“נסראללה” לא רק בלבנון גם אצלנו בקרקעית הים בחיפה

כאדם שמבלה ארבע שעות בממוצע ביום בצלילות, כל יום...

ארגוני פשיעה הציבו מצלמות בחיפה

(חי פה) - ביום חמישי 18/7/24 הוסרו מצלמות מהמרחב...

ירי מקלעים כבדים מול חופי חיפה

(חי פה) - תושבי חיפה שמעו הלילה, 11/7/24, 22:50,...

רכבת הלילה לחיפה לא עוצרת בתחנה

(חי פה) - תושבים המתגוררים בשכונות בת גלים וקריית...

שידור ההפגנה בחיפה בקריאה לעסקה להשבת החטופים – 13/7/24

(חי פה) - בחיפה נמשכות ההפגנות נגד ממשלת נתניהו...
באנר גורדון 240624
באנר חברה כלכלית 100724
באנר מוזאוני חיפה 140724
באנר חזית הים רחב
פרסום בחי פה - רחב - מונפש
באנר קריית אתא קיץ 2024
באנר מוזאוני חיפה 140724
באנר קריית ביאליק ותיקיםרחב 140724

משטחי ענק של צידפת הפרנה פרנה התגלו במפרץ חיפה

(חי פה בים) - רבים הדיבורים על הגירה לישראל...

הבניין הישן ברחוב השקט בכרמל • להחזיר עטרה לישנה

ישיבת תפארת הכרמל עברתי השבוע (9-13/6/24) ברחוב התשבי השקט שעל...

“נסראללה” לא רק בלבנון גם אצלנו בקרקעית הים בחיפה

כאדם שמבלה ארבע שעות בממוצע ביום בצלילות, כל יום...

ד"ר איל בראון – רופא בכיר, מוסיקולוג מופלא ושוחר תרבות

ד"ר איל בראון, מנהל מחלקה פנימית ח' ורופא בכיר...

שובו של התמנון רב הזרועות לחוף בחיפה

בזמן האחרון מתגלה מחדש בעולם הטבע אחת מהחיות המרתקות...

עו"ד רועי סבג • עשייה חברתית ענפה וכוח צעיר ונמרץ ל'מחוברים לחיפה'

מחוברים

עו"ד רועי סבג, בן 33 מחיפה, יזם ופעיל למען הקהילה בכל רמ"ח אבריו, יחד עם עו״ד יעקב בורובסקי ולסיעת "מחוברים בחיפה" במרוץ לראשות העיר חיפה.


זמן עד למיגור מכת החזירים בחיפה
(90 יום מכניסת יונה יהב לתפקיד)

0
Years
:
0
Months
:
0
ימים
:
0
שעות
:
0
דקות
:
0
שניות

אודות עו"ד רועי סבג

עו"ד רועי סבג, בן 33, נשוי ואב ל-2, חיפאי מלידה ובוגר הפקולטה למשפטים של אוניברסיטת חיפה. לפני 4 שנים יצא לדרך עצמאית וכיום בעלים של משרד עריכת דין המתמחה בדיני עבודה הממוקם בעיר התחתית. רועי הוא בנו של מר שמעון סבג, מנכ"ל עמותת יד עזר לחבר ודמות חברתית וציבורית מוכרת בחיפה.

רועי סבג, פעיל חברתי ועו״ד לדיני עבודה ◄ צפו

יזם חברתי

את תחילתו בחיים החברתיים עשה רועי כבר בילדותו בעמותת יד עזר לחבר בחיפה, שם פעל יחד עם חבריו בהובלת מזון למשפחות נזקקות בחיפה והצפון. עם התבגרותו, החל להיות שותף בפרויקטים חשובים מאין כמותם. כך למשל רועי יזם את הקמת בית הילד בשכונת נווה דוד בחיפה והקמת מערך סיוע בתחום הלימודי לילדים משכבות מוחלשות, וכן היה שותף להקמת בתי תמחוי בשכונת הדר שבחיפה.

