פרסום בחי פה

תגובות אחרונות

פרסום בחי פה

עוד כותרות בחי פֹּה

דילול החזירים בירי יצא לדרך בחיפה – צפו

(חי פה) - תושבים בשער העלייה שמעו קולות ירי...

חיפה • חילוץ בלב ים בתנאי רוח קשים

התהפכו עם קייקים נסחפו ללב ים וחולצו על ידי...

איים להרוג את הצוות הרפואי ברמב״ם • "רוצה להיות שהיד"

(חי פה) - היום, רביעי 24.4.24, צעיר בחיפה הודיע...

55 קילו של קוקאין בשווי מיליוני שקלים נתפסו בחיפה

כ-55 קילוגרם של סם מסוג קוקאין, בשווי המוערך במיליוני...

להקת לווייתנים בחיפה ◄ צפו

(חי פה) - ביום שבת, 20/4/24, יצא ליאור אלפסי,...

אירוע הניצחון של יונה יהב – ערב הוקרה לפעילים ◄ צפו בנאום בפתח הקדנציה הרביעית

כאלף איש הגיעו לאירוע הניצחון של יונה יהב, אירוע המסמן את סיום הקמפיין ותחילת העבודה עם כניסתו של יהב וצוותו לעיריית חיפה. האירוע נערך בערב יום ה', 21/3/24, באולם ימא, מול חוף הים. האירוע החל בקבלת פנים – כולם התחבקו עם כולם… שותפי הקואליציה, התומכים, הידידים, התורמים, מנהלי הקמפיין, תושבים מהשורה והעיתונאים. הבירה נמזגה מהחביות ומצב הרוח הכללי היה אופטימי.
יהב ואנשי המטה שלו בחרו בצוות חי פה כשותפים בפרסום הקמפיין הדיגיטלי לציבור החיפאי. אתם, הקוראים שלנו, בוודאי ראיתם את הקמפיין בחי פה. אנו מודים ליונה יהב וצוותו על האמון במערכת חי פה.

צפו בנאומו של יונה יהב

נאום יונה יהב – ערב הוקרה לפעילים והנאום בפתח הקדנציה הרביעית (צילום: חי פה-TV)

הנאום המלא של יונה יהב – ערב ההוקרה לפעילים:

ערב טוב חברות וחברים יקרים, חברות וחברי המועצה הנבחרים, חיפאיות וחיפאים אהובים.

אתחיל עם השורה תחתונה – תודה!
לא הייתי עושה זאת בלעדיכם!
אני עומד פה בשם פנים ושמות אנשים טובים שפגשתי בדרך, ונשים טובים שהולכים איתי כבר דרך ארוכה. אנשים אשר האמינו גם כאשר הסיכויים לא נראו גבוהים המשיכו להאמין וללכת בדרך וזכותכם בכוחות משותפים עשינו דבר גדול.

אני נרגש במיוחד לראות כאן גם קבוצה נכבדת של נכי ופצועי צה"ל, ובהם גם מי שלחמו ב"חרבות ברזל". גאווה גדולה שאתם כאן איתנו, מלח הארץ וגיבורי ישראל!

חברות וחברים,
חיפה נמצאת באחת מנקודות הזמן הקריטיות שידעה.
אני נכנס לתפקידי כדי לשרת, להנהיג ולהוביל אותה באהבה, בנחישות ובניסיון.
אני מתכוונן לעמוד בכל ההתחייבויות שלי לבוחר בכל תחומי החיים. החל מהכנת העיר להתמודדות עם כל תרחיש בטחוני, ועד צמיחה והתחדשות שיחזירו את חיפה להיות במקומה הטבעי כבירת מטרופולין הצפון!

בימים האחרונים נפגשתי עם ראשי הצבא ומערכת הביטחון, אשר יהיו שותפים מלאים ליישום תכניותיי להגנת העיר.
כפי שהבטחתי – הקמתי צוות מיוחד שמטרתו העלמת תופעת החזירים מהעיר בתוך 90 יום.
התחייבתי וכך אעשה!
אפעל בשיתוף פעולה עם גורמי הטבע והסביבה. ביתם של החזירים ישוב להיות בואדיות, ואילו תושבי חיפה יוכלו לנוע שוב בדרכים בביטחה.

נושא דחוף נוסף שנמצא על שולחני הוא הטיפול במפעלים המזהמים במפרץ חיפה. כפי שהתחייבתי המפעלים המזהמים כולם יוצאו מהמפרץ!

מלבד איכות החיים שנפגעת בשל זיהום האויר, ישנה גם דחיפות בטחונית לקדם את פינוי המפעלים. אוביל את המאבק הזה בנחישות, ביחד עם ראשי רשויות סמוכות וגורמי הסביבה.
לצד ההכנות בנושאי ביטחון, התחלתי לפעול גם בנושא התחדשותה של העיר: חידוש הכבישים והמדרכות בכל רחבי חיפה, האצה של תכניות בינוי שנתקעו במינהל ההנדסה,
כל זאת נעשה תוך שמירה על יופיה ואופיה של חיפה.

