המחזמר צ’פלין בתאטרון חיפה • מבצע לקוראי חי פֹּה – 99 ₪ לכרטיס (במקום 250 ₪) הפקה וירטואוזית וחצופה אודות גדול אנשי הקולנוע של כל הזמנים

המחזמר שכבש את ברודוויי – לראשונה בגרסה ישראלית!
הפקה של תיאטרון חיפה בשיתוף תיאטרון תל אביב

המחזמר צ'פלין (צילום: יח"צ תיאטרון חיפה)
המחזמר צ’פלין (צילום: יח”צ תיאטרון חיפה)

בהשתתפות: עופרי ביטרמן, מיקי קם/ טלי אורן, ירון ברובינסקי, אבי גרייניק, דפנה דקל, מיטל נוטיק, ניר לוגסי, עשרות שחקנים, רקדנים ונגנים על הבמה!

האיש שהמציא את ה”נווד האילם” היה אדם שאפתן ושנוי במחלוקת, גאון מול המצלמות, שתלטן במערכות יחסיו ומניפולטור קיצוני של זהותו.

העולם הקסום שיצר עבור האנושות היווה פיצוי לחייו – ילדותו הענייה, יחסיו המורכבים עם נשים, תהילת העולם בה זכה כגאון קולנועי, גירושו מאמריקה באשמת בגידה והחזרה המפוארת לקבלת פרס האוסקר.

צ’פלין – המחזמר“, בתרגומו העברי של דני לשמן ליצירתם של כריסטופר קרטיס ותומאס מהאן, נותן הצצה גאונית לאדם שמאחורי הקסם ולקסם שהתעלה על חולשותיו האנושיות.

ניצה בן צבי מנכ”ל תאטרון חיפה: המחזמר צ׳פלין הופיע בתיאטרון הבית שלו תיאטרון חיפה. ההתרגשות התחילה עם עליית הצוותים הטכניים, המלבישות, המאפרות לבמה ומאחורי הקלעים שנערכו לקלוט את עשרות השחקנים, רקדנים ונגנים.


הרמה המקצועית והמסירות שלהם מרגשת במיוחד .הערך המרכזי הבולט הוא בהקפדה המקצועית ובהענקת תחושה של בית בכך שכל משתתף/ת מצאו את הפינה האישית שלהם שאפשרה להם להתכנס ולהתכונן לרגע הגדול של העלאת המסך והמפגש עם הקהל שוחר התיאטרון המסור והוותיק של תיאטרון חיפה.


לקהל החיפאי תרבות של הערכה וכבוד ליוצרים וערך זה בלט לאורך כל המחזמר. הקהל היה מרותק ושדר תחושה של קדושה. אנחנו בתיאטרון גאים כל כך שזכינו להגשים חלום של לפני שלוש שנים ואפשרנו למחזמר צ׳פלין להיות ולהוביל את מחזות הזמר בישראל.
בהזדמנות זו מודה למאור מימון-מנכל תיאטרון תל אביב, על השותפות המופלאה אשר מעצימה את הפרוייקט המדהים הזה.
אשרינו וזכינו

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.