 6. לא סולחים ליהב על זה שהעלים עין מהחריגות של המפעלים המזהמים!!! הוא ישן טוב בלילה עם כל האנשים שמתו בגללו???
  בגללו כל הצעירים ברחו מהעיר

 7. יהב היה קרוב אבל רחק לרף המתבקש, ההפתעות מגיעות מהקריות:
  צורי כוסס ציפורניים ותלוי בקולות החיילים,בדרך כלל החיילים מצביעים עבור הראש המכהן, צורי יכול לזכות על חודו של קול,מחר בערב יהיו תוצאות סופיות במצקין,
  באתא הפתעה ענקית שהילה שלם עקפה את יעקב פרץ במועצה, הישג כביר להילה שלם לנצח בעיר ליכודניקית למרות שהיא נתמכת על ידי יאיר לפיד, זו ההפתעה הכי גדולה במחוז חיפה

 8. *רבים ממצביעי אבישר התאכזבו מצורי.

  משנת 2011 מבטיח..מבטיח…בינוי פינוי ביוספטל, בבניינים משנות ה 50, ולא מקיים.!!!
  כינס אספות תושבים, הביא תוכנית אדריכלית ושק מלא הבטחות לאורך שנים*
  .

  עתה, צורי מתנגד לפרוייקט, שהתחיל לרוץ קדימה, בנימוק של חשש לעומס תחבורתי.

  .צורי וצוותו מתנגדים, ומשאירים בנינים עם ניילונים על הגגות (חדירת גשם), ללא ממ"ד או מקלט, חדר מדרגות מתפרק. בשעת אזעקה דיירים רצים לגינה והופכים חשופים. אפילו גג יצוק אין.

  תושבים מצפים, שראש עיר וצוותו יידעו למצוא פתרון לבעיה שמונעת פינוי בינוי. ואם לא, אז צריך להחליף לראש עיר שכן מסוגל.

  גם תושבים שאינם גרים ברחוב הנדון, נדהמו מההתנגדות ואיבדו אמון בהכרזה, "כל תושב נחשב"

  *ביום בו יקרוס בניין מהדף או רעידת אדמה, יהיה מאוחר מדי.

  צורי, טעית בגדול. הפכת לשיח בקריה בגלל ההתנגדות לפינוי בינוי. חבל.

  תודה על הדברים שעשית בעבר למען הקריה*

 9. 1. מקווה שלא יהיה שבתון באותו היום. נקבע לי תור לרופא אחה"צ שאני מחכה לו כבר חודשיים.
  2. לפי מה ששמעתי עציוני חתם עם מפלגות חרדיות, הרבנים שלהם הורו להצביע לו. חופי רחצה נפרדים, מתנסים שהוקצו לחרדים ועוד ועוד. כשהוא מתראיין הוא מצניע את החלק הזה. ומכיוון שהחרדים נוהרים לקלפיות לפי הוראת הרבנים, כדאי שמי שלא רוצה עיר חרדית ינהר גם הוא לקלפיות ויצביע עבור יונה יהב.

 10. מספר מושבים במןעצה שמסתמן לפי 3,000-2,600 קולות רף:
  יהב חיפה שלנו – 5,
  שרית גולן חוזה חדש – 3
  הבית שלנו דוד עציוני – 3
  ירוקים – 3
  ליכוד – 2
  חיפה ביתנו – 2
  יש עתיד – 2
  חדש – 2
  שדולת גמלאים – 2
  כל היתר בערך 7-8 סיעות סביב 3% – מושב אחד.

 11. אני חושב שמחלקים את סך הקולות שהצביעו ל-30 כסאות מועצה.
  אז אחוז. בחיפה אחוז ההצבעה 42% כלומר מתוך 268 אלף בעלי זכות בחירה הצביעו בפועל 112,000 איש. נחלק ב-30 מושביל יוצא 3,700 קולות כדי להיכנס אבל אם לא יהיו מספיק סינות שעברו את האף ה"שאריות" יחולקו לבאות בתור שהכי קרובות להיכנס אם יקבלו מהשאריות כך שיתכן שהרף לכסא יהיה נמוך יותר למשל רק 3000, או רק 2,600. כן זו שיטה גרועה אבל ככה זה עובד.
  אם כתוב באתר הבחירות שאחוז בחיפה = 1082 קולות. משמע מי שקיבל פחות מ-3% כרגע בחוץ אבל יהיו שינויים עם קולות החיילים ועם 'שאריות'.
  אם הרף יהיה 3,000 למושב ויחולקו שאריות אז למשל לדוגמה הליכוד קיבלו 5% שזה כ-5,400 קולות. וחסרים להם רק 600 לכסא שני במועצה אז ישלימו מהעודפים. אם למפלגה אחרת חסרים 300 קולות לעבור את הרף כנראה היא תיכנס.
  זה מובן יותר? לכן אי אפשר לדעת כי גם כמה מאות קולות חיילים יכולים לקחת מושב לרשימה אחת ולתת עוד מושב במועצה.

