420 ילדי בית הספר בחיפה שובתים מאז תחילת שנת הלימודים

מאות מתלמידי והורי בית הספר “נתיבות משה” בחיפה הפגינו מול ביתו של שר החינוך נפתלי בנט, במחאה על סירובו של ראש העיר יונה יהב להקצות מבנה חלופי לבית הספר

“בנט, תציל אותנו מיהב”, קראו ההורים והתלמידים. “העובדה כי יונה יהב לא נדרש לעניין היא שערורייה בסדר גודל לאומי”.

420 ילדי בית הספר שובתים מאז תחילת שנת הלימודים

הפגנה_מול_בית_בנט_1.jpg

היום אחר הצהרים (ד’ 14.09.16) הפגינו מאות הורי ותלמידי בית הספר נתיבות משה שבחיפה מול ביתו של נפתלי בנט, שר החינוך.

ההורים ותלמידים הפגינו במחאה על סירובו של ראש העיר חיפה להעמיד מבנה חלופי לבית הספר, אשר חלקים נמצא לא כשיר וחלקים ממנו אף נסגרו על ידי משרד הבריאות.

יצויין, כי מאז פתיחת שנת הלימודים שובתים 420 תלמידי בית הספר ואינם פוקדים את ספסל הלימודים.

ההורים והתלמידים הניפו שלטים וקראו “בנט, תציל אותנו מיהב” ו”אנחנו רוצים בית ספר לילדים”.

הפגנה_מול_בית_בנט_2.jpg

דפנה ארביב, אמם של דוד משה, אביגיל ושירה הלומדים בבית הספר אמרה כי “אנחנו מפגינים מול ביתו של בנט ולא נעצור כאן, עד אשר ראש העיר יתעשת ויעמיד מבנה חלופי לבית הספר. כל מה שאנחנו מבקשים הוא מבנה ראוי לקיום לימודים עבור ילדינו, בדיוק כמו כל ילד אחר בחיפה ובמדינת ישראל.
העובדה שראש העיר מאפשר לילדים בעיר לשבות שבועיים ימים ואינו נדרש לעניין, היא לא פחות משערורייה בסדר גודל לאומי. אנחנו לא נסכן את הילדים ונשלח אותם למתקן העלוב הזה שמסכן את בריאותם ובטיחותם”.

בשבוע שעבר הפגינו ההורים והתלמידים בעת ביקורו של ראש העיר יהב בבית ספר אחר בעיר ואתמול ביקרה וועדת החינוך של הכנסת בראשותו של ח”כ יעקב מרגי בבית הספר, יחד עם השר דוד אזולאי, על מנת להתרשם מן המבנה המשמש כיום כבית ספר. השר וחברי הוועדה הבטיחו לפעול ככל יכולתם על מנת להגיע לפתרון העניין ולהשיב את הילדים ללימודים בהקדם האפשרי – במבנה ראוי ובטיחותי.

חינוך בחיפה

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.