משימות רבות עוד על הפרק: שדרוג מערכת החינוך העירונית, החזרת אירועי התרבות הגדולים וביצורה של חיפה כבית לכל הדתות והקהילות החיות בה – עיר שהיא אות ומופת לחיים בשותפות, לסובלנות ולאחווה.
עיר שהיא פלורליסטית וליברלית. עיר שכל אחד ואחת יכולים להרגיש בה בבית.

תמה מערכת הבחירות ואני מניח את המשקעים הפוליטיים מאחור – מעתה כולנו חיפה אחת!

כשמערכת הבחירות מסתיימת יש בידי ראש העיר
שתי אפשרויות לפעולה: לנהוג בקשיחות או בפייסנות.
אני מאמץ את הגישה הפייסנית – אני מכוון לנהוג בכבוד ובהגינות בכל הנבחרים בחדשים.

בכוונתי לערוך חפיפה מלאה עם ראשת העיר היוצאת עינת קליש רותם, ואודה לה על שהובילה את העיר בחמש השנים האחרונות.
אני מתכוון להיות ראש עיר של כ-ו-ל-ם. של דתיים וחילונים, של יהודים וערבים.
זו דרכי, זו אמונתי וזו דרכה ואופיה של חיפה.
מטבע הדברים ישנן ציפיות גבוהות של תושבי העיר מחזרתי לתפקיד ראש העיר. אני מודע לכך, אבל חייבים להודות שמדובר בדרך ארוכה. אין הוקוס פוקוס ואין קסמים.
החזרנו את האמון של משרדי הממשלה וכעת אוודא שאכן יש גם מעשים בפועל. אני אבקש מכל משרדי הממשלה את מחויבותם לחיפה.
חיפה FIRST! – חיפה FIRST!

לסיום, אני רוצה לאחל לכולנו ובפרט לחיילי צה"ל הנלחמים עבורינו, ול – 134 החטופים שנמצאים עדיין בשבי החמאס שהם ישובו למשפחותיהם בקרוב שלמים ובריאים!

אני רוצה לאחל לתושבי העיר הערבים "ראמאדאן כרים". לנוצרים שמציינים ביום ראשון את חג הדקלים – חג דקלים שמח. ולנו היהודים שנחגוג השבוע את פורים – פורים שמח – מי שנכנס אדר מרבים בשמחה!

תודה לכולם על האמון והתמיכה.
לילה טוב מחיפה היפה!

תמונות מערב ההוקרה לפעילים

נגה כרמי
נגה כרמי
נגה כרמי - מנהלת תאגיד החדשות חי פה - חדשות חיפה והסביבה - הודעה בוואטסאפ: 052-2410689 שליחת מייל למערכת: [email protected]

כתבות קשורות לנושא זה

10 תגובות

 1. "עלה והצלח"! מר יונה יהב הנכבד, ראש העיר האהוב והמקצועי, שתושבי העיר למדו להעריך יותר לאחר העדרות של קדנציה1!
  העיר "חיפה היפה" ראייה לקבל מעתה את התואר הראוי לה: "עיר מטרופולין" לאור גודלה וערכיה: חינוך, בריאות, תרבות, ספורט ואמנות ותיירות – בין ה"כרמל" הירוק וה"ים" הכחול…!😍✨️💕

 2. "על, והצלח" מעתה ואילך…! מר יונה יהב הנכבד – ראש עיר ה-Meropolin "חיפה" היפה"!
  אתה וסגנך החדש -מר אביהו האן! = "צמד מנצח"!@#😍✨️💕

 3. יונה אנחנו מקווים שמהנדס העיר ילך הביתה הגיע הזמן אין לעיר הזו חזון עם אדם כזה. חבריך לספסל הקואליציה טענו כי הוא ילך הביתה אז קדימה אנחנו ממתינים לראות מתי הוא ילך יחד עם כל אלו שקליש הביאה איתה ממחלקת שימור ועוד כאלו שהביאו לתפקידים אחרים ובסוף העבירו אותם להיות מנהלי אגפים רק בגלל שוועדת כספים גילתה שהם נקלטו שלא בהתאם לתקן. ויש עוד כמה חדשים שנקלטו רק לאחרונה שצריכים ללכת הביתה

 4. לדעתי העיר משתנה דמוגרפית.
  בשנת 2000 ,אחרי גלי עלייה גדולים מברהמ לעיר מנו הערבים בה 8.6% מתושבי העיר.
  9.6% ב2015, 10.8% ב2014 ,12% כבר ב2020…
  הייצוג של המפלגות הערביות במועצה בבחירות האחרונות עלה פי 2. תנועת בלד למשל שאפילו בבחירות הארציות נותרה ממש למטה לאחוז החסימה עברה פה בחיפה , לשם השוואה המפלגה של יואב רמתי שתמך בו השר בן גביר לא עברה את אחוז החסימה כלל. מה זה אומר על התפלגות ההצבעה לפי שיוך לאומי/דתי?? האם צד אחד מצביע ליונים וצד שני לניצים?
  מר יונה יהב, תזכור שאתה מייצג פה עיר עם היסטוריה יהודית בת אלפי שנים.
  אז עיר ליברלית-כמובן.,זכויות שוות לכלל התושבים באשר הם-כמובן.אבל לפני הכל לדעתי הכי חשוב לשמור על הרוב היהודי והציוני המוחלט שבה.

