ראש עיריית חיפה ד"ר עינת קליש רותם בברכת חג מצולמת לתושבי חיפה החוגגים את פסח, פסחא ורמדאן

ראש עיריית חיפה ד"ר עינת קליש רותם

ראש עיריית חיפה ד"ר עינת קליש רותם:

מאז ומעולם היתי גאה להיות חיפאית ובימים האלה יותר מתמיד. אני רואה שכולנו התגייסנו כדי להלחם בנגיף הקורונה חילונים ודתיים, יהודים וערבים ללא יוצא מן הכלל. כולם הפנימו את ההנחיות וכולם פועלים על פיהם ויש גם תוצאות. חיפה היא העיר עם כמות חולי הקורונה הנמוכה בישראל ביחס למספר התושבים בה בפער ניכר מתל אביב, ירושלים,נתניה וערים גדולות אחרות. התוצאה הזאת בזכותם תושבים יקרים גם הפעם תושבי יתר הערים צריכים להסתכל עלינו וללמוד .בשבועות האלה גילינו עד כמה אנחנו דואגים זה לזה ערבות הדדית זו לא סיסמה.

ההתגייסות שלכם מעוררת הערכה בזכות המתנדבים שהתייצבו למשימות, וכמובן בזכות עובדי עיריית חיפה המסורים והחרוצים. אנחנו מחלקים בכל שבוע אלפי חבילות מזון לתושבים המבוגרים ולמשפחות הנדרשות .ברגעים אלה ממש 5,000 חבילות מזון עשירות לחג הפסח עושות דרכן לבתים של אילו שזקוקים לנו. זה לא מובן מאליו, וזה חושף את פניה היפות של חיפה.

צפוי לנו ליל סדר שונה. מצומצם, פחות שמח. אני מבקשת מכם גם במהלך ימי החג להקפיד על ההנחיות, הן מצילות חיים. אני רוצה לנצל את ההזדמנות הזו ולאחל לכם ולכל בני ביתכם חג פסח שמח עד כמה שניתן ובריא .לחוגגים את הפסחא ואחרי זה את הרמדאן שיהיה חג אביב נפלא לכולנו. אני רוצה לאחל לנו ולעיר חיפה שנחזור לשגרה במהרה ושנמשיך ובתכניות שלנו, לפיתוח ולשגשוג העיר שתחזור במהרה בימינו להיות בירת מטרופולין הצפון.

קורונה – כל הכתבות

4 תגובות
 1. רפי חסון ומשפחתו. אמר/ה

  שמעתי אותך גברתי ראש העיר ד"ר קליש בחי פה של נגה כרמי.אני רוצה גם לברך אותך ואת משפחתך ואת כל תושבי חיפה בברכת חג פסח כשר ושמח.שיהיה לנו שנת שלום,שנת אושר,שנת אחוה ושנת אהבה עמוקה.חג שמח.

 2. ר אמר/ה

  תודה על ברכותיה של ראש העיר. הייתי מצפה שבימים אלה תהיה הקפדה רבה יותר על נקיון העיר. בטיולי היומיים ברחובות הכרמל אני עדה לזוהמה ולכלוך שאינם מטופלים. לתשומת ליבך גבירתי ראש העיר. חשוב יותר מחלוקת קרדיטים לעובדי העיריה

 3. רפי חסון ומשפחתו. אמר/ה

  כל הכבוד לך עינת קליש אשר מצאת זמן לברך את כל העדות בחיפה.לא לשכוח ,כי חיפה עיר מעורבת ומשותפת .יש דו קיום בחיפה מאז ומתמיד מאז תקופת אבא חושי,יוסף אלמוגי,משה פלימן,ירוחם צייזל,גיורא פיישר,אריה גוראל ויונה יהב יעכשיו עינת קליש.חג שמח לך ולאחינו בני העדות השונות,נוצריים ומוסלמיים וכמובן יהודיים.

 4. חן אמר/ה

  גברת ראש העיר
  מתי כבר יסללו כביש נורמלי לקריות באיזור של הטכני ???.

לא ניתן להגיב