 12. כלומניקים זקנים, ולוזרים שמאלנים/קומוניסטים. העיר הזאת צריכה מהפכה ימנית. החל מהדחה מוחלטת של כל השמאלנים מבתי הספר והאוניברסיטאות, מס מילחמה כבד אל הערבים שכבר יעופו מפה, ופיתור הפרזיטים הממשלתים שרק גונבים כספים ותוקעים מקלות בגלגלים. אולי אז נוכל לקבל תנופה מיהוה ומירושלים להצעיד את העיר קדימה.

 13. חיפה כבר שנים רבות נעשית יותר ויותר מוזנחת ועלובה.
  ממשיכה להיות ישנונית . אף אחד לא הרים אותה עד היום. לא מינף את הפוטנציאל העצום….לא הצמיח שיניים לאגוז הזה….והנה אנחנו חוזרים למחזר מאותו הדבר. כמה חבל.

 14. תם עידן קליש וצוק בחיפה. אחרי חמש שנים של טרללת בלתי נגמרת, העיר סוף סוף יכולה לשחרר אנחת רווחה. בוקר של תקווה שחיפה תזכה שוב להנהגה אחראית ושקולה, שתשיב את השפיות לעיר ותוביל תהליך של תיקון וצמיחה.

 15. ועוד לא הזכרנו שחיפה נמצאת במצב "לפני מלחמה בצפון" למעשה כשבועיים עד 11 במרץ עם ראש עיר לא קיים,
  ראש עיר שהודחה גם מהמועצה וגם מתפקידה ובעצם שבועיים של לימבו טוטאלי ולא ברור.
  אולי צריך לבטל את הסיבוב השני ולעשות רוטציה שנתיים-שנתיים בין יהב לעציוני – לחייב אותם להקים קואליציה משותפת
  בין הסיעות שלהם ולחסוך לנו את שבתון 2 והשבועיים של חוסר אונים, שרק אחריהם הקמת קואליציות על ידי מי שיבחר.

 16. עוד לא ברור האחוזים הסופיים של המפלגות בגלל הקולות הכפולים אבל כבר ברור שזאת תהיה אחת ממועצות העיר חיפה עם הגיל הממוצע הכי גבוה והכי הרבה גימלאים – 14 או 15.
  המצב הזה שהעיר נשלטת על ידי מגזרים וקבוצות סחיטה שמנסות להרחיק את האחרות מהעיר הוא גרוע.
  המצב שמועצת עיר כוללת 15 סיעות קטנות, מעל מחצית של נציג יחיד גם הוא גרוע ופתח לסחטנות.
  הציבור יצטרך בסיבוב השני לזכור על מה חתמו יהב ועציוני לסיעות מגזרים בדלניות…
  אין ספק שאופטימיות הבוקר אין בכלל.

 17. לחיפה טוב יותר הקבלן גד זאבי
  בועדה המקומית מאשר הקבלן מיכי אלפר.
  זאבי ומשפחתו חסינים בפני שיחוד.

 18. יונה יהב בן 80 רוצה להיות ראש עיר מוגזם קצת צריך גם לרשות עיר ממשלה שיהיה גיל מסוים שזהו אי-אפשר להתמודד לא חסר צעירים עם ראש על הכתפיים

 19. אנשים עוד יתגעגעו לקליש… היחידה שנלחמה בשחיתות, ובאמת דאגה לתושבים ולעיר. היא לא נתנה מספיק היתרי בניה (ובצדק! פרוייקטים מפלצתיים מעמיסים על התשתיות של העיר!!!) והצליחה לעורר את זעמם של העשירים… חכו חכו מה יהיה פה עם יונה יהב! יקדם פרוייקטים על חשבון התושבים. שחיתות מטורפת!!! אז נכון שהיא הייתה פוליטיקאית גרועה, והצליחה להסתכסך עם כולם, אבל היא תהיה חסרה…

 20. אנשים עוד יתגעגעו לקליש… היחידה שנלחמה בשחיתות, ובאמת דאגה לתושבים ולעיר. היא לא נתנה מספיק היתרי בניה (ובצדק! פרוייקטים מפלצתיים מעמיסים על התשתיות של העיר!!!) והצליחה לעורר את זעמם של העשירים… חכו חכו מה יהיה פה עם יונה יהב! יקדם פרוייקטים על חשבון התושבים. שחיתות מטורפת!!! אז נכון שהיא הייתה פוליטיקאית גרועה, והצליחה להסתכסך עם כולם, אבל היא תהיה חסרה…