דאגה לחיילים

במהלך שירותו הצבאי, המשיך רועי בפעילותו ההתנדבותית, והיה היוזם והרוח החיה של פרויקט רחב היקף שפעל להידוק הקשרים עם חיילים מעוטי יכולת וחיילים בודדים אשר התקשו בתפקודם הצבאי בשל מצבם הכלכלי. במסגרת פעילות זו, דאג רועי לארגן מדי שבוע אלפי משלוחי מזון, מוצרי חשמל ורהיטים למען החיילים. את הפעילות הזו יזם והפעיל על דעת עצמו וללא כל תמיכה כספית מהצבא. החלוקה התבססה על גיוס תרומות חיצוניות שניהל רועי באופן עצמאי.

רועי סבג במהלך פעילות התנדבותית (אלום פרטי)

רועי מספר:

"בזמן שירותי בצבא נחשפתי למקרים קשים של חיילים בודדים וחיילים ממשפחות מצוקה שסבלו מבעיות כלכליות קשות. חלקם אף יצאו לעריקות רק בשל הקושי הכלכלי וההכרח לסייע למשפחותיהם בהישרדות הכלכלית. לכן, מבלי לחשוב פעמיים, הקמתי באופן עצמאי מערך לחלוקת מזון, מוצרי חשמל וריהוט לבתי החיילים.

הפעילות התחילה בעזרה לחיילים מאזור טירת כרמל וחיפה, ובהמשך התרחבה לכל רחבי הארץ. בהתחלה הייתי משנע את הציוד והקרטונים ברכבי הפרטי. עם הזמן, החל המידע אודות הסיוע לעבור מפה לאוזן בין המפקדים בכל הבסיסים באזור חיפה והצפון, והגיע לכך שיום יום היו נערמות אצלי עוד ועוד פניות לסיוע. המפקדים, שראו את העשייה והעריכו אותה, העמידו לרשותי נהגים ורכבים צבאיים שנוספו ופעלו במערך החלוקה".

מגן שר הרווחה והשירותים החברתיים

לאור תרומתו במהלך שירותו הצבאי, בחר שר הרווחה, מר משה כחלון בשנת 2012 – להעניק לרועי את 'מגן שר הרווחה והשירותים החברתיים' על הצטיינותו ופעילותו למען הקהילה, וזאת על אף גילו הצעיר.

כמו כן הוענקו לרועי תעודות הערכה והוקרה רבות מטעם מפקדים בצה"ל ומטעם עיריית חיפה, הודות לפעילותו ענפה למען חיילים בודדים בחיפה והצפון.

גשרים וחיבורים עבור הקהילה

לאחר שחרורו מצה"ל וכמי שזוהה כבר בגיל צעיר כיזם חברתי, קיבל רועי פניות רבות מצעירים אשר ביקשו כי יסייע להם במציאת מקום בו יוכלו להתנדב. כך הבין כי קיים צורך חיוני בהקמת ארגון חברתי שיגשר בין סטודנטים וצעירים לעמותות, וייצור עבורם הזדמנויות שונות לעשייה התנדבותית זמינה ונגישה, ללא התחייבות הצדדים למשך ההתנדבות או לתדירותה.

לפיכך, בשנת 2013, בעת לימודי המשפטים, החל רועי לפעול להקמת הארגון "גשר חברתי", ארגון שכלל מערך שלם של מאות מתנדבים צעירים ועשרות אנשי צוות (סטודנטים) הפועלים להגברת המעורבות החברתית הסטודנטיאלית בקהילה.

עו"ד רועי סבג (אלבום פרטי)

להגיע את הסטודנטים

"גשר חברתי" שם לו למטרה להעמיד נוכחות מרשימה בכל הרשתות החברתיות ובמקומות הבילוי והפנאי של הסטודנטים, זאת על מנת להפוך את ההתנדבות עצמה לאטרקטיבית ומושכת.

