רב לחופה בחיפה – הרב יהודה גינזבורג | חתונה בחיפה

חופה עם הרב גינזבורג

ב"ה
מתחתנים? מזל טוב!

חי פה: חופה עם הרב גינזבורג

  • רוצים שהאירוע יעבור "חלק"?
  • חוששים מחופה משעממת שתהרוס את את החוויה?
  • חולמים לעבור את החופה בכיף?
  • מעוניינים שהאורחים שלכם יתחברו לטקס החופה?

רב כלבבכם

הרב יהודה גינזבורג, רב מורשה מטעם הרבנות הראשית יערוך לכם את החופה איך שאתם חולמים. אפשרות לפגישה אישית לפני האירוע, אורך חופה לפי שיקול דעתכם ובהמלצת הרב, חופה בטעם 'ישראלי' עם אופציה לשיתוף הקהל. תוכלו לכבד את חברכם להיות שותפים בחופה.
ניתן לקבל טקס ברור בעברית ולא "מילים הקשות בארמית". לא יהיו לכם "משימות נוספות" להכין, הרב מגיע מוכן ועוזר לכם בכך. שיתוף הקהל, קהל שהוזמן לאירוע יהיה שותף ולא יישאר מאחור או בבר הטעימות.

משובים מלקוחות מרוצים על חופה

תודה רבה! איזה כיף! כולם אמרו לנו שהרב היה מקסים ועשה טקס מעניין וקצר. היית מדהים! תודה!!!! עוד נמליץ עליך בחום ובאהבה!
(אבישג ואלי)


הרב יהודה, אני ואישתי מודים לך על שהכנסתה אותנו לחופה עם כל הקדושה שיש בדבר על כל השמחה שהכנסתה בחתונה, היה מרגש מאוד ממליצים בכל החום שיש ותודה על הכל
(קובי וגלית)


הייתה חופה קצרה ומיוחדת, בדיוק כמו שביקשנו. אין כמוך!
(דינה)


עיריית טירת כרמל – רחב

לרב יהודה ומושקה המקסימים! תודה רבה על כל התהליך שהעברתם אותנו בצורה הכי טובה, נעימה וכיפית. בזכותכם התחלנו את חיי הנישואין עם מודעות לעקרונות מאוד חשובים ותשומת לב לדברים הטובים באמת. הרב יהודה, היית זמין, קשוב וסבלני.. ולפני החתונה זה היה אחד הדברים החשובים עבורנו. קידשת אותנו בחופה, וריגשת את הנוכחים.. הרגשנו ששערי גן עדן נפתחו עבורנו.. אנחנו מאחלים לך שהשם יזכה אותך לקדש ולחתן עוד שנים רבות זוגות בערב החשוב והקדוש בחייהם… מכיוון שאתה עושה זאת בצורה הכי טובה שיש! אנחנו זכינו ב"ה… תודה רבה.
(נעמה ואלי גולדינר)

לא ניתן להגיב