5 בשמים יוקרתיים לאנשים שלא מתפשרים על איכות ב-2021

קרדיט תמונה: freepik

תגידו, לא הגיע הזמן שתגוונו עם בושם חדש? אם אתם חושבים לנסות בושם חדש ב-2021, דעו שכעת העיתוי הוא מושלם: חברות הבשמים הגדולות יצאו עם בשמי יוקרה בניחוחות חדשים שלא כדאי לכם לפספס. ריכזנו לכם רשימה של חמישה בשמי בוטיק שיקיים ושווים שישאירו אתכם מעודכנים, ועם ריח נפלא. בין אם אתם מחפשים בושם יוקרתי לגבר או בשמים יוקרתיים לאישה – הכל בכתבה הבאה.

קצת על בשמים ועל האנשים שאוהבים אותם

אנשים אופנתיים שאוהבים יוקרה, אוהבים בשמים. הבושם הוא קונספט שקיים כבר משחר ההיסטוריה והוזכר אפילו בתנ"ך – בספר שמות זכה הבושם לכינוי "שמן משחת קודש". באופן כללי, בשמים מורכבים משלושה תווים שמשפיעים זה על זה. התווים העליונים (המכונים גם תווים דומיננטיים או תווי ראש) הם הריחות החזקים, והם מחזיקים כ-20 דקות. התווים המרכזיים (המכונים לב הבושם) מתפתחים בהדרגה ומחזיקים עד ארבע שעות. התווים הבסיסיים (המכונים גם נשמת הבושם) הם שמעניקים לניחוח את ריח הבסיס שמחזיק לאורך זמן.
עכשיו שהבנו את הבסיס, בואו נקפוץ לרשימה: חמישה בשמים לשנת 2021 שאתם חייבים להכיר.

1.חושניות בלתי מתפשרת – בושם שאנל מדמוזל לאישה:

כתבות נוספות בחי פֹּה - חדשות חיפה:

עם ניחוח פירותי-עצי, בושם שאנל מדמוזל לאישה הוא בושם שיקי ונועז. עם זיק של ניחוח תפוז סיציליאני בשילוב של ורד ויסמין, המקצוענים מבית שאנל היוקרתי שוב הצליחו להרכיב את הריח המושלם.

תווים דומיננטיים: עץ הדר, תפוז, אשכולית.

תווים אמצעיים: ורד, ליצ'י, יסמין.

תווים בסיסיים: פצ'ולי, וניל, מושק, וטיבר.

2. הזוכה בפרס בושם השנה לשנת 2016 – בושם טום פורד נואר לאישה:
עם ריח עצי ועשיר, בושם טום פורד נואר קיים כבר מ-2015 אבל נשאר פופולרי ואהוב בכל העולם גם כיום. הבושם זכה בפרס "בושם השנה" בשנת 2016 והוא מתאפיין בניחוח אוריינטלי.
תווים דומיננטיים:
ג'ינג'ר, תפוז, מנדרינה, עץ הדר.
תווים אמצעיים: ורד, פריחת התפוז, יסמין, קולפי.
תווים בסיסיים: וניל, אמבר, אַלְגֹּם.

3.האקזוטי והייחודי – בושם אלחרמין חייאתי לגבר ולאישה:
אלחרמין הוא מותג בוטיקי ספרדי המתאפיין בבשמים עם ניחוחות ייחודיים. בושם אלחרמין חייאתי לגבר ולאישה מתאים למי שאוהבים ארומה אקזוטית שמשדרת יוקרה, אבל גם מקוריות וייחוד. לבושם יש ניחוח עצי פרחוני והוא מתאים לנשים ולגברים כאחד.
תווים דומיננטיים: אמבר, מושק.
תווים אמצעיים: מושק, ורד, סוכר.
תווים בסיסיים: ניחוחות עציים.


4.מבית הבשמים העתיק והיוקרתי – בושם קריד אוונטוס:
קריד הוא אחד ממותגים הבישום היוקרתיים והעתיקים ביותר. למעשה, קריד הוקם לפני 261 שנה באנגליה על ידי אדם בשם צ'ארלס קריד ובמרוצת השנים צבר פופולריות עצומה. מאז ועד היום המותג נמצא בבעלות משפחת קריד. אוונטוס קריד הוא בושם לגבר, והוא מאופיין בניחוח פירותי.
תווים דומיננטיים: אננס, עץ הדר, ענבים שחורים, תפוח.
תווים אמצעיים: לִבְנֶה, פצ'ולי, יסמין מרוקני, ורד.
תווים בסיסיים: מושק, אלון, ענבר, וניל.


5.רכות אנרגטית – בושם ג'וי של כריסטיאן דיור לאישה:
עם ניחוח עצי ופרחוני, ג'וי מבית דיור היוקרתי הוא בושם מוביל האהוב על-ידי נשים בכל רחבי העולם, עוד מאז 2018.ג'וי מתאים לנשים אופנתיות, מודרניות, שמחפשות ארומה חושנית ומושכת.
תווים דומיננטיים:
עץ הדרי, מנדרינה.
תווים אמצעיים: יסמין, ורד, אפרסק, קָסִיס.
תווים בסיסיים: מושק לבן, אַלְגֹּם, ארז, פצ'ולי.

לסיכום, סקרנו חמישה בשמים מובילים לשנת 2021. הבשמים המופיעים ברשימה מתאימים למי שמחפש בשמי יוקרה. אלו בשמי בוטיק שמתאימים למי שלא מוכן להתפשר על איכות.

הגיבו כאן לכתבה