כך, למשל, גייס רועי סטודנטים מהחוג למערכות מידע מאוני' חיפה – אשר תחת הנחייתו פיתחו אתר אינטרנט חדשני במיוחד שהפעיל מנוע חיפוש נוח לשימוש, באמצעותו ניתן בכל שעה לאורך היממה לבחור את אזור ההתנדבות המועדף, זמן ההתנדבות הרצוי (בוקר, צהריים או ערב) וכן את סוג הפעילות ההתנדבותית (למשל: חיילים בודדים, ילדים, ניצולי שואה ועוד), תדירות ההתנדבות (חד פעמי או קבוע) וכיו"ב, וכל זאת מתוך מאגר שכלל אלפי עמותות וארגונים חברתיים ומגוון עצום של אפשרויות להתנדבות.

בהפסקות במוסדות אקדמיים – מגייסים מתנדבים – גשר חברתי (אלבום פרטי)

רועי:

"גשר חברתי הוקם כדי לקדם התנדבות של צעירים ולחבר אותם באמצעות אתר אינטרנט מיוחד לעמותות המשוועות למתנדבים. הארגון כלל סטודנטים צעירים ונמרצים שעבדו לילות כימים כדי להגדיל את מאגר המתנדבים ואת כמות העמותות המצויות במאגר".

מודעות וגיוס מתנדבים נוספים

על מנת לעורר את המודעות להתנדבות, הקימו רועי וחבריו מידי שבוע דוכנים בהפסקות הפעילות במגוון מוסדות לימוד אקדמאיים, בין היתר באוני' חיפה, מכללת אורנים ומכללת גורדון. באמצעות הפעלת הדוכנים הצטרפו עוד מאות מתנדבים חדשים למאגר הארגון, אשר לקחו חלק בפעילויות התנדבות שונות ומרובות. כמו כן ארגון "גשר חברתי" ארגן ערבי התרמה בפאבים ברחבי העיר חיפה, וביניהם בפאב "הסליק" שבמרכז הכרמל. באותם ערבי התרמה נאספו תרומות לילדים במצוקה וכן בוצעה הרשמה להגדלת מאגר מתנדבי הארגון.

לארגון היו רכזי פעילות בכל המכללות והאוניברסיטאות – מהצפון הרחוק במכללת תל-חי ועד למרכז הארץ – במרכז האקדמי רופין. בתקופה זו הצליח הארגון לחבור אל הסוכנות היהודית ולהיתמך על ידה כלכלית, וכן לעבוד בשיתוף פעולה עם בנק מזרחי טפחות.

עם חבריו לעשיה – רועי סבג עם "גשר חברתי" (אלבום פרטי)

ראוי לשבח

בנוסף להקמת מנגנון גישור בין העמותות לסטודנטים, קיים "גשר חברתי"" חברתי" פעילויות יזומות בכל חודש – בכל פעם לטובת קהילה מוחלשת אחרת. אל פעילויות אלו משך רועי סטודנטים מן הפקולטה למשפטים באוניברסיטת חיפה, אשר לקחו חלק פעיל בתרומה למען הזולת.

כהוקרה על התנדבותו, עשייתו החברתית ובעיקר בזכות פעילותו לקידום המעורבות החברתית של סטודנטים מהפקולטה, קיבל רועי מהפקולטה למשפטים ומדיקן הפקולטה דאז, פרופ' גד ברזילי ז"ל, את פרס "תלמיד ראוי לשבח", ע"ש שופט ביהמ"ש העליון יצחק זמיר.

בנימוקי הוועדה נכתב:
"רועי הוא מתנדב במלוא רמ"ח אבריו ויזם חברתי יוצא מן הכלל. התרשמנו בצורה יוצאת דופן מפעילותו וכאן נציין רק את היוזמה האחרונה שלו, כשלפני כשלוש שנים הקים רועי ארגון שנקרא "גשר חברתי", המחבר בין סטודנטים מתנדבים לבין מקומות הזקוקים להתנדבות. הרעיון שביסוד הארגון ואופן הפעלתו הם מסקרנים וחדשניים, וההתנדבות הכרוכה בהקמתו ובניהולו השוטף היא רבה ומרשימה".

בשנת 2014 מונה רועי סבג לתפקיד מ"מ יו"ר ועדת נוער וצעירים של עיריית חיפה וקידם במסגרת תפקידו זה את טובת הצעירים בעיר.

