אירוע בר מצווה וחופה עם הרב גינזבורג

לא סתם בר מצווה! הילד שלכם מגיע לבר מצווה? מחפשים אירוע בר מצווה ייחודי? הרב יהודה גינזבורג יכין אותו לבר המצווה ויערוך לכם טקס חגיגי ומיוחד, בכל מקום שתבחרו!

טקס בר מצווה עם הרב גינזבורג

בר מצווה זה לא רק טקס ולא רק יום הולדת. בר מצוה הוא היום בו בנכם הופך לבוגר. היום בו יעלה הבן שלכם ויקרא בתורה. יתעטף בטלית ויניח תפילין, ובעצם יעביר את מסורת עם ישראל לדור הבא. כדי שהבן שלכם יגיע לטקס מוכן, כשהוא יודע לא רק את לדקלם את הפסוקים נכון אלא גם בנעימה הנכונה ובצורה בוגרת וטובה, הרב יהודה גינזבורג יכין אותו בצורה הטובה ביותר. זה לא סוד שכל ילד הוא מיוחד. לכל אחד יש את הסגנון שלו, מה שהוא אוהב לעשות וללמוד ובדיוק בשביל זה הרב יהודה גינזבורג ילמד אותו את הקטע שהוא אוהב, יכין אותו לפי הצרכים והיכולות שלו וילווה אותו לטקס מושלם. שנים עשר מפגשים או יותר יכינו את הבן שלכם לטקס בר מצווה שלא ישכח כל ימי חייו!

לימוד בר מצווה עם הרב יהודה גינזבורג בחיפה

הילד שלכם חוגג בר מצווה?
קבלו את הדבר האמיתי!

  • טקס עליה לתורה בזמן ובמקום שנוח לכם!
  • חוששים מאירוע משעמם?
  • הילד לא מתחבר ללימוד בבית כנסת?
  • המשפחה לא דתית אבל רוצים שהילד יעלה לתורה?

הרב יהודה גינזבורג יערוך לכם את הבר מצווה מתי ואיפה שנוח לכם, ויחגוג אתכם את האירוע שלעולם לא תשכחו! אופציה לעליה לתורה בשעות נוחות למשפחה • הכנת הילד לבר מצווה קרוב לבית • מפגש אישי עם הרב לפני האירוע. עליה לתורה בכל מקום שתבחרו • ייעוץ ולווי לכל אורך ההכנה לאירוע.

התנסות בכתיבת סתם במהלך לימודי העלייה לתורה הרב יהודה גינזבורג
התנסות בכתיבת סתם במהלך לימודי העלייה לתורה הרב יהודה גינזבורג

במשך מספר מפגשים נלמד על פרשת השבוע של הילד, נבקר אצל סופר סת”ם ובבתי כנסת מיוחדים, נכיר את מסורת ישראל ונגיע לבר מצווה הכי מיוחדת שיש! את בר המצווה ניתן לערוך בבתי הכנסת באיזור, בירושלים ובצפת ובמקומות נוספים. קיימת גם אפשרות לעריכת הטקס בשעות הצהרים. אפשרות לרכישת סט טלית ותפילין באחריות!

משוב על אירועי בר המצווה

זכינו בכבוד לביקורו של הרב יהודה גינצבורג מבית חב”ד בכרמל צרפתי בביתנו!! הרב יהודה הוא המורה והמנטור מאחורי בר המצווה של אוהדי שלנו!! לא יכולנו לבקש מורה ומנחה טוב ממנו!!! תודה רבה רבה הרב יהודה על הכל!!!!!
(הילה ואופיר בר-און)


לפני כשנה הגעתי לרב יהודה כדי שילמד את בני לבר המצווה וינהל את שבת החתן שעשינו במלון קראון פלאזה חיפה. הלימודים היו מעניינים. הרב יהודה יודע להגיע לנפשו של ילד חילוני. שבת החתן במלון הייתה חוויה מאין כמוה שמחה שירה וריקודים. הלוואי ואזכה שהרב יהודה יחתן את ילדיי.
(יעקב עצמון)


