“חינוך לסובלנות”: סטירה לנער מול עיניו של שר החינוך בנט. איך הוא הגיב?

צפו בווידאו: בעת חגיגות המימונה, תקף פעיל הבית היהודי, צביקה שכטר, תלמיד חרדי בן 14, בסטירה, אל מול עיניו של שר החינוך בנט.

תלמידים מבית הספר “נתיבות משה” בקריית שמואל, מנהלים מאבק ארוך מול משרד החינוך, אותו אנו מסקרים כאן בהתמדה (ראו קישורים בהמשך הכתבה). הפעם, ניצלו התלמידים את אירוע המימונה, על מנת להפגין ישירות מול בנט. פעיל הבית היהודי, מביקה שכטר, אשר החל להשתולל בעקבות ההפרעה, תקף את אחד הנערים בסטירה אל מולי עיניו של בנט.

ומה עשה שר החינוך בעניין? תראו בוידאו.  כל אחד והחינוך שלו…

 

תגובות

  • אמו של הנער (ששמה שמור במערכת) בתגובה: זה ממש מקומם אותי ששר החינוך רואה אך סוטרים לתלמיד ולא קם להגנתו. פשוט חוצפה וביזיון. אדם שרוצה לרוץ לראשות הממשלה, אבוי לנו….המטרה שלי היחידה שהאלימות תפסק זה לא פעם ראשונה שהוא מרביץ ואנחנו שותקים כדי שהשכונה לא תבער.
  • מלשכתו  של השר בנט סירבו להגיב
  • השר בנט עצמו סירב להגיב
  • גם צביקה שכטר סירב להגיב
צביקה שכטר מתעמת עם איש יחידת השיטור המשולב
השר נפתלי בנט בתגובה לתקיפה: “הכל בסדר”

על מאבקם של תלמידי בית הספר נתיבות משה, תוכלו ללמוד בסדרת הכתבות הבאה

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.

תגובה
  1. צליל אמר/ה

    בס”ד

    אלימות זה כמובן מיותר וחראם. …. אבל…..זה לא הדבר הכי נורא. לא ראינו איזו פרובוקציה הנער עורר קודם לכן והסטירה הזו לא מגיעה אפילו לקצה קציה של ההתעללות במחנות ההשמדה הפסיכיאטרים והאלימות מטעם צוותים רפואיים. לפעמים עדיף “לשים ילד במקום ” עם סטירה (הוא נותר עומד על עומדו ולא נראה כי גופו ניזוק באיזושהי צורה) מאשר לממן מכספי המיסים צוותי התעללות, הרס מוחות צעירים, ועינויים אמיתיים בלתי נתפסים באכזריותם, ו/ או את הנזקים הנוראים והבלתי הפיכים של הכדורים הפסיכיאטרים שמורים במשרד החינוך מחלקים בגלל האיסור לשים גבולות כלפי אלימות של בני נוער צעירים.

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.