הצביעו בסקר: האם יש ירידה בכמות החזירים ברחובות חיפה?

(חי פה) - עיריית חיפה עושה מאמצים לדילול בירי...

"יצאתי מהמים כולי כחולה" • בילוי בבריכה בחיפה

(חי פה) - מתרחצים בבריכת "גלי חיפה" גילו בצאתם...

שינויים בתנועת הרכבות • לא תתאפשר נסיעה רציפה בין חיפה לת"א

שינויים זמניים בתנועת הרכבות באזור עתלית ביום שישי 5/7/24...
באנר גורדון 230524
עיריית קריית ביאליק משיקה אתר אינטרנט חדש
באנר קריית אתא עצמאות 080524

סדר פסח מרגש נערך במחנה המעפילים • הספינה 'אקסודוס' ◄ צפו

'אקסודוס', סמל לגבורה ולנחישות התרגשות רבה נרשמה ביום שישי האחרון...

שוק תלפיות בחיפה – יצירה גאונית בשיפוץ אינסופי

בקצה המזרחי של רחוב סירקין, ניצב בניין שוק תלפיות,...

רחוב נורדאו המדרחוב הראשון בעיר חיפה • יוסי לובלסקי

גלגולו של פסאז' שתמהיל הבילוי והפנאי הועתק למתחמי בטון...

ב״זכרון בסלון״ בשנה הבאה – נשמע גם את סיפוריהם של העולים מחבר העמים

טטיאנה לוי דואגת לכולם טטיאנה לוי, 67, רכזת עולים ותרבות...

בגלריית מוחין בחיפה – כשהתותחים רועמים המוזות אינן שותקות

בעיר התחתית בצהרי יום שבת (4.5.24) נפתחה תערוכה אשר...

ניר שובר הודיע כי הוא מתמודד על ראשות העיר חיפה ◄ צפו

חבר המועצה ניר שובר הודיע היום במסיבת עיתונאים כי הוא מתכוון להתמודד על ראשות העיר בבחירות בחודש אוקטובר. שובר יתמודד בראש סיעת "חיים פיתוח", שאליה הצטרפו מספר מועמדים למועצת העיר בחודשים האחרונים. כבר לפני למעלה משנה הוא הודיע שבבחירות הבאות לא יתמודד שוב ברשימתה של ראש העיר עינת קליש רותם, אבל עד עכשיו הווא טען שהוא מקווה להיות סגן ראש עיר לאחר הבחירות, ואילו היום הוא הודיע שהוא מכוון גבוה יותר – אל כיסא ראש העיר.

◄ ניר שובר מכריז על ריצה לראשות העיר

(צילום: מיכל גרובר – חי פה-TV)

בשנים האחרונות שובר ראה את הבעיות של העיר. הראשונה היא הניתוק בין העיר לים. בעיה נוספת היא הוואדיות, יש הרבה וואדיות אבל בשביל לראות חורשה צריך לנסוע עד יערות הכרמל. צריך להנגיש את הוואדיות לטובת כלל הציבור.
העיר התחתית – רחוב העצמאות הפך להיות אוטוסטרדה ואי אפשר לגור בו. שכונת הדר נראית כאזור נטוש. יש שם בתי באהוס בכמות גדולה. ההשקעה בהדר לא עזרה לתושבים.

הקבוצה של שובר: עו"דהלן דורפמן, עו״ד חמאדה מסרי, ניר שובר וקרין קיסוס צ׳רבינסקי (יועצת בקמפיין)
הקבוצה של שובר: עו"דהלן דורפמן, עו״ד חמאדה מסרי, ניר שובר וקרין קיסוס צ׳רבינסקי (יועצת בקמפיין)

"חיפה תהיה עיר חלומות"

שובר בכנס ההכרזה: במסגרת ועדת המשנה לתכנון ובנייה הבנתי מה לא נעשה בעיר – ממהנדס העיר, שהיה צריך ללכת מזמן הביתה ועד להתנכלות ליזמים שרוצים לעבוד בעיר שלנו ואת זה אדאג לשנות.
תושבים פנו אליי ואני עוזר להם. פרויקט 20 זוז שמיושם בעוד ערים בארץ, עזרה לקשישים, הסדרה של החניונים על שפת הים, שיקום גיבור ישראל ועוד.

חיפה תהיה עיר חלומות, נבנה בתי מלונות, ננגיש, ניצור מקומות עבודה איכותיים, נדאג לבתי מלון. אני אדאג לכלל התושבים בכל השכונות. אני אחזיר ביטחון להדר, רוממה ודניה כי כולנו חיפה. בחיפה יש 44 שכונות וביניהן שכונת ילדותי נווה שאנן. אדאג להפוך את חיפה לעיר החלומות.