 21. הקרב הןכרע,ברגע שיונה לא עבר הארבעים אחוז בסבב השני כל השאר או חלקם הארי יילך נגדו,הבקר חיפה מתעוררת למעשה לראש עיר חדש ועלום,הילד עציוני,כל מי שטוען אחרת לא מבין בפוליטיקה,יהב היה חייב לנצחב סבב הראשון,בעשירי למרץ הדתיים כגוש אחד עציוני,נקווה לבשורות טובות מעציוני אם כי אני סקפטי חגביו

 22. אני בחרתי באדון יעקב בורבסקי כי ליבי ומצפוני פונים לאדון יעקוב בורבסקי שבאמת יעשה שינוי בעיר שלנו ויביא לביטחון לעיר ואני מאחל לו באמת שיהיה לנו לראש עיר לדוגמה

 23. הסתיימה הספירה בחיפה 97.7%
  איש לא קיבל 40% מהקולות, יונה יהב עם 35% יתמודד בסיבוב שני מול עציוני עם 21.8%.
  ארוע חסר תקדים: שיא שלילי לראש עיר מכהן בבחירות:
  עינת קליש רותם קיבלה אמון של 4% בלבד מהמצביעים, סטירה פוליטית מצלצלת שכנראה מסיימת את הקריירה הציבורית שלה. עם 2.2% בלבד מהקולות לרשימתה יתכן שתמצא עצמה מחוץ למועצת העיר הבאה.
  כל חברי סיעתה לשעבר ספגו תבוסה ומחוץ למועצה עם רשימותיהם.
  סיעות: יונה יהב עם 13.5% הישג שיא לשרית גולן עם 6.7%, סיעת עציוני עם 6.9%, האן והירוקים איבדו 3% לעומת הבחירות הקודמות עם 7.9%, הליכוד 5%, שדולת הגמלאים 4.5%, יוסי שלום 4.7%, חיפה ביתנו 4.7%. יתכן עם קולות חיילים שינויים קטנים.
  ארוע מאכזב וקשה מאד ליעקב בורובסקי, עם 12% בלבד מהקולות ועם 3.7% בלבד לסיעתו ומעניין במי יקרא לתמוך בסיבוב השני.
  ארוע קשה גם לאביהו האן. לאחר השקעת העתק של מפלגת כחול-לבן בקמפיין כולל התגייסות חסרת תקדים של בני גנץ עבורו, קיבל האן רק 9.3%. הסיבוב השני.

 24. על פי ספירת 80 אחוז מהקלפיות חברי המועצה שנפרדים ממועצת העיר (לא עברו אחוז חסימה למושב במועצה)
  יצחק בלס
  נחשון צוק
  ניר שובר
  לזר קפלון
  עינת קליש (מתקרבת למושב עם 2.2% בלבד)
  סיגל ציוני
  יואב רמתי (מתקרב למושב עם 2% בלבד)

 25. מה שמסתמן בחיפה זה לא פחות מאסון עירוני:
  ראש עיר בן 81 עם 15 סיעות במועצת העיר
  סיעת יהב – 4 מתוך 30. עוד 14-15 סיעות של 1-3 נציגים.
  אנשי גד זאבי בהתאם להסכמי צירוף של בנדר תמורת מימון קמפיין יהב – משתלטים על הועדה המקומית
  לא היה תקדים שאחיין של יזם שולט בועדה מקומית לתכנון. יהיה ניגוד עניינים חריף מאד.
  הועדה המקומית תאבד בוודאות את המעמד העצמאי שניתן לה אם זה יקרה.
  חיפה תיכנס לעתירות ולקרבות קשים במועצת העיר. רוב הסיעות 1-2 מושבים.
  יהב שנתמך על ידי ועדי עובדים של מפעלי הפטרוכימיה יפעל לביטול ההחלטה על העברתם ממפרץ חיפה או דחייה של מימון ההחלטה לפחות לכל הקדנציה שלו.

 26. חיפה, כמו תמיד חיפה, בוחרים לא נכון, לאחר מכן מתלוננים כמה שנים ושוב בוחרים לא נכון.
  עצם זה שהיו 12 מועמדים – כבר מראה כמה הרבה חיפאים אינם מבינים את מצבם.
  תושבי חיפה דומים למפלגת העבודה, בוחרים ראש חדש ולאחר מכן רוצים להדיחו.
  בכל זאת, נאחל למי שיבחר לראשות העיר, יפעל גם לטובת התושבים.

