הורי תלמידי בי”ס נתיבות משה התפרצו במועצת העיר חיפה

הורים לתלמידים בבית הספר “נתיבות משה” בקריית שמואל בחיפה, שילדיהם שובתים מזה 4 ימים התפרצו במהלך ישיבת מועצת העיר שהתקיימה הערב (ג’). באופן חריג הסכימה ממלאת ראש העיר חדווה אלמוג להורים להשמיע את דבריהם בישיבה.

ההורים התפרצו והרימו דפים עליהם נכתב “יונה יהב שונא דתיים”, ודרשו ממועצת העיר התערבות מידית כדי להחזיר את הילדים לספסל הלימודים.

כזכור ההורים והילדים הפגינו בראשון בספטמבר וצעדו בכביש הראשי של קרית שמואל, במחאה על הצפיפות חסרת התקדים בבית הספר וההזנחה וההתעלמות של העירייה מהדרישות למציאת פתרון לבעיות בבית הספר בו לומדים 420 ילדים שטרם החלו את שנת הלימודים שלהם. 420 התלמידים נאלצים ללמוד בשטח של פחות מ-800 מ”ר, שבו מסדרונות אטומים משמשים ככיתות צפופות וחנוקות, וחדרי שירותים כשטח משחקים יחיד.

סגנית ראש העיר וממלאת מקומו חדווה אלמוג, אישרה להם באופן חריג להשמיע את דבריהם משהו שאינו בשגרה ואינו מקובל בישיבות מועצה. חבר המועצה מיכאל אלפר, מלווה את ההורים במאבק שלהם וניסה להעלות את הנושא במהלך הישיבה ובעת שניתנה סקירה על פתיחת שנה”ל אך מנעו ממנו להגיד את דבריו.

מערכת חי פה תמשיך ללוות את ההורים במאבקם.

09_-_הורים_מבית_הספר_נתיבות_משה_התפרצו_במועצת_העיר_חיפה_.jpg

הורים מבית הספר נתיבות משה התפרצו במועצת העיר חיפה
(צילום: סמר עודה)

בית ספר בחיפה

תגובה
  1. אזרחית חיפה אמר/ה

    גבר מגודל נוגע באישה שומרת תורה ומצוות כי הרימה פלקט??? נפלתם על כל הראש. הדביל זה עלינו, יהודים, מאוקראחנה לישראל? שם לפחות האנטישמיות באה מגויים. פה השנאה לאדם דתי באה מלא פחות מאשר ראש העחר של חיפה??? זה נחמד לתת.תקציבים ולפתוח בית סםר משולב יהודים וערבים. (בטח הסבים של יונה יהב היו גאים בו על קידום התבוללות בארץ ישראל בחסותו), אבל כשילדים דתיים רוצים ללמוד בבית ספר שלהם ולשחק בחצר נורמלית(ולא בשירותים), לשבת בכיתה רגילה (ולא.בקראוון לא חוקי על הגג). פה זה כבר בלתי אפשרי. פה אתם מתעלמים, משפילים, לא עונים, לא נותנים לתקשורת לפרסם ולהגיע להפגנות. העיקר יש כלבייה מתוקתקת עם תריסים חשמליים בחיפה. ילדים דתיים? להם מגיע לשחק בשירותים בהפסקות. תתבייש לך יונה יהב. שונא דתיים!!!! הם רק ילדים למען השם!!!!!!

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.