◄ תכניות הפיתוח של שובר

(צילום: מיכל גרובר – חי פה-TV)

שובר הוא חבר בסיעתה של קליש במועצת העיר

כיום שובר הוא חבר מועצה מטעם סיעת חיים בחיפה, שבראשה עומדת ראש העיר עינת קליש רותם. ניר שובר החלא את דרכו בעירייה בתפקיד עוזר של קליש, לאחר שתמך במי שעמד בראש מפלגת העבודה דאז, אבי גבאי. בהסכם בין גבאי לקליש רותם לפני ההתמודדות של קליש על ראשות העיר בשנת 2018 הוחלט כי שובר יוצב במקום החמישי ברשימת חיים בחיפה, אך הרשימה זכתה בארבעה חברי מועצה בלבד.

כשחברת הכנסת נעמה לזימי פרשה מתפקידה במועצת העיר כיון שנכנסה לכנסת, שובר נכנס במקומה למועצת העיר והתפטר מתפקידו כעובד עירייה בתפקיד העוזר של קליש (משרת אמון).

המתמודדת הראשונה למועצת העיר שהצטרפה אל שובר היא עורכת הדין ויו״ר עמותת "שומרים על דניה" הלן דורפמן. לאחר מכן מינה שובר את עידן וינבך כראש מטה הבחירות.

לפני הקריירה הפוליטית שלו, שובר ניהל עם שותפים את בית הקפה היינה בגן שמואל בסמוך לשכונת כרמליה. בית הקפה משך אליו אנשים רבים מכל רחבי העיר ואחה"צ הורים לילדים, שנהנו גם מגן המשחקים וגם מבית הקפה והשירותים.

החשיבות של הבנייה בעיר

לאורך השנים שובר הדגיש כמה נושאים מרכזיים. הראשון הוא החשיבות של הבנייה בעיר. הוא בעד בניית רבי קומות ובראש ובראשונה על ציר הרכס כיון שבציר זה רבי הקומות לא יסתירו את הנוף לאף אחד. בנוסף, הוא תומך מאוד בעצמאיים ובעלי עסקים מקומיים. לשובר היו הרבה מאוד יוזמות מקוריות. אחת מהן הייתה הקמת שוק לילה אשר יפעל ברחוב החלוץ בחיפה, בדומה לערים רבות בעולם. השוק, על פי ההצעה, יכלול מוצרים שונים וכמובן אוכל. השוק יפיח חיים ברחוב האפל והנטוש בלילות. שובר הציע להעביר את ההפעלה ליזם פרטי, תחת ניהולו של מינהל התפעול.

כתבות נוספות על ניר שובר תוכלו לראות בכתבות הקשורות בהמשך הדף.

.

צרו קשר עם חי פֹּה: בוואטסאפבמייל

מיכל גרובר
מיכל גרובר
מיכל גרובר | כתבת חינוך • נדל"ן • חברה צרו קשר: 054-4423911 מייל למיכל: [email protected]

כתבות קשורות לנושא זה

19 תגובות

 1. שובר יש לך את הקול של עובדי העירייה אם תתחייב לזרוק את מהנדס העיר יחד עם מנהלת האגף לרישוי הקושלת הזו!!! בלי להתחייב אין קולות

 2. הוא יכול להיות מועמד לתפקיד בקמרי או הבימה בהצגה על חייה העיר בזמן הריסת קאליש את העיר

 3. מצחיק/ עצוב תבחרו בעצמכם ….אולי שווה לתת צ'אנס פעם לאביהו האן שמתמיד בעשייה ואכפתיות למען העיר ? את האחרים כבר נסינו והתוצאות ידועות…

 4. שובר הסתבך משפטית עם בתי הקפה ותשלום מיסים או אי תשלום.
  לפני שנה כינה חברות מועצה בכינויי גנאי קשים ביותר.
  יש לו התפרצויות קשות של ניבולי פה וגישה אנטיפטית עוד יותר מקליש וצוק.
  כעוזר ראש העיר לא עשה כלום. ספסלי קקל בנחל סעדעה, שהתברר ששם ללא אישור ומסכנים את הציבור. חוף כלבים שהחזיק יומיים וחצי. ושנות פופוליסטים בועדת השמות שהפכה לקרקס מוחלט.
  פשוט לא ראוי למועצה
  הנקודה היחידה שמסכים איתו בין הכשלונות הגרועים ביותר של קליש זה שמהנדס העיר הכושל ווטרמן נשאר בתפקידו. אחרי נפלאות כמו הרס חביבה רייך או מחצבת מורדות ואדיה היה צריך להיות מסולק מהעירייה ומאז גם הביא להרס מנהל ההנדסה ואישור תוכנית מתאר גרועה מושחתת עם שכונות הרסניות בשיפועים חדים מתקופת המנדט הבריטי על ואדיות – שהיה צריך למחוק מזמן.