שלום, ברצוני להמליץ בחום רב על הרב יהודה גינזבורג, כמלמד ומכין נער לבר מצווה, יהודה יודע לזהות ולהתאים את הלימודים לנער, הלימודים מועברים בצורה מאוד יסודית בליווי הענקת ידע יסודי לנער, כמו כן העליה לתורה בבית הכנסת בימי שני או חמישי, הינה חוויה למשפחה ולנער, העליה לתורה בשבת מתנהלת ע”י הרב יהודה גינזבורג כאשר בני המשפחה הקרובים עולים לתורה בליווי שירה. כשהנער עולה לתורה הדבר מהווה חוויה בפני עצמה, הליווי בשירה וריקודים ממש חוויה מרגשת ונשארת לתמיד.
(אריה וסטרייך)

אירוע מרגש, שכולם יזכרו לטובה. שריינו עכשיו את הרב לחופה שלכם וקבלו את הטוב ביותר. אנא מלאו הטופס ואשיב לכם בהקדם.

חופה עם הרב גינזבורג

ב”ה
מתחתנים? מזל טוב!

חי פה: חופה עם הרב גינזבורג

  • רוצים שהאירוע יעבור “חלק”?
  • חוששים מחופה משעממת שתהרוס את את החוויה?
  • חולמים לעבור את החופה בכיף?
  • מעוניינים שהאורחים שלכם יתחברו לטקס החופה?

רב כלבבכם

הרב יהודה גינזבורג, רב מורשה מטעם הרבנות הראשית יערוך לכם את החופה איך שאתם חולמים. אפשרות לפגישה אישית לפני האירוע, אורך חופה לפי שיקול דעתכם ובהמלצת הרב, חופה בטעם ‘ישראלי’ עם אופציה לשיתוף הקהל. תוכלו לכבד את חברכם להיות שותפים בחופה.
ניתן לקבל טקס ברור בעברית ולא “מילים הקשות בארמית”. לא יהיו לכם “משימות נוספות” להכין, הרב מגיע מוכן ועוזר לכם בכך. שיתוף הקהל, קהל שהוזמן לאירוע יהיה שותף ולא יישאר מאחור או בבר הטעימות.

משובים מלקוחות מרוצים על חופה

תודה רבה! איזה כיף! כולם אמרו לנו שהרב היה מקסים ועשה טקס מעניין וקצר. היית מדהים! תודה!!!! עוד נמליץ עליך בחום ובאהבה!
(אבישג ואלי)


הרב יהודה אני ואישתי מודים לך על שהכנסתה אותנו לחופה עם כל הקדושה שיש בדבר על כל השמחה שהכנסתה בחתונה, היה מרגש מאוד ממליצים בכל החום שיש ותודה על הכל
(קובי וגלית)


הייתה חופה קצרה ומיוחדת, בדיוק כמו שביקשנו. אין כמוך!
(דינה)


לרב יהודה ומושקה המקסימים! תודה רבה על כל התהליך שהעברתם אותנו בצורה הכי טובה, נעימה וכיפית. בזכותכם התחלנו את חיי הנישואין עם מודעות לעקרונות מאוד חשובים ותשומת לב לדברים הטובים באמת. הרב יהודה, היית זמין, קשוב וסבלני.. ולפני החתונה זה היה אחד הדברים החשובים עבורנו. קידשת אותנו בחופה, וריגשת את הנוכחים.. הרגשנו ששערי גן עדן נפתחו עבורנו.. אנחנו מאחלים לך שהשם יזכה אותך לקדש ולחתן עוד שנים רבות זוגות בערב החשוב והקדוש בחייהם… מכיוון שאתה עושה זאת בצורה הכי טובה שיש! אנחנו זכינו ב”ה… תודה רבה.
(נעמה ואלי גולדינר)

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.