שינויים בתנועת הרכבות • לא תתאפשר נסיעה רציפה בין חיפה לת"א

שינויים זמניים בתנועת הרכבות באזור עתלית ביום שישי 5/7/24...

"יצאתי מהמים כולי כחולה" • בילוי בבריכה בחיפה

(חי פה) - מתרחצים בבריכת "גלי חיפה" גילו בצאתם...
באנר מוזאוני חיפה 230624
באנר גורדון 240624
באנר שבוע הספר העברי בקריית ביאליק - רחב
באנר מוזאוני חיפה 230624
באנר קריית אתא עצמאות 080524

משטחי ענק של צידפת הפרנה פרנה התגלו במפרץ חיפה

(חי פה בים) - רבים הדיבורים על הגירה לישראל...

ב״זכרון בסלון״ בשנה הבאה – נשמע גם את סיפוריהם של העולים מחבר העמים

טטיאנה לוי דואגת לכולם טטיאנה לוי, 67, רכזת עולים ותרבות...

שבר יגור – רגעים אחרונים של פריחה נדירה • צאו לטייל בפסח

שבר יגור, המכונה גם העתק כרמל, הינו פינת טבע...

סדר פסח מרגש נערך במחנה המעפילים • הספינה 'אקסודוס' ◄ צפו

'אקסודוס', סמל לגבורה ולנחישות התרגשות רבה נרשמה ביום שישי האחרון...

רחוב נורדאו המדרחוב הראשון בעיר חיפה • יוסי לובלסקי

גלגולו של פסאז' שתמהיל הבילוי והפנאי הועתק למתחמי בטון...

גם הצעירים תומכים בשדולת הגמלאים

שדולת הגמלאים גונבת את ההצגה

צעירים חיפאים רבים בוחרים להצביע לשדולת הגמלאים למועצת העיר. האם אנו עדים להפתעה בבחירות הקרובות למועצת העיר חיפה? נראה שכן. צעירים רבים בעיר מצטרפים למגמה המפתיעה ותומכים בשדולת הגמלאים.


זמן עד למיגור מכת החזירים בחיפה
(90 יום מכניסת יונה יהב לתפקיד)

0
Years
:
0
Months
:
0
ימים
:
0
שעות
:
0
דקות
:
0
שניות

הצעירים תומכים בשדולת הגמלאים ◄ צפו

"אנחנו מופתעים מעוצמת התמיכה, אך מבינים אותה"

גורמים בשדולת הגמלאים מודים כי הם מופתעים מהתמיכה ההולכת וגוברת מצד הצעירים. "לא ציפינו לכזו תמיכה", אומר חבר סיעת השדולה, פיני וגמן, "אך ככל שהקמפיין מתקדם, אנחנו מבינים יותר ויותר את הסיבות לכך".

״הסיבות מגוונות״, מציין וגמן, ״צעירים רבים מודאגים מאיכות חייהם של הוריהם וסביהם. הם רואים כיצד רבים מהם מתמודדים עם קשיים כלכליים, בריאותיים וחברתיים. הם מבינים שרק ייצוג חזק של הגמלאים במועצת העיר יוכל להביא לשינוי אמיתי ולשיפור רווחתם".
 
"מדובר בעתיד של כולנו. צעירים רבים רואים בשדולת הגמלאים לא רק ארגון המגן על זכויות הגיל השלישי״, מציין ישראל סביון, ראש הרשימה של שדולת הגמלאים למועצת העיר, ״אלא גם גורם שפועל למען עתיד טוב יותר לכולם, הצעירים מרגישים אחריות כלפי הסבים והסבתות, כשהם יודעים שיש ארגון כמו שדולת הגמלאים שדואג ומקדם נושאים לרווחת האזרחים הוותיקים, הם מרגישים שזו התרומה הקטנה שלהם עבור הסבא והסבתא שלהם, ולכן חשוב להם להצביע לשדולת הגמלאים למועצת העיר".

בשנים האחרונות הציגה השדולה הישגים שהביאו להטבות כלכליות רבות

כאמור, שדולת הגמלאים עוסקת בהעצמה וקידום איכות החיים של ציבור האזרחים הוותיקים בחיפה. בשנים האחרונות הציגה השדולה הישגים שהביאו להטבות כלכליות רבות והיא יוזמת פעולות מגוונות בתחום הפנאי, התרבות והחברה.

אחד הנושאים הנמצאים בראש הרשימה והחשובים ביותר אשר מקדמת שדולת הגמלאים הוא הגברת הביטחון האישי של אוכלוסיית המבוגרים בעיר. דרישה ממשטרת חיפה להגביר נוכחות של שוטרי מקוף בעיר, תוספת של תאורה במקומות חשוכים, רישות העיר במצלמות, פיזור מיגוניות באזורים בהם יש ריכוז של אוכלוסייה מבוגרת ועוד. כעת, מסתבר שגם לצעירים  אכפת שסבא וסבתא שלהם ירגישו בטחון.

יתרה מכך, צעירים רבים גם מעידים על עצמם שהם עדיין מתלבטים כיצד יצביעו לראשות העיר ובמי יבחרו, אך בהצבעה למועצת העיר, כך הם מספרים, ההחלטה היתה קלה, ברורה וכבר נעשתה.