 5. ה" ליברל" ה" פטריוט" החיפאי שעד לפני מספר חודשים השתתף בהפגנות נגד הממשלה הכושלת שלנו גאה עכשו בהחזרת הממשלה הגרועה הזאת להמשיך להרס את חיפה האהובה שלנו.
  ימים יגידו.

 6. נאום שמאפיין חוסר דרך, כשלון העבר הענק בניהול וחוסר ניהול עיריית חיפה תחת גדי מרגלית יימשכו – כשלון עליו משלמים תושבי חיפה בכיסם ובריאותם ובהרס מתמשך של חיפה שדעכה כלכלית-עסקית, חברתית ובטחונית תחת יהב שנשכל בכל הסעיפים.
  בחירתו היא ליקוי מאורות קשה ומצער. אין לו שפנים לשלוף, אכן אין הוקוס פוקוס עקב עשרים שנות כשלון קולוסאלי. ומי שכשל לא יכול לתקן. זה עד רמה שאחרי גדי מרגלית הביאו מנהלת אגף מערכות ממוחשבות בעירייה היא דרשה 10 מליון שקל אמרה שמצאה מנכל עירייה שלא שדרג מערכות, שלא יצר הגנת סייבר, אתר עירוני מיושן, מערכות פרוצות, עבודה על מערכת ווינדוס שםגה תוקף ומאות מחשבים ישנים שלא שודרגו. ואת הכושל הזה ממנה יהב למנכ"ל מחדש. כי הכל אצלו שקשוקה ומקורביזם. לא להאמין לדברי המתיקה והנחמדות – זה לא האיש. זאת תחפושת יפה לבחירות. והנה בפורים עלה עם התחפושת ואחריו תוסר.

 7. נראה אותך מטפל במניעת הקמת נמל תזקיקים ( מזהמים פי כמה מהקיים) במפרץ. ובהצלחה לכולנו

 8. 17 דקות נאום? תעשה כמו רפול: 4 שורות. וקדימה לעבודה. ב-17 דקות היית יכול לתקן כביש.

השאר תגובה

נא להזין את התגובה שלך!
נא להזין את שמך כאן

כל הכתבות בחי פֹה

איתי אלימלך "ברית הדמים עם הדרוזים מקבלת משמעות חדשה"

"ברית הדמים עם הדרוזים מקבלת משמעות חדשה" איתי אלימלך, יו"ר מחוז חיפה והצפון בארגון נכי צה"ל, קרא להידוק וחיזוק הקשר בין מוסדות הממשלה והרשויות...

איסור דיג בים התיכון במהלך עונת הרבייה

עונת הרבייה והגיוס מתחילה • חל איסור על הדיג למעט חריגים וסייגים הודעה משותפת - משרד החקלאות ורשות הטבע והגנים מודיעים על תקופת האיסור על...

מרכז הכרמל מרכז מבקרים ומגדלור של תקווה • יוסי לובלסקי

בצומת הרחובות שער הלבנון עם הציר המרכזי שדרות הנשיא מיתמרים מעלה צמד בניני פנורמה המזוהים ומאפיינים את המרכז. מגדלי פנורמה אחד המגדלים הוא מגדל דירות...

"מבט מרענן על משמעות המלתחה שלנו" / לילי מילת תופסת מדף

בימי המלחמה, כשאני לוקחת ספר חדש ליד, אני רוצה שהוא ייקח אותי מכאן. לאנשים שונים התמודדויות שונות. אני מכירה כאלה שדווקא מחפשים ספרים שיהיו...

טֶקֶס הַדְלָקַת הַמִּשְׁוָאוֹת

אמוּל קְבַל עַם וְעֵדָה הִתְיַצְּבָה הִיא לַטֶּקֶסכֹּה זְקוּפָה, עֵרָנִית וְגֵאָה.הִיא הִרְגִּישָׁה מַמָּשׁ כְּמוֹ שֶׁלָּהּ הוּא הַנֶּכֶס,וְרַק לָהּ הִיא כָּאן זְכוּת הַדֵּעָה.בבְּיָדָהּ אָחֲזָה בָּרְשִׁימָה הַמֻּמְלֶצֶתכְּמוֹ...