בשנים האחרונות, עיקר התנדבותו של רועי היא במישור ארגון וגיוס מתנדבים אל הבית החם לניצולי השואה בחיפה – בית המשמש כבית אבות לניצולי שואה עריריים.

חווה על בשרו את הבעיות בניהול העיר

"כמי שהתחנך בעיר, הן בלימודי התיכון והן בהשכלה הגבוהה, כבעל עסק וכתושב חיפה המגדל כיום את ילדיו בשכונותיה – אני חווה על בשרי יום יום את מצוקות בעלי העסקים, הסטודנטים והמשפחות הצעירות. לכן, כאחד שמכיר היטב את מגרעותיה של חיפה וחווה אותן באופן מוחשי, אוכל לתת את המענה הטוב ביותר עבור התושבים".

עו"ד יעקב בורובסקי 'מחוברים לחפה ולקריית חיים'

עו"ד יעקב בורובסקי בירך את רועי את הצטרפותו לסיעה:

"אני מברך ושמח על הצטרפותו של עו"ד רועי סבג ל'מחוברים לחיפה ולקריית חיים'. רועי הוא איש של נתינה וחסד אמיתיים, בעל רגישות חברתית גבוהה באופן נדיר, והוא ירכז את פעילות הצעירים ב'מחוברים לחיפה ולקריית חיים'.
רועי, ברוך הבא, אין לי כל ספק שעם יכולותיך ותודעתך החברתית, יש בכוחך לחזק ולתרום רבות לתושבי חיפה. אני שמח על הצטרפותך אלינו. אתה הדוגמה וההוכחה שהצעירים מתגייסים ופועלים להצלת העיר, מתוך אידיאולוגיה, ערכים ראויים וחשובים ורצון כן להשפיע. בהצלחה!"


צרו קשר עם חי פֹּה: בוואטסאפבמייל

מחוברים לחיפה וקריית חיים
מחוברים לחיפה וקריית חייםhttps://political-party-1780.business.site/
יעקב בורובסקי בראשות סיעת מחוברים לחיפה וקריית חיים - לראשות העיר - בחירות אוקטובר 2023

כתבות קשורות לנושא זה

13 תגובות

 1. אין ספק שבורובסקי הכי מתאים לניהול עיריית חיפה.
  בסוף הבחירות לראש העיר זה בחירות למנהל לעיריית חיפה.
  ואנחנו יודעים שיש מנהל קשיש שכשל 15 שנה והעיר צעדה אחורה והגרעון התנפח בצורה מפחידה
  אז לא מביאים מנהל כושל חזרה למפעל בצרות. מביאים מנהל מנוסה חדש שיחלץ מהפשיעה והקפאון.
  לכן ברור שבורובסקי הוא האופציה הטובה ביותר

 2. רועי אדם ערכי ובכל ידע ונסיון. כל הכבוד לך ידידי וגם מגיע ברכת הוקרה לראש לשכתו הגברת שובל בקרוב תהיה עורכת דין. שלכם באהבה ובהערכה רבה רפי רפאל חסון.כל הכבוד לכם על הצטרפותם לעו"ד יעקב בורובסקי ראש העיר הבא של חיפה.

 3. רועי סבג גדל בביית עם המון ערכים לנתינה ו איכפתיות מהזולת. אני מאמינה שהכל נעשה מכל הלב למען הזולת לאוכלוסיות חלשות. המשך בדרכך רועי והצלח במעשיך. ברוריה דוניו

 4. ללא צל של ספק בחירה נכונה שוברת שיויון שבכוחה להוביל להצלחת הרשימה לניהול העירייה.
  בהצלחה לבורובסקי וסבג

 5. אני מברך את רועי על הצטרפותו ליעקב ברובסקי. בהצלחה.

 6. אני מאוד מאושר שניצב בדימוס עו"ד יעקוב בורובסקי מביא את התושבים הטובים ביותר של העיר שאוהבים לעזור לציבור בואו לעבוד ולעשות מהפכה רצינית לטובת העיר חיפה.
  הנני בטוח שעו"ד יעקוב בורובסקי יהיה ראש העיר הבא של חיפה ויביא בשורה לעיר חיפה.

