התפתחות נוספת במאבק נגד חוות האנטנות ברמת גולדה – בגין

שופטת בית המשפט המחוזי ברכה בר זיו, סירבה לבקשת הוועדה לתכנון ובניה חיפה ורשות הרישוי המקומית חיפה , לדחות את עתירת תושבי השכונות רמת גולדה, רמת בגין ודניה נגד חוות האנטנות שהוגשה ע”י עו”ד ליאור כץ, והורתה לעותרים לפנות לועדת הערר המחוזית, צעד שהינו חיובי במאבקם. הפניה נעשתה ביום חמישי האחרון.


003-_אנטנה_(1).jpg

מאבק תושבי שכונות רמת גולדה, רמת בגין ודניה שיצא לדרך במאי בשנה החולפת וכלל בין היתר מחאות, ואסיפות ממשיך וחלה בו התפתחות נוספת, זאת לאחר שהתושבים הגישו באמצעות עו”ד ליאור כץ, עתירה לבית המשפט המחוזי בשבתו כבית משפט לעניינים מנהליים נגד הקמת והפעלת חוות האנטנות ברמת גולדה.

עו”ד קרן גולדשמיט, שמייצגת את הוועדה לתכנון ובניה חיפה ורשות הרישוי המקומית חיפה, טענה כי העותרים לא הגישו התנגדות כלל למרות שבוצע פרסום של התוכנית, וכי לא יכול להיות שבית המשפט ישמש כמפלט לאלה שישבו בחיבוק ידיים, נמנעו מלהגיש התנגדויות ועררים במועד. וביקשה לדחות את העתירה ולא להשאיר אותה תלויה ועומדת עד שתתקבל החלטה בועדת הערר.

עו”ד כץ, ציין כי התושבים לא הגישו התנגדות מאחר ולא קיבלו הודעות או פרסומים לגבי בקשה להיתר בניה, וכי חוות האנטנות הוקמה באישון לילה בלי אזהרה מוקדמת ובלי אישורם והסכמתם של התושבים.

שופטת בית המשפט המחוזי ברכה בר זיו, סירבה לבקשת עו”ד גולדשמיט, לדחות את עתירת תושבי השכונות רמת גולדה, רמת בגין ודניה והורתה לעותרים לפנות לועדת הערר המחוזית. עו”ד כץ הגיש ערר לועדת הערר המחוזית וטרם התקבלה החלטה בנושא.

יש לציין כי ברותו יום שהוגשה העתירה לבית המשפט התקיימה ישיבת מועצה בה השתתפו חלק מתושבי השכונה ובמהלכה העלה חבר המועצה ירון חנן, שאילתה בנושא.

איריס בנדור ממובילי המאבק מסרה לחי פה: “מאות משפחות שותפות למאבק להסיר את חוות האנטנות ולהפסיק לגמרי את פעילותן. ודורשות שהעירייה תעמוד בהבטחתה הפומבית להפסיק את פעילות האנטנות לאלתר עד להשלמת ההליך המשפטי. יש פגיעה בערך הנכס ויש פגיעה בבריאות התושבים וגם בערכי הטבע והאקולוגיה”.


אנטנות סלולריות בחיפה

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.

תגובה
  1. איריס בנדור אמר/ה

    נמאס לי לראות את האנטנה המכוערת הזו כל יום.
    ובכלל לא אכפת לי משאר תושבי השכונה המגעילה הזו.
    מצידי שאף אחד לא ישתמש בפלפון!!!