  • אייל, אכן מהנדס העיר הביא להרס מנהל ההנדסה ובה בעת גרם להרס כל רכס הכרמל בחסות כביכול תמ"א 38 כוזבת, בגיבוי ההצהרות הכוזבות הסדרתיות של המהנדס העירוני מטעמו.
   בניגוד לדבריך, תכנית המתאר המנדטורית אינה מאפשרת בנייה בשיפועים חדים, נהפוך הוא, אוסרת זאת. מנהל ההנדסה מאפשר בנייה הנוגדת תכנית מתאר זו.
   התכנית המנדטורית חייבה בהיתר הבנייה שתילת עצים בגבולות המגרשים. עצים ותיקים אלה נכרתים באלפים למען יצירת מפלצות התמ"א 38 שמהנדס העיר קורא לכך "פיתוח עיר"!!
   מהנדס העיר חוקק חוקים ותקנות משל עצמו בניגוד לתכניות המנדטוריות, כדוגמת כניסת רכב בלתי חוקית לשביל המערות במרכז הכרמל, שנועד מנדטורית להולכי רגל.
   אכן מהנדס העיר צריך ללכת הביתה מהר ככל שניתן. היחיד שאומר זאת בקול רם הוא ניר שובר. כל המועמדים האחרים ממלאים פיהם מים.

 5. עוד בדיחה מהלכת. אתה אמיתי ? מה עשית עד היום שאתה חושב שאתה יכול להיות ראש עיר . אתה הזוי ברמה של קאליש

  • על המועמדים לראשות עיריית חיפה הם בדיחה.
   מה שצריך זאת ועדה קרואה שתעשה סדר בעירייה.
   דבר שאף אחד מהמועמדים לא יידבר עליו למרות שזו אולי הבעיה הקריטית שהם חייבים להתייחס אליה כי יש לה השפעה על תפקוד לקוי בכל התחומים ו400 בכירים ואלפי גמלאים שזוללים את תקציבי הפיתוח שהולכים למשכורות עתק ופנסיה תקציבית.

 6. עוד פתטי אחד! אנשים התלוננו על המון דברים באוזנייך, לא היה נראה שעזרת לקדם משהו

 7. הדמות הכי גרוטסקית אי פעם שהתמודד על ראשות העיר,
  אשכרה דחליל חנוט בעניבה
  מוזר עד כמה הוא חושב שתושבי חיפה טיפשים,
  בו ברגע שחש שהספינה שוקעת בחר לנטוש אותה ראשון

 8. אינפלציה במועמדים. כל אחד מבטיח הרים וגבעות ושוכח את הבטחותיו יום אחרי הבחירות. השליטים בעיר כעת הם החזירים. הפחד מהם מדריך את כל ההתנהלות. מזל שאינם יכולים להציג מועמד. אני קונה בסופר רק מה שנכנס לתרמיל. תרים אחרי מזון וחוטפים שקיות. אורבים בקרבת מקום ליציאה מהסופר. ראה ערך ורדיה ורח' קלר. מניחה שגם במקומות נוספים.

 9. ח…ח… עוד חדל אישים שותף של ראשת העיר הנפולת רוצה להיות ראש העיר.
  פאטתי ממש !

  • שובר. קיריל. עציוני.
   קופצים להם מעל הפופיק. שלושתם לא ניהלו שום גוף עסקי או ציבורי משמעותי. מוקפים יזמי נדלן ועורכי דין. יהב אסון בלהות, קליש מקולקליש חייבת להתעופף.
   אביהו וגולן לא מסוגלים להתאחד ולעבוד יחד..
   צריך בחיפה ועדה קרואה.

הכתבה נעולה לתגובות. ניתן לשתף ברשת באמצעות כפתורי השיתוף

כל הכתבות בחי פֹה

תאונת עבודה בחיפה: פועל נפל במהלך עבודתו

(חי פה) פועל נפל במהלך עבודתו באזור התעשייה חוף שמן בחיפה. ממד״א נמסר לחי פה תאגיד החדשות: בשעה 05:37 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב כרמל על פועל שנפצע במהלך עבודתו באזור תעשייה חוף שמן...

תאונת דרכים בחיפה: 2 רוכבי אופנוע נפגעו מרכב

(חי פה) - 2 רוכבי אופנוע שנפגעו מרכב בשדרות ההגנה בחיפה ממד"א נמסר לחי פה תאגיד החדשות: בשעה 15:41 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א...

קריאה להחזרה (ריקול) – שמן זית כתית מעולה "GAVELIR"

הודעה זו היא בנוסף להודעת ריקול קודמת, עליה דיווחנו ב-31/05/24 ממשרד הבריאות נמסר לחי פה תאגיד החדשות: חברת הזית שיווק שמן זית פארק התעשיה קדמת...

"אליפות שבועות", תחרות הטניס הארצית, הגיעה לסיומה

מרכז הטניס והחינוך חיפה אירח את אליפות שבועות לטניס לנוער ע"ש נחום ברק. לראשונה, התחרות התקיימה רק במתכונת זוגות. ביום חמישי 13/06/24 הגיעה לסיומה התחרות...

לילה של אמנות במגדל ארמון בחיפה • 23/06/24

מגדל ארמון המשופץ ייפתח ללילה אחד של מופעים • אירוע חינם לקהל הרחב מגדל ארמון המחודש, מהמבנים האייקונים ביותר בחיפה, יפתח ללילה אחד את חלליו...