 7. הימור: בורובסקי וקליש בפוטו פיניש מעל כל המועמדים האחרים עד יום הבחירות.
  אבל אם יהב יחליט בסוף להתמודד -הוא כובש בקלות את העיר.

 8. כל עו״ד שמנהל משרד ועשה פעילות למען עמותה או קבוצה חברתית והוא נחמד , חושב שהוא יכול לנהל עיר גם קליש חשבה…
  לא ראיתי הרבה עשייה של בורובסקי שכשל כבר בכמה סבבים לראשות העיר.
  לעומת צביקה ברבי שעושה הרבה יותר מכל ה פונפונים למיניהם.

  • אשמח לשמוע בקדנציה של 5 שנים מתוכן היה בקואליציה, מה עשה צביקה ברבי.
   כלום ושום דבר. ולא רק שלא עשה כלום, התנהגותו מבישה במועצת העיר. בכל נושא מתלהם וצועק.
   מדבר גבוהה גבוהה על החלשים והנזקקים בחיפה, לא עושה עבורם שום כלום. אבל משתמש בהם בכל משפט שני.
   עסק בנושא הנגשה לנכים. לא נעשו שום פעולות הנגשה – העיקר כינס ועדה ושלח מטעמו הודעות. איפה התקציבים?

 9. יעקב בורובסקי
  לראשות העיר חיפה
  איש אמין וישר עם נסיון ניהולי רב.
  היה מפקד בכיר מאוד במשטרה.
  אני וכל חבריי ממליצים מאוד לבחור בו
  לראשות העיר חיפה וקרית חיים.
  ובהצלחה רבה

 10. יישר כח. בהצלחה!
  אין לי ספק שסיעת מחוברים לחיפה תצליח להחזיר לעיר חיפה את הבטחון, הסדר ברחובות והפעילות בעיר.

 11. רועי אדם ערכי ובעל ידע וניסיון רב. אין ראוי ממנו!
  בהצלחה לסיעת מחוברים לחיפה.

  • אני חושב שצריך לקרוא להם סיעת עורכי הדין לחיפה.
   בנתיים כל אנשי בורובסקי עורכי דין ומתווכי נדלן… קוקטייל של הון בטון שלטון

השאר תגובה

נא להזין את התגובה שלך!
נא להזין את שמך כאן

כל הכתבות בחי פֹה

בת גלים חוגגת עם ציור קיר חדש ופיקניק מחאה למען הקזינו • כולכם מוזמנים! ראשון 21/7

(חי פה) - לכבוד אירועי 100 שנים לשכונת בת גלים בחיפה, נערך ביום חמישי, 18/7/24, פרויקט חגיגי בהשתתפות תושבי השכונה ובהנחיית חברי עמותת "ועדת...

בזמן שבילתה בחיפה, התיק עם התכשיטים והכסף נגנב מרכבה

(חי פה) - בילתה בפאב בחיפה והתבשרה על ידי השוטרים כי תיקה, המכיל תכשיטים רבים וכסף מזומן, נמצא בידי עבריינים שפרצו לרכבה. מהמשטרה נמסר לחי...

(חזר לבעליו) כלב שיצו זכר לבן אותר באזור נחל סעדיה

עדכון לשעה 11:30 - הכלב מצא את בעליו (או להיפך). לחי פה נודע כי הכלב אדב לבעליו בצ'ק פוסט ביום שישי האחרון ומאז מבצע...

צפו בנאומים בהפגנה נגד ממשלת נתניהו – חיפה – 20/7/24

(חי פה) - נמשכות ההפגנות נגד ממשלת נתניהו, אשר נכשלה במגוון תחומים וביניהם הביטחון, החברה והכלכלה. המפגינים קוראים לנתניהו לא לטוס לארה"ב בלי עיסקת...

שני פצועי ירי ושני נפגעי חרדה בעיספיא

ממד"א נמסר לחי פה: בשעה 15:56 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב כרמל, על גבר ואישה שנפצעו באירוע אלימות בעספיא. חובשים ופראמדיקים של...