חבר הסיעה אלי לנדאו ומי שמשמש כחבר מועצת העיר:

אני שמח לראות את ההירתמות של הצעירים החיפאים למען האזרחים הוותיקים, וכמו שמבינים היום הרבה צעירים, ההחלטות שמתקבלות היום במועצת העיר משפיעות לא רק על הגמלאים, אלא גם על עתידם של כל מי שגר בחיפה. כולם רוצים עיר שבה לכל אדם, בכל גיל, תהיה הזדמנות לחיות חיים טובים ומאושרים.

צרו קשר עם חי פֹּה: בוואטסאפבמייל

כתבות קשורות לנושא זה

6 תגובות

 1. טלי ליבמן – זה שאת מריצה את סביון לא הופך את התגובות שלך לנכונות.
  כל מה שכתבתי אמת לאמיתה.
  והאדון סביון היה נזק גדול לעיר חיפה. עסקן ברמה נמוכה. מחזיק תיק החינוך אצל יהב ומספיק לראות איזה בלאגן עצום השאירו אחריהם שני האדונים כולל סגירת 5 בתי ספר ממלכתיים והרס שכונות כמו נוה פז כשנסגר בית ספר קישון.
  גם את אדון לנדאו שישב גירבץ קדנציה שלמה ורק דרש חניה חינם לחבריו המליונרים לרכב השרד החדש שקנו ברבע מליון שקל באמת אין להם כסף לפנגו מסכנים כאלו.
  אני את ההיסטוריה הפוליטית מכיר היטב גברת ליבמן לא פחות ולהערכתי הרבה יותר ממך.

 2. אייל, כמות השטויות שכתבת בהודעה אחת עולה על כל דמיון. מציעה להצמד לעובדות ולא לקונספירציות.

 3. כן ברור הצעירים תומכים בשוד עתידם והטבות לגמלאים מליונרים עם פנסיות עתק על חשבון תקנים שנסגרים ועושק צעירים בשכר מינימום בדירות שאוגרים הגמלאים.
  דורשים הנחות והטבת חניה חינם לגמלאים עם מאות אלפי שקלים. ולצעירים עם נטל יוקר המחייה לגדל ילדים – מחיר מלא.
  צעירים הצביעו לצעירים לא לשוד קופת העיר דרך הגימלאים

 4. שושנה יקרה אין קשר ואין דמיון בין השניים. מציעה לא לעסוק בקונספירציות. לשדולת הגמלאים בחיפה יש קבלות של עשייה מרובה למען האזרחים הותיקים בעיר הן בחירום והן בשגרה. מוזמנת להיכנס לדף הפייסבוק של שדולת הגמלאים ולעקוב אחר הפעילות שלנו. מאחלים כל טוב!

 5. חבל מאד שהגימלאים מספרים סיפורי סבתא . זוכרים את מפלגת הגימלאים שפרצה בסערה לחיינו בהנהגתו של רפי איתן ז"ל בשנות התשעים? גם אנחנו נפלנו לפח הזה והצבענו בעדם. מיד ביום לאחר הבחירות ששת המנדטים שבהם הם זכו הגימלאים עברו למפלגה של אהוד אולמרט שנבחר להיות ראש ממשלה . ככה גם יקרה לנו כאן בחיפה ולמי ילכו הקולות? כן צדקתם! זאת הונאה.

השאר תגובה

נא להזין את התגובה שלך!
נא להזין את שמך כאן

כל הכתבות בחי פֹה

שינויים בתנועת הרכבות • לא תתאפשר נסיעה רציפה בין חיפה לת"א

שינויים זמניים בתנועת הרכבות באזור עתלית ביום שישי 5/7/24 וכן ביום שישי 19/7/24 בשל עבודות לתחזוקת המסילה; בשל העבודות תופסק זמנית תנועת הרכבות בין...

מסרקנית טורפת שטרפה מסרקנית זהרורית • התמונה שלי משתתפת בתחרות צילום של הנשיונל ג'יאוגרפיק • אשמח להצבעה ושיתוף

שלום לכולם, אחרי אינסוף תיעודים מיוחדים מתחת למים בריף בת גלים, בחרתי את התמונה של מסרקנית טורפת שטרפה מסרקנית זהרורית לתמונה המשתתפת בתחרות של...

כדורגל: קבלו את המדים החדשים של האדומים לעונת 2024/25

מועדון כדורגל הפועל לאוס מדיה חיפה חשף בראשון 23/06/24 את מדי המשחק שלו לעונה הקרובה. בנוסף צולם קמפיין תלבושות בהשתתפות ילדות וילדים שאוהדים את...

פרוטקשן בחיפה • בעלי עסקים נסחטו באיומים במשך חודשים

(חי פה) - בעלי עסקים נסחטו באיומים ונדרשו לשלם עשרות אלפי שקלים. נגד 4 חשודים הוגש כתב אישום בבית המשפט בחיפה. פרקליטות מחוז חיפה...

מנוע מקרר עלה באש בדירה בחיפה • האישה הספיקה להימלט

(חי פה) - שריפה פרצה בדירה בחיפה לאחר שמנוע המקרר נידלק. מכבאות והצלה נמסר לחי פה: שריפה פרצה בדירה ברחוב ציון שבחיפה אמש (שני 24/6/24)...