 27. הנתונים הם העובדה לכך שהאזרחים בחרו במר חיים צורי על אף הניסיון להפליל אותו וזה איתות ברור לחוסר האמון במערכת המשפט !!
  כדאי וראוי לבצע על כך תחקיר ועבודה בשיתוף הפרקליטות, המשטרה, משרד המשפטים, לשכת עו"ד, ונציגי הציבור
  הציבור מסתבר חכם יותר, מבין יותר ויודע מה טוב להם ולעיר
  יישר כח לאזרחים תושבי העיר
  בהצלחה לר' העיר מר חיים צורי

 28. תנו לצעירים להוביל , את העיר, לדעתי ומצער לשמוע שקיריל לא ההיה חבר עריה , בנאדם עים ראש על הכתפיים , כמה עצוב שנותנים למתמודדים כמו יונה יהב, עציוני, קליש ,וברבי להרוס את העיר, צריך ראש עיר צעיר וכרזמתי, כמו קיריל להוביל את העיר,אין מקום לטרילילי טרללה, ולכם המבוגרים נותר רק להגיד מהרסיך ומחרבייך יצאו ממכם

 29. חיפה הרוויחה בגדול עם בחירת יונה יהב. מי שאומר אחרת לא מבין בכלום וסתם משמיץ

 30. אחוזי ההצבעה הנמוכים מאד – מבטאים את הייאוש משיטת קואליציית סיעות המגזרים
  הציבור רוצה לשנות את שיטת הבחירות. זה נמאס

 31. מדגם אייל – מדגם שלי מהסתובבות ודיבור עם כמה עשרות אנשים: סיבוב שני יהב – עציוני
  יהב – 34
  עציוני – 21
  בורובסקי – 17
  האן – 13
  קליש – 7
  קרטניק – 1
  אחרים – 7

  סיעות:

  זך שדולת הגמלאים סביון – 3
  דעת הבית שלנו עציוני – 3
  חיפה שלנו יונה יהב – 4
  ירוקים האן – 3-4
  דף – מחוברים לחיפה בורובסקי – 2-3
  חיפה ביתנו – 2-3
  שס – 2
  ו חדש – 2
  ע למען ילדינו גטאס – 1-2
  ד – תג'מוע חיפה בל"ד – 1-2
  דגל לתושב – 2
  אגודת ישראל – 1-2
  ליכוד – 1-2
  ציונות נטו – 1-2
  דע – אני חי פה – 1
  יש עתיד – 1
  חיפה בשבילנו חוזה חדש – 0-1

 32. למה. אם עינש קליש לא זכתה. נו בחייך
  שניים מהם טובים מכירה את יונה יהב מקרוב. עבדתי בעיריה הוא דרש המון

  התייחסות לתושבים ודאג להם לכל העיר חיפה פרחה. גם בורובסקי טוב
  אחד מהם חייב להבחר. !

השאר תגובה

נא להזין את התגובה שלך!
נא להזין את שמך כאן

כל הכתבות בחי פֹה

בחול המועד פסח יוצאים למוזיאונים בחיפה בחינם

בחול המועד פסח כל עם ישראל יוצא לטייל: בפעם ה-19: מעל 170 אתרי מורשת, מוזיאונים, סיורים מודרכים ברחבי הארץ ועסקי תיירות מהדרום ייפתחו בחינם...

אולגה בסוב זכתה במדלית ארד באולימפיאדה האירופאית – גאווה לחיפה

הישג יוצא דופן לנבחרת הישראלית באולימפיאדה האירופאית לבנות במתמטיקה מדינת ישראל ומערכת החינוך מתבשרות בהישג מעורר השראה וגאווה של נציגות נבחרת ישראל במתמטיקה, שהשתתפו באולימפיאדה...

מכבי חיפה: "זה לא חג החירות כל עוד 133 חטופים עדיין בעזה" ◄ צפו בסירטון המצמרר

לפני שריקת הפתיחה של ניצחון משחק הבית של הירוקים מכבי חיפה נגד האדומים הפועל באר שבע באיצטדיון ע"ש "סמי עופר" בחיפה שנערך ביום שבת, 20.4.2024 הקרינה...

שכנה • סיפור קצר מאת אילן סגל

טוב שכנה טובה ממרגרינה טובה. בין הדברים בהם בורך האדם עם לידתו נמצאת גם הראיה. נכון שישנן שיטות שימור ותרגולת המשפרות ומוסיפות רבות ליכולות שלנו....

התכוננו לחום ושרב בפסח • התחזית המלאה

(חי פה) - מנתוני השירות המטאורולוגי הישראלי עולה כי מזג האוויר בחג הפסח הולך להיות חם ושרבי. תחזית מזג האוויר ליום ראשון 21/4/24: מעונן...